Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam i proszę o pomoc
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sEsZeLa
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 292
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Gru 27, 2010 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może nordic walking Smile
_________________
tym dam radę chorobie, że nic z niej sobie nie robię Very Happy [J.I.S]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alawa
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2310
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 01, 2011 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj!
W takiej sytuacji nie pchaj się na siłę na operację cieśni nadgarstka. Poobserwuj się jeszcze. Miałam podobne objawy w obu rękach- drętwienie, bóle nadwrażliwość nerwowa. EMG wykazało deformację nerwu i zrobiłam operację prawej ręki. Druga miała być operowana po usprawnieniu leczonej. Tymczasem pojawił się problem z poruszaniem, objawy osłabienia itp. Po diagnozie(zapalenie wielomięśniowe) i leczeniu kłopot z nadwrażliwością nerwowa zniknął, lewa ręka wróciła do normy, a prawa pewnie była operowana niepotrzebnie-powstała cieśń była wynikiem choroby.Moja koleżanka tez prze to przeszła, u niej przyczyna były kłopoty z tarczycą- po leczeniu ręka się uspokoiła.
Powodzenia życzę.e
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Art.Jan
Junior
Junior


Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 19

PostWysłany: Czw Lis 22, 2012 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam po długiej przerwie. Właśnie otrzymałem wynik biopsji mięśnia i jestem po rozmowach z lekarzem. Niestety mam dystrofię mięśni Beckera. Będę miał jeszcze robione badania genetyczne ale w cuda już nie wierzę. Czy ktoś z Was spotkał się lub choruje na tą odmianę dystrofii? Macie jakieś doświadczenia jak się odżywiać i prowadzić żeby sobie pomóc? Pozdrawiam załamany.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group