Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Specjaliści godni polecenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ola1981
Junior
Junior


Dołączył: 03 Kwi 2016
Posty: 5

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2016 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
ja polecam doktor Ewę Kaliszuk- Kamińską z Płocka, super internista i reumatolog z Płocka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gania
Junior
Junior


Dołączył: 30 Mar 2016
Posty: 21
Skąd: POZNAŃ

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2016 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Część ,
mam prośbę możecie i polecić lekarza -specjalistę w dziedzinie chorób autoimmunologicznych -najlepiej dermatologa -mam zdiagnozowane zapalenie skórno -mięśniowe. Chciałabym skonsultować się jeszcze z innym lekarzem .Jestem z Poznania ,ale lekarz może być tez w Bydgoszczy i Szczecinie ,gdzie czasami się pojawiam .Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ANNAZLODZI
Junior
Junior


Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pią Maj 20, 2016 1:13 pm    Temat postu: lekarz łódź Odpowiedz z cytatem

Witam,
jestem tu nowa i również jestem nowa z diagnozą bo od dwóch dni szukam lekarza godnego polecenia w Łodzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
denim85
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 24 Wrz 2012
Posty: 487

PostWysłany: Sro Cze 15, 2016 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przejrzałam forum ale nie znalazłam żadnej informacji.
Szukam lekarza rehabilitanta albo fizjoterapeuty okaząło się że przez ostatnie 2 lata mocno skrzywił mi się kręgosłup byłam już u kilku fizjo ale jak zaczynam im tłumaczyć to dostają oczu i zaczynają kombinować jak by się wykręcić po prostu boją się mnie dotknąć co mnie nie dziwi. Może znacie kogoś kto się zajmuje rehabilitacją cięższych przypadków.
_________________
My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej na miotle!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
BenOn
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 520

PostWysłany: Sro Cze 15, 2016 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Denim skad jestes? Podaje namiary od znajomej, nie boi sie "dziwnych" pacjentow,
Warszawa
Jacek Mańka, fizjoterapeuta http://www.ortopedika.pl/916-jacek-manka
Busko Zdrój - Kielce - Warszawa
dr n. med. Jerzy Stodolny http://www.natura.med.pl/page.php?id=7
Poznań
dr Jakub Wieczorek Telefon: 606 104 145
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
denim85
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 24 Wrz 2012
Posty: 487

PostWysłany: Sro Cze 15, 2016 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedz ja jestem z okolic olsztyna ale czasami warto się wybrać dalej do reumatologa też mam ponad 100km
_________________
My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej na miotle!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
matuszewski
Junior
Junior


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 7

PostWysłany: Wto Lis 15, 2016 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też kiedyś szukałem lekarza, który profesjonalnie podejdzie do mojego problemu. Po przeprowadzce do większego miasta udało mi się zmienić prawie wszystkich lekarzy. Najtrudniej było mi wybrać hematologa w Łodzi, zwłaszcza, że nie jest to lekarz, do którego chodzę z bólem gardła. Po krótkich poszukiwaniach znalazłem panią doktor w poradni http://melissamed.pl/hematolog. Pierwszy raz poszedłem tam, żeby przekonać się jak będzie wyglądała wizyta. I byłem mile zaskoczony. Nie było tylko rozmowy o chorobie, objawach, stanie zdrowia i opisywanie ich trudnymi medycznymi terminami. Była normalna rozmowa pacjenta nieznającego się na rzeczy z osobą dużo bardziej świadomą i wykształconą w tym temacie. Jest to odpowiednia osoba dla pacjentów, którzy na taką wizytę idą pierwszy raz i obawiają się jak ona będzie przebiegać. U tej pani doktor z pewnością nic złego nam nie grozi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fuga
Junior
Junior


Dołączył: 22 Kwi 2014
Posty: 7

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Leczę się na RZS i Toczeń, ale bardzo źle reaguję na wszelkie leki immunosupresyjne, mam też dość medrolu, który rujnuje moją skórę i nie tylko.. Leczę się IR w Wa-wie od 3 lat i nikt nie wie co ze mną zrobić łącznie z profesorem.
Czy zna ktoś lekarza, który stosuje jakieś niekonwencjonalne metody leczenia? Gdziekolwiek w Polsce...
Będę bardzo zobowiązana

Jestem już bardzo zdesperowana, moją ostateczną deską ratunku jest głodówka, ale ją też wolałabym przeprowadzić pod kontrolą lekarza...
Pozdrawiam
Monika
poproszę o info tutaj albo na maila fuga73@op.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze zrozumiałam ? niekonwencjonalne leczenie tocznia Shocked
chyba zartujesz !
ktoś miałby wziąć na swoje sumienie ewentualne pogorszenie zdrowia a może i utratę życia ?
poczytaj sobie co myślimy o takich metodach działania http://www.toczen.pl/forum/viewtopic.php?t=850
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewela.t
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 7089

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Specjaliści godni polecenia-nijak to sie ma do Twojej prośby. Confused
Wspolczuje samopoczucua ale szukalabym pomocy o specjalistiw reumatologow-licze na to, ze przedstawia jakis plan dzialania.
Trzymam kciuki!

