Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Lublin - początek leczenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
meguchna
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 4371

PostWysłany: Pią Sie 16, 2013 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IvyBlue
Senior
Senior


Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 63
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Sie 16, 2013 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

meguchna napisał:
Ten sam lekarz oczywiście do którego Ty chodzisz.Bawiła się ze mną od 2008 roku.Czara goryczy się przelała jak sama zaczęłam drążyć co też może mi być.Ona sama nie próbowała dociekać.Zapisywała jakieś suplementy a mój stan się pogarszał.Nie mogłam czekać aż dalej będzie się mną bawić.Owszem może jak człowiek trafi do niej z rozpoznaniem to nie ma wyjścia i musi sie zająć.Ale sama z siebie nie angażuje sie zupełnie.Od ubiegłego roku od wakacji do lutego tego roku chodziłam i nic zupełnie nie robiła.Musiałam zrezygnowac i szukać gdzie indziej pomocy Wink


Muszę przyznać, że jestem bardzo zaskoczona tym co piszesz Shocked U mnie jest zupełnie inaczej, ani razu nie czułam się lekceważona przez nią.
_________________
If you could return to the past, is there anything you'd have changed? There's nothing I'd whant to change. Be it good or bad, it's all a part of me! It's an irreplaceble part of my life and I accept it ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
roksana
Junior
Junior


Dołączył: 15 Lip 2013
Posty: 4
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Sie 16, 2013 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dr Piotrowski i inni reumatolodzy przyjmują także na NFZ w przychodni Reumed na Onyksowej. Czas oczekiwania na wizytę około 1-2miesięcy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
meguchna
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 4371

PostWysłany: Sob Sie 17, 2013 6:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ivy,niestety tak było Crying or Very sad Pod koniec ubiegłego roku stwierdziła "nie ma już kontraktu na badania rozumie pani,proszę przyjść na początku przyszłego roku"Udałam się ponownie i pani doktor wyszukała następny argument "słońca nie ma i badania nie wyjdą",czyli miałam czekać do lata! Nie pozostało mi nic innego i postanowiłam zmienić lekarza,bo również morfologia była fatalna.
Roksana właśnie wczoraj się dowiedziałam od znajomej,że również tam można Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paulina_87
Gość





PostWysłany: Sob Sie 17, 2013 6:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

meguchna napisał:
I... ponownie i pani doktor wyszukała następny argument "słońca nie ma i badania nie wyjdą",czyli miałam czekać do lata! ...

ale że co Question Exclamation świetna decyzja, żeby zmienić tego znachora Evil or Very Mad
ja mam robione badania stale bez względu na pogodę i porę roku, w miarę potrzeb przez reumatologa, ale te podstawowe to sam rodzinny mi każe robić, bo np dawno nie robione lub jak zgłaszam jakieś dolegliwości...
teraz zrobiłam prywatnie sporo badań, bo na to rodzinny nie mógł skierować, a do reumatologa to nie wiem kiedy się dostanę Rolling Eyes
Powrót do góry
IvyBlue
Senior
Senior


Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 63
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Sie 17, 2013 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

meguchna napisał:
Ivy,niestety tak było Crying or Very sad Pod koniec ubiegłego roku stwierdziła "nie ma już kontraktu na badania rozumie pani,proszę przyjść na początku przyszłego roku"Udałam się ponownie i pani doktor wyszukała następny argument "słońca nie ma i badania nie wyjdą",czyli miałam czekać do lata! Nie pozostało mi nic innego i postanowiłam zmienić lekarza,bo również morfologia była fatalna.
Roksana właśnie wczoraj się dowiedziałam od znajomej,że również tam można Very Happy


Jakby ze mną tak postępowała to zrobiłabym dokładnie to samo jak Ty Wink Ale na razie jest wszystko dobrze i oby tak zostało.
_________________
If you could return to the past, is there anything you'd have changed? There's nothing I'd whant to change. Be it good or bad, it's all a part of me! It's an irreplaceble part of my life and I accept it ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
meguchna
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 4371

PostWysłany: Sob Sie 17, 2013 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No chyba tak miało być,bo za długo czekałam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group