Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Camelowa tfurczość

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Linki Do Programów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
camelmb
Junior
Junior


Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 28
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro Lip 16, 2014 8:51 am    Temat postu: Camelowa tfurczość Odpowiedz z cytatem

Witam bardzo wszystkich!

Piszę, że tak powiem, po prośbie Embarassed

W ramach moich ćwiczeń i zabawy w domu z córką stworzyliśmy z córką grę na Androida (chociaż nie do końca to jest typowa gra, ale o tym dalej).
Jest to program symulujący malowanie po twarzy, można rysować po jakichś rysunkach przygotowanych przeze mnie (lub wyszukanych w sieci starych portretach). Inna opcja to wybranie czegoś z galerii lub strzelenie nowej fotki. Aplikacja jakoś działa i da się nią bawić, chociaż wiadomo zawsze są jakieś braki i niedoróbki, sam mam całą listę pomysłów co można jeszcze zrobić.

Nasz problem jest taki, że w tym sklepie jest chyba z milion aplikacji, samych w jakimś stopniu podobnych co najmniej dziesiątki, więc jak się łatwo domyśleć konkurencja jest spora i trudno się przebić do odbiorców, mimo że wiele z tych programów w porównaniu z naszym to szmelc.
Dość powiedzieć, że w wynikach wyszukiwania z frazą "face painting" nasza aplikacja na początku lądowała na zaszczytnym (chyba) 160 miejscu Surprised, teraz podeszła w górę i jest na pierwszej stronie (pierwsza 40?), ale pierwsze dwa miejsca okupują "doklejacze" flagi do zdjęcia pozostałe po piłkarskich mistrzostwach...

No dobra, tyle słowem wstępu, moja prośba polega na tym, żeby (jeśli ktoś ma ochotę oczywiście) zainstalować sobie nasze dzieło i się nim pobawić, cudownie by było jeszcze je ocenić (pozytywnie) w sklepie. Z tego co wiem na tej właśnie podstawie Google określa kolejność na liście. Gdy już wylądujemy wyżej mam nadzieję aplikacja będzie się bronić sama...

OK, to jest link:
https://play.google.com/store/apps/details?id=camel.gl.main
Jeżeli ktoś się boi klikać w linki, to wyszukiwanie po kluczu camel.gl.main zwróci tą aplikację.

Kosztów takiej operacji nie ma, aplikacja jest darmowa, nie jest też jakimś wirusem, czy coś tam.
W razie jakichś pytań bądź uwag chętnie na nie odpowiem.

PS: Nie wiem, czy do dobrego działu to wysyłam, mam nadzieję, że tak, no i jeszcze raz przepraszam za prywatę na forum
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Linki Do Programów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group