Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

opuchlizna/ obrzęki/ zatrzymywanie wody w organizmie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziarenko nie pytała jak się leczy obie choroby ale
czy zmieniło się twoje leczenie

na tak zadane pytanie nie ma tu odpowiedzi, jest ogolne stwierdzenie ze te choroby leczy się inaczej
ale wybacz nie musimy wiedziec tego co ty wiesz bo akurat na to chorujesz
dla ciebie to oczywiste dla mnie nie
tak jak nie będziesz wiedziec jak leczy się np toczen i toczen z chorobą Addisona a ja wiem bo to mam

a wiec nadal nie czytasz ze zrozumieniem i nie odpowiadasz na pytania,

jak mozna komuś pomoc jesli tylko oczekuje , wyczerpujących i dokładnych odpowiedzi nie dają w zamian nic , kompletnie nic

mmilena ja myslę jak Ziarenko , szukasz i drązysz tylko pytanie po co ?
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal


Ostatnio zmieniony przez Monika B dnia Wto Lip 03, 2012 9:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja tak nieśmiało wtrącę, że to wątek o obrzękach Wink
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak kinga
juz nie będzie tej dyskusji tutaj Allah Allah Allah Allah
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewela.t
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 7089

PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.. no wlasnie.. ja tak chcialam tu zajzec i cos poradzic, bo dzwoneczek dzwonil i dzwonil... ale jak weszlam to na jakies spiecie sie natknawszy.. zdezerterowalam..
. ale jakby co to chetnie powiem co moim nozkom pomaga.. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiedz bo sama mam obrzęki i to spore ,juz nie tylko kostki ale całe nogi Surprised
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewela.t
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 7089

PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monisiu.
Podejzewam, ze opuchlizna w naszym przypadku to efekt uboczny sterydow, zakladam, ze inne opcje lekarze u Ciebie wykluczyli...

Piszesz, ze cale nogi,,tzn, ?.. uda tez??, czy raczej lydki ?..
U mnie to tak troszku nietypowo, bo najwieksza opuchlizna jest od kolan wzwyz.... ale to co mi pomaga .to "sexy" rajstopki..na codzien... a po codzien to oklady ze swiezej kapusty, wiesz zapewne, tak jak na stan zapalny.. trzeba ja zbic- i tu atrakcyjnosc tej metody wzrasta Wink.. dodatkowa kozysc terapeutyczna Very Happy., oblozyc kulasy i zawinac. ja to robie nna noc..
Ulga.. to slowo, ktore cisnie sie na usta Smile

Jakby Twoje nozki puchly tylko do kolan..to mam dla Ciebie prezent, ktory przydac sie moze. Wink


Ostatnio zmieniony przez ewela.t dnia Sro Lip 04, 2012 9:06 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak naprawdę to są spuchniete od kolan wzwyż, łydki lekko , ale stopy także puchną Rolling Eyes
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewela.t
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 7089

PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to witam w klubie..Smile
Sprobuj moich sposobow.. rajstopki uciskowe na necie znalezc mozna, ja zbedne mam tylko podkollanowki, niestety.. polecalabym na poczatek rajstopki klasy 1, choc, to sa okreslenia stsowane tutaj, w kazdym razie wybierz te z mniejszym naciskiem... trzeba je nosic codziennie a nie od swieta, troche to trudne, bo nie sa konfortowe, ale efekt jest!.. gwarantuje..
Cena u nas oniesmielajaca, ale warto.. byc moze w Polsce taniej, oby..
i kapustki sprobuj- rewelacja !
powodzenia, trzymam kciuki Smile
....a jakbys kupowala rajstopki, to te bez palcow, drozsze, ale te z calymi stopkami bardzo niewygodne...


Ostatnio zmieniony przez ewela.t dnia Sro Lip 04, 2012 9:08 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Smerfetka83
Junior
Junior


Dołączył: 10 Mar 2017
Posty: 2

PostWysłany: Pią Mar 10, 2017 2:57 pm    Temat postu: Sposób na opuchlizne Odpowiedz z cytatem

amalinger napisał:
znam bardzo dobry sposob na opuchlizne, ktory mi pomogl. jesli jestes zainteresowana tym co mam do powiedzenia to wyslij wiadomowsc prywatna. chetnie podziele sie swoim doswiadczeniem.


Witam serdecznie,
Post troszkę przedawniony ale mam cicha nadzieję że może dostanę odp.
Jestem zainteresowana tym sposobem na opuchlizne

Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AsiaSu
Super senior
Super senior


Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 94

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monika B, przypomnialas mi ze moja mama okladala nogi zbitymi liscmi kapusty i pomagalo, zrobie sobie dzis na noc na kostke, mam kapustke Smile)
a mnie puchna stopy rece i twarz, mam na to swoj wyprobowany sposob, otoz robie sobie koktail z duzej ilosci natki pietruszki,
a do tego dodaje to co lubie u mnie ogorek maslanka i troche czosnku i miksuje- takie cacyki smakowo, najwazniejsza jest ta natka,
reszta dodatkow wg uznania, ale bez soli. Po takim koktailu dosc szybko obrzek schodzi a dokladnie wysikuje sie Very Happy
_________________
Czary mary ucho krowy, fix und fertig bede zdrowy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group