Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zapalenie dziasel przy naszych chorobach?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio między jedynką i dwójką pękło mi dziąsło i odpadł kawałeczek a inny ledwno się trzyma, mam wrażenie przez to jakby coś było miedzy zębami i czasem się zapomnę i podrapię resztkę tego dziąsła
a ostatnio zauważyłam, że po lodach strasznie mnie bolą górne jedynki, a
jak czyszczę nitką ząbki to leci mi krew cały czas
chyba bez wizyty u dentysty się nie obejdzie..hmmm tylko pieniążków nie mam na prywatną w tej chwili i na NFZ są długie kolejki Confused
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kinga a jak u ciebie z kamienim nazebnym ? takie rzczeczy moga wystepowac z dwoch przyczyn , pierwsza jat kamien , a druga nieistey nasze leki , bez dentysy sie nie obejdzie, spobuj się zapisac na wiztye w sumie i tak się płaci czy na NFZ czy prywatnie, ale jednak cos tam jest taniej
nasza słuzba zdrowia kochana, płacimy co rok wiecej a wszystko trzeba robic prywatnie , to jest chore
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasia 72
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 1686
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie z dziąsłami juz wszystko ok,może za sprawą dentoseptu A.
Dzisiaj w nagrodę pojawilo mi się coś na języku,na samym czubku,coś jakby podskórna kulka wielkości groszku. Boooooooli jak jasny gwint Crying or Very sad
Znowu z jedzeniem problem. Post?
_________________
(...)"Gdziekolwiek ziemia jest snem nie przebudzonym jeszcze,
uwierzyć trzeba w kształt i kochać senny pozór,
na wietrze budować mgłę i w pół nie urywać snu.
Gdziekolwiek ziemia jest snem,tam trzeba dośnić do końca."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monika kamień miałam usuwany w listopadzie, na początku maja chyba się wybiore do stomatologa, bo to przeszkadza Confused

Kasia mi tez takie coś czasem wyskoczy-małe a boli jak nie wiem co Shocked Laughing po kilku dniach samo znika Razz mam nadzieję, że w Twoim przypadku też tak będzie Smile
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bonia
Super senior
Super senior


Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 99
Skąd: Wielkopolska Piła

PostWysłany: Czw Mar 28, 2013 3:59 pm    Temat postu: Zapalenie dząseł Odpowiedz z cytatem

Mi znowu to h ole Mad nawróciło zapalenie dząseł i tak co kilka miesięcy nie zależnie co robię Dziewczyny mi w aptece farmaceutka poleciła Mucosit maść ziołową z Lidokainą leczy i przy okazji znieczula jak zaczynam mieć problemy to ją kupuję i mi o dziwo pomaga a czego już przed tem nie stosowałam to ksiązkę mogła bym napisać. Tubka 30 g 18 zł ale są też mniejsze i tańsze tej maści No i witamina C najlepiej kupić Rutinoscorbin i po 2 tabletki x2 tak mi powiedziała dentystka.

A co do tej gulki na czubku języka to mi też nie raz wyskakuje mama się smieje że dostałam pypcia na języku dlatego że za dużo pyskuję Very Happy ale jak pisze Kinia po kilku dniach samo znika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
IvyBlue
Senior
Senior


Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 63
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Wrz 21, 2013 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że to właściwy temat Wink

1,5 tygodnia temu byłam na przeglądzie u stomatologa. Stomatolog powiedziała mi, że na podniebieniu mam jakąś plamę i mam z tym iść do specjalisty od błony śluzowej bo ona się na tym nie zna Rolling Eyes Przychodzę do domu i w lusterku oglądam sobie podniebienie i faktycznie jest na nim czerwona plama Shocked Co ciekawe znikła mi po 2 dniach. Minął tydzień i dziś znowu zauważyłam taką czerwoną plamę tylko już w innym miejscu. Mieliście coś takiego?



Wizytę u periodontologa mam dopiero 8 października Rolling Eyes
_________________
If you could return to the past, is there anything you'd have changed? There's nothing I'd whant to change. Be it good or bad, it's all a part of me! It's an irreplaceble part of my life and I accept it ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group