Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowy lokator, Waszego forum
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alawa
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2310
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2012 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie odpuszczaj,jak poczytałaś u wielu osób zwalali kłopoty na hipochondrię, odsyłali do psychiatrów. Sporo jeszcze przed Tobą, dziewczyny pewnie podpowiedzą kogoś w Łodzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewela.t
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 7089

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2012 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja , na poczatku jak mnie tutaj zdiagnozowano to bedac w Polsce bylam u reumatologa w Lodzi (chcialam potwierdzic diagnoze...no i miec jakos druga opinie)... ale jednak nie moge tego lekarza polecic... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad - tylko kase chcial wyciagnac a leczenie jakie zaproponowal- kosztowalo mnie 3000 zl -8 lat temu..no i jak lekarze tutejsi uslyszeli jakie leki dostalam, to pomimo checi nie wyrazania/podwazania opini innego lekarza nie mogli ukryc szoku !! Evil or Very Mad Evil or Very Mad ..
Dodam, ze wszyscy polecali tego lekarza w szpitalu.. Pani d. mila ale to nie jest najwazniejsze !!eehhh...

mam nadzieje, ze ktos cos podpowie..

Reniu- ja mam wrazenie, ze wielu lekarzy odsyla bo nie bardzo wiedza co robic, moze ci ,na ktorych trafilas nie maja zbyt duzego doswiadczenia..i tyle!
A pierwsza zasada to nie szkodzic...

Glowa do gory- wierze,ze trafisz na jakiegos dobrego/obcykanego w naszych chorobach- i jak dla mnie to moglby byc chamski i dlubac w nosie! Shocked Very Happy - byleby wiedzial co czynic Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
renia79
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2519
Skąd: wszechświat

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2012 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejka ponownie

dziekuje za slowa otuchy.

Należę do ludzi którzy mimo zlego samopoczucia rzadko narzekają, wiem że to co piszecie to prawda.
Jakoś nie moge się z tym pogodzić ze niezaleznie do kogo idę ma mnie w zasadzie gdzieś, prawie cała prawa strona ciala odmawia mi posluszenstwa, praktycznie z bolem głowy sie nie rozstaję, a oni twierdza że jest ok Shocked .
Zobaczymy, wychodzi na to ze muszę znów wyznac zasadę, że jak mnie wypychaja drzwiami, to wleze oknem, tak jak to zrobiłam jak mialam wielkie problemy z żołądkiem


Miłego dzionka życze i dzięki za odwiedzinki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziemna
Junior
Junior


Dołączył: 17 Wrz 2012
Posty: 18
Skąd: Lodz

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj moja rowiesniczko,
wlasnie przeczytalam Twoja historie..szkoda, ze lekarze tak traktuja pacjentow..mam nadzieje, ze znajdziesz lekarza, ktory cie poprowadzi w Twojej chorobie i ci naprwde pomoze:)nie poddawaj sie, glowa do gory:)
Pozdrawiam

I.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iwonkahaha
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1162
Skąd: Białystok :)

PostWysłany: Wto Paź 02, 2012 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reniu droga w kolagenozach jest długa i zawiła, trzeba spełniać masę kryteriów.
Ja od 5 lat mam ANA 5 tys i dopiero teraz lekarz mi potwierdza diagnozę, choć nie spełniam jeszcze wszystkich kryteriów.
Nie choruję co prawda na tocznia, ale moja paskuda jest chyba jeszcze gorsza od niego.
Do bólu, sztywności i opuchniętych rąk, z czasem się przyzwyczajamy nie mając wyjścia. Ja już nawet nie narzekam, znudziło mi się już to Smile

Ps. Reniu a może Ci paluszki bolą od klikania w Farmeramie? Laughing
Odnalazłam Cię tu przypadkiem
_________________
Kogo Pan Bóg kocha,temu krzyżyk daje,kto w nieszczęściu wytrzyma,ten szczęśliwym zostaje

Ogólnopolskie Forum Twardziny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sro Paź 03, 2012 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

renia 79 co u ciebie słychać ?
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
renia79
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2519
Skąd: wszechświat

PostWysłany: Wto Paź 09, 2012 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejka ponownie
Iwonko priw poleciał Smile , bo za bardzo nie wiem z kim mam doczynienia Laughing Laughing
a na farmie palusie nie bolą, bo odkąd wprowadzili dopalacze, kupuje pomocników, bo tak to nie dawałam rady Sad


Monia, a nadal szukam kogos odpowiedniego Smile
W listopadzie idę do tamtej pani, zobaczymy co znowu ze mna wymysli, jak nic nie stwierdzi, bedę szukac dalej

Ziemna, witaj, większości swoich dolegliwości tu i tak nie opisałam, fakt jest faktem, ze mam dość Sad , ale nie walki ze sobą, tylko walki z lekarzami, na prywatne leczenie mnie nie stać.

