Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Testownie nowego leku LY2127399

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Renusia86
Junior
Junior


Dołączył: 09 Paź 2010
Posty: 7
Skąd: Skoczów- Poole (UK)

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2011 9:54 pm    Temat postu: Testownie nowego leku LY2127399 Odpowiedz z cytatem

Zostałam zaproszona do testowania nowego leku LY212799 lub placebo. Ponoć przynosi dobre rezultaty w leczeniu. Polega na aplikowaniu leku w formie zastrzyku raz na dwa lub 4 tygodnie przez okres roku. W tym czasie konieczne jest częste monitorowanie stanu zdrowia na podstawie badań. Ktoś słyszał o tym? P.S. Lecze sie w Uk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Margaret74
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 5531
Skąd: Puszcza Notecka

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2011 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeniosłam temat -proszę następnym razem zapoznac się z Instrukcją obsługi forum i NIetykietą,dobrze?

co do leku-może coś więcej nam napiszesz o nim-co jest substancją czynną,wiesz może?
_________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."Marlin Monroe



Ostatnio zmieniony przez Margaret74 dnia Sro Wrz 28, 2011 10:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ziarenko
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Wrz 2005
Posty: 2042

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2011 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informacje o badaniu klinicznym leku LY2127399 można znaleźć na stronie, której adres zamieszczam poniżej:

http://clinicaltrials.gov/ct2/show/study/NCT01196091?cond=%22Systemic+Lupus+Erythematosus%22&rank=23&show_locs=Y#locn
_________________

rozjaśnia się we mnie
wyjaśnia jaśniej


Ostatnio zmieniony przez Ziarenko dnia Sob Paź 01, 2011 10:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kole
Junior
Junior


Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 29

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2011 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja również otrzymalam propozycję testowania tego leku, jeszcze się nie zdecydowałam bo skutki uboczne trochę mnie przerażają, leczę się w Warszawie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ziarenko
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Wrz 2005
Posty: 2042

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2011 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jakim ośrodku zaproponowano Ci udział w przedmiotowym badaniu klinicznym?
_________________

rozjaśnia się we mnie
wyjaśnia jaśniej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kole
Junior
Junior


Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 29

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2011 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem gdzie będą prowadzone badania bo jeszcze się nie zdecydowałam, propozycję dostałam od doktora który pracuje w przychodni IR, jak będę znała szczegóły to napiszę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lenaaa26
Junior
Junior


Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 12
Skąd: Opolskie

PostWysłany: Pią Paź 14, 2011 1:02 pm    Temat postu: Witam Odpowiedz z cytatem

tez wlasnie dzis dostalam na ten sam lek ale zastanaiam sie bo troszke skutki uboczne przerazaja a moze juz ktos stosowal ten lek?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziarenko
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Wrz 2005
Posty: 2042

PostWysłany: Pią Paź 14, 2011 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leno,

czy mogłabyś napisać więcej o przedmiotowym leku?
_________________

rozjaśnia się we mnie
wyjaśnia jaśniej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lenaaa26
Junior
Junior


Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 12
Skąd: Opolskie

PostWysłany: Pią Paź 14, 2011 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

informacje ktore dostalam na temat tego leku takie jest zanany jako LY2127399 podajee sie podskornie chorym na toczen rumieniowaty ukladowy sponsorowany przez Eli Lilly and Company . przewidywany czas uczestnictwa w badaniu bedzie wynosil nie wiecej niz 52 tygodnie leczenia oraz nie wiecej niz 48 godzin obserwacji.Jest tu duzo opisane o skutkach ubocznych sa podobne do skutkow po wlewach z solumedrolu i ogolnie sterydow . po zakonczneniu leczenia sposnsor dostarcza jeszcze przez 4 lata lek , lekarz mi tez mowil ze przytym leku jest mozliwosc zejscia calkowicie ze sterydow nic wiecej nie pisze konkretnie jaki jest sklad tego leku. Nie wiem czy to mialas na mysli pytaja ale jezeli nie to napiszejezli cos bedzie Cie interesowac .A lecze sie we Wroclawiu .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Pią Paź 14, 2011 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lena, a gdzie we Wrocławiu?
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziarenko
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Wrz 2005
Posty: 2042

PostWysłany: Pią Paź 14, 2011 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za informacje.

Co oznaczają słowa, iż sponsor badania po zakończeniu badania klinicznego dostarcza lek jeszcze przez 4 lata?


Przy eksperymencie medycznym, a zatem także przy badaniu klinicznym obowiązek informacyjny jest znacznie szerszy niż przy stosowaniu leków dopuszczonych do obrotu.
_________________

rozjaśnia się we mnie
wyjaśnia jaśniej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lenaaa26
Junior
Junior


Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 12
Skąd: Opolskie

PostWysłany: Pią Paź 14, 2011 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezli lek bedzie pokazyal znaczne poprawienie choroby to do 4 lat sponsor bedzie dostarczal lek o ile lekarz prowadzacy bedzie uwazal ze lek przynosi korzysci ...... a lecze sie w szpitalu klinicznym nr. 1na ul .chlabinskiego zastanwaiam sie nad tym bo przyjelam wlasnie 6 wlew solumedrolu i nie mam prawie zadnych objawow chorobowych nie wiem czy ryzykowac dlatego pytam czy ktos juz byl badany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group