Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

marcelina - powitanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iwonkahaha
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1162
Skąd: Białystok :)

PostWysłany: Pią Sty 21, 2011 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm...Lewandowski?To chyba docent.Taki wysoki?
Całkiem miły był.
Bielecka to bardzo sympatyczna pani doc.Brunetka z długimi włosami,zaczesanymi najczęściej w kok.
Tylko,że ona zajmuje się najczęściej twardziną.
Miałaś szczęście i to ,,gadane" Laughing
Ja całymi dniami płakałam,że chcę do domu a oni ...wezwali do mnie psychiatrę,bo płaczę Laughing Laughing
_________________
Kogo Pan Bóg kocha,temu krzyżyk daje,kto w nieszczęściu wytrzyma,ten szczęśliwym zostaje

Ogólnopolskie Forum Twardziny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marcelina
Senior
Senior


Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 50

PostWysłany: Wto Sty 25, 2011 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ha ha Iwonka tam co drugi pacjent ma konsultacje z psychiatrą. Śmiejesz się ?żle,bo zwariowałaś płaczesz? żle bo depresja. Lewandowski to przystojny facet z guma do żucia w buzi (lekceważenie totalne) miły dla swoich pacjentów tylko. Leżała ze mną dziewczyna z Zielonej Góry która sama sobie stwierdziła twardzine i w klinice tylko to potwierdzili tylko już w takim stadium że ma zajęte płuca, prowadziła ją doktór Frycz (chyba blondynka) jednego dnia powiedziała że to urojenia i na 100 % nie twardzina a na drugi dzień stwierdziła ze to napewno twardzina. dziewczyna oszalała ze śmiechu a potem całą noc wymiotowała...nikt o nic nie zapytał i się nie zaineresował. Paranoja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iwonkahaha
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1162
Skąd: Białystok :)

PostWysłany: Sro Sty 26, 2011 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcelinko skoro leżałaś na sali z dziewczyną chorą na twardzinę to zapewne poznałaś i moją docent.Ma czarne długie włosy i jest specjalistką w dziedzinie twardziny właśnie.
Lewandowskiego z nazwiska tylko kojarze,nie mam pojęcia kto to a tym bardziej z gumą w ustach.Takiego nie spotkałam.Fakt,oddział omijam już 5 lat Laughing
_________________
Kogo Pan Bóg kocha,temu krzyżyk daje,kto w nieszczęściu wytrzyma,ten szczęśliwym zostaje

Ogólnopolskie Forum Twardziny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marcelina
Senior
Senior


Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 50

PostWysłany: Sro Lut 16, 2011 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,
"latam" po forum i szukam coś na temat biopsji mięśnia przedramienia, a dokładniej gdzie moge wykonać takie badanie? Olsztyn, Suwałki? Pomózcie
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Margaret74
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 5531
Skąd: Puszcza Notecka

PostWysłany: Sro Lut 16, 2011 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co ,musisz podzwonić -ja nie orientuję się w tym regionie ,który podajesz Smile
_________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."Marlin Monroe

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group