Edit:
Problemy skórne to chyba najmniejszy orobkem. Niestety nasze leki to nie cukierki.
_________________
Gubie sie po kawalku kazdego zwyklego dnia..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wegener
Junior
Junior


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 3
Skąd: pomorskie

PostWysłany: Sob Lut 11, 2017 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dr n. med. Piotr Ligocki - Lekarz medycyny pracy, Reumatolog, Internista
Ordynator Oddziału Klinicznego Reumatologicznego w 10-tym Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką w Bydgoszczy.

Świetny specjalista, konkretny człowiek, bardzo bezpośredni, nie daje sobie wejść na głowę przez pacjenta, bo wie, że to co robi ma w stu procentach pomóc w leczeniu.

https://www.znanylekarz.pl/piotr-ligocki/lekarz-medycyny-pracy-reumatolog-internista/bydgoszcz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AgnieszkaA
Junior
Junior


Dołączył: 23 Lut 2017
Posty: 1
Skąd: Nowa Wola (Pod Warszawą)

PostWysłany: Pią Lut 24, 2017 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fuga napisał:
Witam
Leczę się na RZS i Toczeń, ale bardzo źle reaguję na wszelkie leki immunosupresyjne, mam też dość medrolu, który rujnuje moją skórę i nie tylko.. Leczę się IR w Wa-wie od 3 lat i nikt nie wie co ze mną zrobić łącznie z profesorem.
Czy zna ktoś lekarza, który stosuje jakieś niekonwencjonalne metody leczenia? Gdziekolwiek w Polsce...
Będę bardzo zobowiązana

Jestem już bardzo zdesperowana, moją ostateczną deską ratunku jest głodówka, ale ją też wolałabym przeprowadzić pod kontrolą lekarza...
Pozdrawiam
Monika
poproszę o info tutaj albo na maila fuga73@op.pl


Witam, jeśli chodzi o nowoczesne metody leczenia chorób przewlekłych - polecam Immunomedica ul. Belgijska w Warszawie. Nie wiem czy pomagają w Toczniu, jeszcze tego nie sprawdzałam, bo zdiagnozowano u mnie DLE tydzień temu, jestem w trakcie dalszej diagnozy. Na pewno się do nich udam. Mam z nimi doświadczenie jeśli chodzi o leczenie nowotwora u bliskiej osoby. Poczytaj o nich immunomedica.pl
Pozdrawiam
Agnieszka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morison
Junior
Junior


Dołączył: 28 Mar 2017
Posty: 2

PostWysłany: Pią Kwi 14, 2017 6:07 pm    Temat postu: Witajcie, witajcie! Odpowiedz z cytatem

Jestem tu nowa i trochę się jeszcze gubię. Pewnie już gdzieś to było wspomniane, ale czy możecie mi polecić jakiegoś dobrego reumatologa (chodzi o Zespół Sjorgena) we Wrocławiu? Może też immunologa i okulistę? Z góry dziękuję za pomoc. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pigeon
Junior
Junior


Dołączył: 23 Maj 2017
Posty: 3

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie dobrego ortodonty z okolic Warszawy to bardzo polecam Wam Panią Annę Stach - ortodonta Wilanów , niezwykle doświadczona Pani doktor, która do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, przygotowuje specjalny plan leczenia oraz dostosowuje metody do pacjenta. Z czystym sumieniem polecam i zachęcam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AsiaSu
Super senior
Super senior


Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 94

PostWysłany: Nie Cze 04, 2017 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam reumatologa we Wroclawiu dla siostry, mam pytanie czy na Borowskiej robia diagnostyke, badania na miejscu czy dostaje sie skierowanie i robi sie gdzie indziej?
Moze glupie pytanie, ale siostra pracuje i musi brac urlop zeby meza zawiezc do lekarza (niechodzacy) a nie moze sie zwalniac.
Od 2 lat (moze wiecej) chodzi do reumatologa ktory daje tylko zlecenia na zabiegi a poza badaniem na osteoporoze nie zrobil jeszcze zadnego innego chocby z krwi, zadnej diagnostyki, ani tez nie leczy, wiec pozostaja leki p.zapalne i p.bolowe bez recepty, ktore juz nie pomagaja.
A moze jakis dobry reumatolog w okolicach Pilczyc?
Szukalam w internecie i opinie wszedzie sa zle, ale glownie dotycza rejestracji i mozliwosci dodzwonienia sie, a to mniej wazne Wink
_________________
Czary mary ucho krowy, fix und fertig bede zdrowy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Następny
Strona 17 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group