Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Od 2 lat lekarze wmawiają mi nerwicę-pomocy
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eletrix
Junior
Junior


Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 5

PostWysłany: Pią Gru 13, 2013 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, objawy są podobne dla wielu innych chorób, ale przede wszystkim dla choroby psychicznej.
Lekarze, z którymi mam styczność, twierdzą chyba, że tak młoda osoba jak ja, nie może na nic chorować i od razu przyczepiają jej metkę osoby chorej psychicznie. Owszem martwię się o swoje zdrowie, ale nie dlatego, że jestem chory psychicznie, ale dlatego, że naprawdę coś niedobrego dzieje się w moim organizmie.
Osoby chore na nerwice, wmawiają sobie co rusz jakieś inne choroby, a to rak mózgu, a to zawał serca. U mnie tego nie ma. Nie szukam w internecie, nie nakręcam się, bo takie coś nie ma sensu.
Połowicznie chciałbym, żeby mój stan się na tyle pogorszył, żeby lekarze w końcu mnie posłuchali i zrobili te badania, o które proszę. Chciałbym im wtedy powiedzieć "a nie mówiłem".


Teraz kolejne pytanko do Was. Czy ktokolwiek z Was zauważył, że podczas nasilenia objawów, wyskakują mu w znacznej ilości pryszcze? To jest też charakterystyczny w moim przypadku objaw. Zazwyczaj moja skóra jest gładka i czysta jak pupcia niemowlęcia, ale jak tylko objawy się nasilają, to, szczególnie na plecach i klatce piersiowej, pojawia się multum pryszczy. Łączę je bezpośrednio z innymi objawami, ale nie wiem co to może być Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kina
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 548
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Pią Gru 13, 2013 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej!!
Myślę, że najważniejsze teraz u Ciebie to wykonanie badań ANA-ich obecność w odpowiednim mianie może świadczyć o zaburzeniach układu immunologicznego - czyli podłożu chorób autoimmunologicznych. Nieobecność ANA nie świadczy o tym, że nie ma problemów z układem immunologicznym (co by za łatwo nie było). Niedobory żelaza mogą też być spowodowane przewlekłą chorobą zapalną ( u mnie akurat w zaostrzeniu są duże kłopoty z utrzymaniem właściwego poziomu żelaza a w remisji nie mam z tym problemów-może też i krwinkomocz obfity ma na to wpływ-oczywiście w remisji nie mam krwinkomoczu). Według psychiatrii mam i też zaburzenia psychiczne (zaburzenia osobowości-to też, żeby za łatwo nie było), w remisji zaburzeń psychiatrycznych nie mam-sprawdziłam to, żeby za łatwo nie dać się sklasyfikować Wink
Jeśli specjalista nie da skierowania na ANA to w większych ośrodkach można zrobić za 45 zł (koszty nie takie najgorsze-czasem warto, żeby wiedzieć na czym się stoi)
Życzę wszystkiego dobrego i szybkiej diagnozy-nie ma nic gorszego jak niewiedza!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group