Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

osłabienie mięśni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
papuga
Junior
Junior


Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 13
Skąd: warmia

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 7:16 pm    Temat postu: zmęczenie Odpowiedz z cytatem

witajcie, po długiej, długiej przerwie
ja również przy toczniu szybko się męczyłam, wejście na drugie piętro to był wyczyn (i czasem nadal jest), problemem staje się umycie głowy- bo ręce opadają itp. Ale u mnie na dokładkę rozpoznano miastenię (tzw męczliwośc mięśni), więc muszę się borykac z dwiema paskudami- ale daję radę Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Witek88
Senior
Senior


Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 66

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 11:11 pm    Temat postu: Re: zmęczenie Odpowiedz z cytatem

Ciekawe jak Twoje mięśnie zareagowały by na przyjmowanie kreatyny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
papuga
Junior
Junior


Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 13
Skąd: warmia

PostWysłany: Pią Cze 28, 2013 8:43 pm    Temat postu: Re: zmęczenie Odpowiedz z cytatem

Witek88 napisał:
Ciekawe jak Twoje mięśnie zareagowały by na przyjmowanie kreatyny.


Chyba podziękuję, bo masy mam dośc (tylko z rzeźbą coś nie tak Smile )
A co konkretnie masz na myśli sugerując kreatynę? Jaki to mogłoby miec wpływ na me mięśnie oprócz przyrostu oczywiście.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Witek88
Senior
Senior


Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 66

PostWysłany: Pią Cze 28, 2013 10:03 pm    Temat postu: Re: zmęczenie Odpowiedz z cytatem

Kreatyna sama w sobie nie spowoduje przyrostu miesni, ale polaczona z cwiczeniami, daje dobry efekt.
Kiedys natknelem się na artykul w ktorym sugerowano iz kreatyna jako wzmacniacz i budulec miesni moze miec korzystny wplyw w chorobach wyniszczajacych....np nowotwory itp...nie pamietam czy było cos o Twojej chorobie ale trzeba by o tym pomyslec.
Jednak minusem moze byc to ze zatrzymuje wode w organizmie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group