Podam Ci najprostszy przykład mojej wizyty u lekarza, pana naczyniowca, do ktorego mnie skierowal moj internista.
Nogi mam w pajączkach, (na twarzy też mam) ręce wiecznie zimne, stopy też, jak sople, niezależnie od pory roku, bo nawet latem mam ręce jakby poodmrażane. Polazlam do pana , kazał podnieśc nogawki - diagnoza - brac Rutinoscorbin- koniec wizyty Shocked
Dlatego tez mam dosyć polskiej służby zdrowia, albo ludzi na ktorych trafiam. Idę po pomoc, a jej nie dostaję.
Nie mam postawionej żadnej diagnozy, bo wszystkie wyniki, oprócz anemii mam w normie, więc jestem zdrowa Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
renia79
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2519
Skąd: wszechświat

PostWysłany: Sro Paź 17, 2012 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem na chwilkę Very Happy
nie miałam kiedy zajrzec tutaj do was, bo biegam wszedzie Very Happy

czekam na kolejna rehabilitacje, znow mnie wyłączyły stawy z ruchu naziemnego Shocked , nawet po domu nie chodzilam

wizyta u pani doktor pod koniec listopada, mam nadzieje ze cos mi zleci, albo da jakies leki, a jak nie to muszę poszukac jakiegoś lekarza w Łodzi, inaczej się nie da
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ola1
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 151

PostWysłany: Czw Paź 18, 2012 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Reniu,
Teraz przeczytałam Twój wątek.
Jeśli będziesz potrzebowała lekarza reumatologa w Łodzi to polecam szpital Kopernika, a dokładnie poradnię Kolagenoz (która specjalizuje się w chorobach autoimmunologicznych) i doktor Alicję Wojewodę.
Pisałam o niej w wątku "specjaliści godni polecenia". Żeby dostać się do tej poradni, trzeba mieć skierowanie od lekarza rodzinnego, na skierowaniu musi być napisane "do poradni leczenia Kolagenoz"
Co prawda zaznaczam, że byłam u niej dopiero jeden raz.
Mogę powiedzieć, że ona na pewno nie lekceważy objawów. Ja nie mam ich zbyt dużo, a mnie nie olała.
Podejrzewam, że szczegółowo Cię wysłucha i zleci jakieś szczegółowe badania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
renia79
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2519
Skąd: wszechświat

PostWysłany: Nie Paź 21, 2012 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki serdeczne Olu.
Juz sobie notuje i zobaczymy co wyniknie u mnie po kolejnej wizycie u tego reumatologa w listopadzie.
A jak nie to kierunek Łódź , bo do niej mam najblizej tylko 30km Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
renia79
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2519
Skąd: wszechświat

PostWysłany: Sro Paź 31, 2012 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem znow na chwilkę.
Sądzę że pani reumatolog zakonczy moja obserwacje, dzis odebrałam wynik Rtg dloni, zmian brak
i męki ciąg dalszy Sad
a ja chce tylko znaleźć przyczyne i sposób by sobie pomóc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maglia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 21 Mar 2012
Posty: 461
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Sro Paź 31, 2012 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reniu, ja też nie mam żadnych zmian w RTG dłoni, ale to niestety niczego nie wyklucza
_________________
Sprzątanie w domu, w którym dorastają dzieci, jest jak odśnieżanie chodnika zanim przestanie padać.
Phyllis Diller
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sro Paź 31, 2012 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maglia napisał:
Reniu, ja też nie mam żadnych zmian w RTG dłoni, ale to niestety niczego nie wyklucza


zgadzam się z tym, toczen to nie reumatyzm i zmiany w dłoniach nie są tutaj istotne , mogłyby być dla potwierdzenia RZS ale nie tocznia
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
renia79
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2519
Skąd: wszechświat

PostWysłany: Czw Lis 01, 2012 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny dzieki, za odpowiedz
ale widząc podejscie te pani doktor, sądzę ze wizyta w listopadzie bedzie u niej ostatnią Sad
i trzeba bedzie się po Nowym roku udać gdzies dalej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maglia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 21 Mar 2012
Posty: 461
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Czw Lis 01, 2012 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reniu, bardzo wiele osób tutaj przechodziło to samo, ja też. Niestety nie każdy lekarz, nawet reumatolog, zna się na naszych chorobach.
Zbierz swoje wszystkie wyniki i idź do innego lekarza, polecanego tutaj z forum.
_________________
Sprzątanie w domu, w którym dorastają dzieci, jest jak odśnieżanie chodnika zanim przestanie padać.
Phyllis Diller
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 4 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group