Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Specjaliści godni polecenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
isia
Junior
Junior


Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 7
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Wam bardzo za informacje o lekarzach. Zapisałam się do poradni do Katowic -Ligoty do prof. Hrycka. Nawet termin nie był taki odległy - zdziwiłam się Very Happy , ale to dobrze. Właśnie we czwartek mam wizytę. Pozdrawiam serdecznie. Jeszcze raz ogromnie dziękuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cola-gen
Junior
Junior


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 7
Skąd: Toruń

PostWysłany: Wto Mar 10, 2009 1:06 pm    Temat postu: Specjaliści godni polecenia Odpowiedz z cytatem

Może zna ktoś specjalistę w Toruniu lub Bydgoszczy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agatka03
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 3264
Skąd: z Polski jestem...:)

PostWysłany: Wto Mar 10, 2009 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Toruniu masz dra Sadkiewicza-to wybitny specjalista, ordynator oddziału w Szpitalu Biziela w Bydgoszczy. Poszperaj w tym wątku, byly pisane namiary na jego gabinet w Toruniu.
Pozdrawiam:)
_________________
..."W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu..." (Vivian Green)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
paproshka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 08 Lis 2008
Posty: 6425

PostWysłany: Wto Mar 10, 2009 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z czystym sumieniem, po dzisiejszej wizycie mogę polecić dr n. med. Krzysztofa Suchnickiego- jest specjalistą immunologii klinicznej i specjalistą chorób wewnętrznych. Przyjmuje w Dolnośląskim Centrum Transplantacji Komórkowych z krajowym Bankiem dawców Szpiku- ul. Grabiszyńska 105- Wrocław
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aga654
Senior
Senior


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 50

PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aga ja polecam profesora Tlustochowicza bardzo dobry reumatolog leczy mnie juz 6lat gdy potrzeba odrazu kladzie do szpitala na Saszerow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Nitka
Senior
Senior


Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 78
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 12:42 am    Temat postu: borelioza Odpowiedz z cytatem

witam,
moze pytanie troche poza forum ale moze akurat ktos moze bedzie wiedzial:)
szukam we wroclawiu dobrego lekarza od boreliozy. przejrzalam troche w internecie i nikt taki sie nie pojawia a wrecz ludzie pisza ze we wrocku takiego nie ma. bardzo mi zalezy to dla Pani ktora jest juz drugi raz chora.
jest samotna i opiekuje sie bezdomnymi zwierzetami.
pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lena_89
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 398
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile

Cytat:
przejrzalam troche w internecie i nikt taki sie nie pojawia a wrecz ludzie pisza ze we wrocku takiego nie ma

Ze nie ma to moze zbyt wiele powiedziane Wink

Pewnie trafilas na forum Stowarzyszenia, a oni tam maja namiary wylacznie na lekarzy leczacych wedlug wytycznych ILADS (czyli leczacych przez dluzszy czas niz jest to ogolnie przyjete w polskiej Sluzbie Zdrowia, oraz wyzszymi dawkami antybiotykow...) a takich w Polsce jest kilku...
Lekarze ci przyjmuja w Gorzowie Wielkopolskim, Warszawie, Zabrzu oraz Bielsku-Bialej.
Jesli bedziesz potrzebowala namiary na ktoregos z nich to napisz, a ja postaram sie Ci je skombinowac Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ala1199
Junior
Junior


Dołączył: 09 Sty 2006
Posty: 9
Skąd: łęczna k. lublina

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2010 9:50 pm    Temat postu: Dr Puszczewicz - Poznań Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, bardzo proszę o namiary na dobrego specjalistę z Poznania, który w razie zaostrzenia choroby ma możliwość skierowania na oddział do szpitala w którym np. pracuje. Bardzo proszę również o namiary na dr Puszczewicza - gabinet prywatny, mam nr tel. stacj. na Garbary, ale tam nikt n.o. Dziękuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iwonkahaha
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1162
Skąd: Białystok :)

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2010 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ala - nasza moderator Margaret bardzo poleca:
(To jest post napisany przez Margaret.)

prf.Paweł Hrycaj

specjalista chorób wewnętrznych,
reumatologii i immunologii klinicznej

ul.Łukaszewicza 6/11
Poznań
tel.61/865 23 84
kom.883 341 493

Profesor jest ordynatorem oddziału reumatologii w Kościanie.
Prowadzi intensywne badania nad lekami biologicznymi.
Osobiście zaręczam za kompetencję i zaangażowanie.
Rada naukowa
_________________
Kogo Pan Bóg kocha,temu krzyżyk daje,kto w nieszczęściu wytrzyma,ten szczęśliwym zostaje

Ogólnopolskie Forum Twardziny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
delfina84
Junior
Junior


Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 16
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro Maj 12, 2010 8:11 am    Temat postu: Re: SZUKAM DOBREGO REUMATOLOGA NA PODKARPACIU Odpowiedz z cytatem

