Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Obniżenie nastroju, depresja...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Doniesienia Medyczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Witek88
Senior
Senior


Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 66

PostWysłany: Czw Cze 20, 2013 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi podczas brania sterydów oraz arechiny zaostrzyła się nerwica.
Lekarz przepisał mi 5 mg Tranxene przez 2 miesiące.
Zobaczymy jaki to odniesie skutek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
denim85
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 24 Wrz 2012
Posty: 489

PostWysłany: Czw Cze 20, 2013 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witek ja odstawiam sterydy jak już dochodzę do etapy że chce mi się skakać z mostu i wszystko po kilku dniach mija.
Tak wiem z punktu widzenia leczniczego to bzdura
_________________
My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej na miotle!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Witek88
Senior
Senior


Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 66

PostWysłany: Czw Cze 20, 2013 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety nie mogę ich odstawić......
Taka samowolka z odstawianiem to niezbyt dobra sprawa.
Jak Twój organizm na to reaguje ?
Ja dziś jestem po pierwszej dawce Tranxene......jest idealnie, napięcie opadło, jestem taki na "luzie", nie unoszę się bez potrzeby.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klaudinka
Junior
Junior


Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 11
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie Gru 29, 2013 1:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh.. a mi towarzyszą huśtawki nastrojów i to do tego stopnia, że jestem już sama tym poirytowana i artykuł świetny, ale w obecnej chwili nic nie pomaga :/. Już moi bliscy chyba też są mną zmęczeni...

proszę swoj post przenieść tutaj http://www.toczen.pl/forum/viewtopic.php?t=5134&start=150
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Witek88
Senior
Senior


Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 66

PostWysłany: Nie Gru 29, 2013 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od miesiąca biorę lek Citabax 40.
Świetnie działa na tą chwiejność nastrojów przy sterydach i w dodatku działa delikatnie przeciwhistaminowo co w chorobach z autoagresji ma istotne znaczenie.

proszę swoj post przenieść tutaj http://www.toczen.pl/forum/viewtopic.php?t=5134&start=150
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka29
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 6358
Skąd: Opolskie

PostWysłany: Nie Gru 29, 2013 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klaudynka ,Witek tutaj są doniesienia medyczne więc nie komentujemy dział odpowiedni jest TU
_________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie trać nigdy światła nadziei.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Doniesienia Medyczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group