Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

witam wszystkich..ponownie ;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 24, 25, 26  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TiGa
Kadet
Kadet


Dołączył: 15 Mar 2013
Posty: 39
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sro Mar 20, 2013 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewela Smile super to wygląda! zaraz pokażę mężowi, że jak się coś zaczyna to się kończy, bo on mi obiecał toaletkę z podstawy pod maszynę Singer i co i robota leży i kwiczy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewela.t
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 7089

PostWysłany: Sro Mar 20, 2013 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Folka... U mnie w domu panuje "artystyczny chaos" Rechot Rechot Rechot Lubie stare meble, antyki i takowe zakupuje...(stare meble maja dusze i charakter, moglabym nimi caly swoj dom wypelnic- poprostu sie w nich "zakochuje" i uwielbiam laczyc ze soba..- temat rzeka.. ) ale mam rowniez cala zbieranine Shocked bo jak ktos cos ma zbednego to do mnie przytaszczy Rechot Rechot Rechot , a ja cos sobie z nich robie.. Czasem zachowuje dla siebie, czasem rozdaje..
Kiedys zajmowalam sie aranzacja wnetrz- troche dziwnie sie poczulam jak o tym wspomnialas ( zaczelam sie ogladac przez ramie czy przypadkiem nie jestem na "podgladzie" Rechot ) Uwielbiam dzieciece pokoje bo tam wyobraznia granic nie ma, a szalenstwo to cos co ewela lubi najbardziej Mr. Green . ( Od malowania scian i na scianach, poprzez meble do drobiazgow..) I raczej droga pantoflowa- ludziom, ktorych znam albo znajomym znajomym, ktorym cos sie spodobalo.. Nie bylabym w stanie zrobic czegos wedle widzimisiie i wyczucia zleceniodawcy a nie swoim- a to moga byc zuuupelnie dwa rozne swiaty. Jak mam plan juz jakis to trzeba duuzo wyobrazni aby to zwizualizowac. Tak wiec, jak komus moja praca sie podobala to musial mi dac wolna reke, plus temat i tyle..Zdjec niestety juz nie posiadam.. Ale sie rozpisalam.. Embarassed
Ps. jak zrobie pokoik "Bezkurtkowej" to moge zrobic zdjecie calego pomieszczenia.. Na to trzeba, jednakze poczekac.. bo sypialnie musze skonczyc.. -czyli wykorzystac meble jakie znalazly sie u mnie w domu Shocked

TiGa.. Z takiej podstawy, toaletka bedzie cuuudowna.. Love

Jeszcze raz dzieki za pochwaly.. czuje sie troche niezrecznie.. Embarassed

Instruktaz jest, czyli juz innych mebelkow nie bede "obstrykiwac"..

Buziak Buziak Buziak Spadam


Ostatnio zmieniony przez ewela.t dnia Sro Mar 20, 2013 9:49 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
folka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 06 Cze 2012
Posty: 1458

PostWysłany: Sro Mar 20, 2013 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kiedys zajmowalam sie aranzacja wnetrz- troche dziwnie sie poczulam jak o tym wspomnialas ( zaczelam sie ogladac przez ramie czy przypadkiem nie jestem na "podgladzie" )

folka - szpieg z krainy deszczowców Wink Caramba!
To ja czekam na zdjecia sypialni, nastepnie pokoju córki, a potem innych pomieszczeń Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwus
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Cze 2012
Posty: 2560
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: Sro Mar 20, 2013 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewela - przepięknie to zrobiłaś Shocked Shocked Shocked No czoło chylę przed talentem Twym Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wemasc
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 20 Mar 2013
Posty: 173
Skąd: W-wa, Piastów

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2013 7:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witamy ponownie Very Happy
_________________
Miastenia.Uczę się żyć na nowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ewela.t
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 7089

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2013 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzis doszlam do wniosku, ze czas do psychiatry.. Shocked ..

Wieczorem mowilam,ze juz bardzo zmeczona jestem, ze raczki bola..itp..
Poszlam na gore, wlaczylam tv.. mebelki schly.. a ja zamiast sie relaksowac zaczelam kombinowac co by tu na sciane w sypialni polozyc.. Confused Jaki kolor..
A moze cos innego..
I bach z wyra za pedzel... do 4.30.. Shocked ..i od 7.00 rano.. Shocked Shocked Shocked Shocked ..





Jeszcze nie wyschlo... ale pasuje mi to do mej koncepcji..i starych mebli..

Po wyschnieciu..





Natomiast z deklem to cos mam bardzi nie hallo !!!


Ostatnio zmieniony przez ewela.t dnia Sob Kwi 20, 2013 4:35 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwus
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Cze 2012
Posty: 2560
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2013 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tam, oj tam ewela Very Happy Wsio ok. Masz hopla, to go dokarmiasz. Rozumiem, bo mam tak samo Wink A swoją drogą, pięknie ci to wychodzi Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewela.t
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 7089

PostWysłany: Sob Kwi 20, 2013 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prace remontowe w toku...