[quote="ala"][quote="daniela56"]choruje na gosciec stawowy od 25-lat i wcinam metypryd teraz 40mg rano i 20 mg wieczorem latem nie bolały mnie stawy ,więc brałam 8mg obecnie bardzo cierpie i chociaż nie zmieniałam lekarza ....ciągle wierzę ze on jest najlepszy ,to może warto by było by zmienić terza cierpie okropnieeeeeee!!!!!!!!!!!!!!! mam spuchniete rece gorączkę ponad 38* i nie ruszam się z łóżka bo każda kostka mnie boli jak cholera.Pisze w moim imieniu siostra


pozdrawiam Danka[/quote]

dr Andrzej Pluta- hematolog i reumatolog, najwspanialszy człowiek jakiego spotkalam Rzeszów 017/8535757- gab.prywatny[/quote]

dr Pogorzelska E. reumatolog przyjmuje m.in. na Warzywnej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
justyna1974
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 227
Skąd: KATOWICE

PostWysłany: Pią Maj 28, 2010 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ja jestem z Katowic, ale leczę mojego tocznia w Ustroniu u p. dr. Piotra Sikory. Cudowny, wyrozumiały i konkretny fachowiec. Mimo że mam dwie godziny pociągiem to nie zmienię Go ! Polecam serdecznie. Przyjmuje w Szpitalu Reumatologicznym w Ustroniu - kolejki duże ale warto poczekać Smile
_________________
Jeśli się cofasz to tylko po to by wziąć rozbieg!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
awania
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 1119
Skąd: polska

PostWysłany: Wto Cze 01, 2010 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iwonkahaha napisał:

prf.Paweł Hrycaj

specjalista chorób wewnętrznych,
reumatologii i immunologii klinicznej

ul.Łukaszewicza 6/11
Poznań
tel.61/865 23 84
kom.883 341 493


Czy to są aktualne namiary na profesora?

Mam pytanie do tych, którzy u niego byli lub leczą się...
Jak wygląda pierwsza wizyta, co powinnam z sobą zabrać, jakie jest podejście profesora? Jestem zestresowana moimi doświadczeniami z lekarzami, mam już na prawdę dosyć i chciałabym się mentalnie przygotować...
Pomożecie?Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Margaret74
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 5531
Skąd: Puszcza Notecka

PostWysłany: Wto Cze 01, 2010 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Awania,nie wiem jak wygląda u niego typowa wizyta-ja leżałam na jego oddziale,on mnie diagnozował..Jaki jest? Zapracowany z pewnością bardzo,ale zawsze znajdzie czas dla pacjenta by porozmawiać w swoim gabinecie(to nie tylko moja opinia,ale i pozostałych pacjentów).Poza tym...b.szybko myśli,mówi i trzeba mieć spory refleks.Kontaktowny jednak i tolerujący dobrze świadomego pacjenta. Ma sporo specjalizacji- w tym jedną,b.istotną dla nas-jest immunologiem.Młody,miskowaty ,półdługie włosy.
Kontakt jak najbardziej aktualny-osobiście dawał mi nr telefonu,który najczęściej nosi przy sobie.
Mam nadzieję,że się nie zawiedziesz Smile
_________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."Marlin Monroe

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
awania
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 1119
Skąd: polska

PostWysłany: Wto Cze 01, 2010 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Margaret74 napisał:
Awania
Mam nadzieję,że się nie zawiedziesz Smile

Myślę, że nie. Ja po prostu chcę już trafić do kogoś, kto ma na tyle duże kompetencje w zakresie kolagenoz, że będzie w stanie jednoznacznie powiedzieć mi, czy tędy droga. Zbyt dużo dostałam ostatnio sprzecznych informacji, zbyt dużo usłyszałam też przykrych rzeczy od otoczenia... Dlatego chcę pojechać do kogoś "z najwyższej półki"Wink A wygląda na to, że profesor na takowej się znajduje;) Dzięki za informacje. Cóż, teraz jeszcze muszę się uzbroić w odwagę i zadzwonićWink))

edit: dzwoniłam do profesora. Przyjmie mnie i to jeszcze na dodatek dostosuje się do moich możliwości podróżniczych Wink)) co już jest miłym początkiem:) Prawdopodobnie ostatni tydz. czerwca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sedoshi
Super senior
Super senior


Dołączył: 14 Cze 2010
Posty: 95
Skąd: Trn

PostWysłany: Czw Cze 17, 2010 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja idę do By-szczy na Oddział Kliniczny Reumatologii i Układowych Chorób Tkanki Łącznej. Ordynatorem jest tam dr.n.med. Sławomir Jeka. Słyszałem bardzo wiele dobrego o nim. U mojej znajomej, która była odsyłana od lekarza do lekarza wykrył bardzo rzadką chorobę. Nikt na taki pomysł nie wpadł a On znalazł.
Prywatnie tez przyjmuje w toruńskiej przychodni "Nasz Lekarz". Jest specjalistą reumatologiem-internistą.
pozdrawiam
_________________
"najciemniej jest tuż przed świtem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 4 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group