Pokoik "Bezkurtkowej" teraz... Wlasnie ukonczylam szafe.. oto i ona..
(Pomysl rozsadnej mamy na nierozsadne "widzimisie" nastolatki- czyli jak zrobic "czarny" pokoik z jaknajmniejsza iloscia czarnego... Wink )





chyba trzeba kliknac na zdjecie bo cala sie nie miesci.. i jakas taka dluga na zdjeciach wychodzi... Confused .. niewiem dlaczego... "nicto"..

Pozdrawiam znad farb i oparow.. -lece klasc "czarna" biel.. Wink

Wykladzina i lozko... dojada za dwa tygodnie... a ja wszystko przed tym terminem musze ukonczyc Shocked (dwie szafki i biurko..i scian reszte..i ... Loooo Matko!!!
tak wiec zmykam.. Spadam


Ostatnio zmieniony przez ewela.t dnia Sob Kwi 20, 2013 5:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
folka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 06 Cze 2012
Posty: 1458

PostWysłany: Sob Kwi 20, 2013 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked

ewela, jesteś lepsza od całej brygady remontowej Exclamation
podoba mi się bardzo, ale zaczynam się martwić o Twoje zdrowie i to nie psychiczne Wink
nie zajeździj się pracusiu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maglia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 21 Mar 2012
Posty: 461
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Sob Kwi 20, 2013 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewela, rewelacja, brawo Exclamation
Pomysł i wykonanie super. Pokój będzie naprawdę wyjątkowy, możesz być z siebie dumna Wink Bardzo mi się podoba
_________________
Sprzątanie w domu, w którym dorastają dzieci, jest jak odśnieżanie chodnika zanim przestanie padać.
Phyllis Diller
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sob Kwi 20, 2013 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewela zapewnię ci pełne wyżywienie i towarzystwo i sciągam do siebie
będziesz miała co robić

super Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewela.t
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 7089

PostWysłany: Nie Kwi 21, 2013 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki, Dziewczyny Very Happy

Milo jest uslyszec, ze to na co poswiecamy czas komus sie podoba.. Very Happy
Z zalozenia miala isc okleina "zebra" i jedna sciana tez w ten desen.. ale ze wzgledu na przeciagajace sie moje zwolnienie.. fundusze z minimalnych skurczyly sie do zerowych.. Rolling Eyes Ewela jednak dala rade- wszyscy znajomi mowia, ze jestem mistrzynia robienia czegos z niczego.... choc ja tego nie widze.. Laughing

A to, ze "orginalny".. to jakos nikogo nie zdziwi... Rechot Rechot Rechot Rechot Rechot ...

Bede musiala znowu w stolarza sie pobawic, bo (na zdjeciu widac kawalek szafki od kompletu) jedna szuflada jest nie do uratowania.... i cos trzeba bedzie przerobic, wymysllic.. Rolling Eyes ..

eehhhhhhh....

Przydalby sie dzien wolny....

( Moniko, chetnie ale pewnie jjak sie uporam u siebie to zwolnienie mi sie skonczy..... a szkoda! Wink )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwus
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Cze 2012
Posty: 2560
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2013 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewela - szafa jest odjazdowa Shocked No, rączki to ty masz zdolne.... Podziwiam Very Happy Spokojnie mogłabyś na tym zarabiać....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewela.t
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 7089

PostWysłany: Nie Cze 09, 2013 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porzadkowalam ogrod- cieplo sie zrobilo. Znalazlam kilka znanych, witajac je: "jak to milo, ze przetrwalyscie"i cos co mnie zaskoczylo Shocked. Zwierzaki "dogadywaly sie" na dworze (usmialam sie).. a potem w nagrode kupilam cos nowego do mego starego, zaczarowanego ogrodu.. Mily dzien...

stare..



- Czy ktos mi powie co to jest? Dla mnie wyglada jak jasmin.. ale taki pnacy krzew?.. Laikiem jestem..



- piwoni nie lubie, wszystkim rozdaje a ciagle pojawiaja sie nowe. eh.

uporzadkowane..



zwierzaki..


zrobimy zblizenie..



bedzie cos na zab..




cos co mnie zaskoczylo- cos z niczego.. Shocked



Mam nadzieje, ze i u Was lato zawitalo..


Ostatnio zmieniony przez ewela.t dnia Pon Cze 10, 2013 10:23 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
meguchna
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 4371

PostWysłany: Nie Cze 09, 2013 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękny ogródeczek i zwierzątka też Very Happy nie mam pojęcia,co to za roślinka Sad
Kwiaty podobne do jaśminu,ale bardziej rozłożyste i mniejsze ...nie mam pojęcia...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 24, 25, 26  Następny
Strona 10 z 26

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group