Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak się cieszę że jesteście!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alat
Junior
Junior


Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 3
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 7:56 pm    Temat postu: Jak się cieszę że jesteście! Odpowiedz z cytatem

Na samym początku chciałbym podziękować wszystkim osobom udzielającym się na tym forum - może nie zdajecie sobie sprawy, ale odwalacie kawał dobrej roboty zbierając informacje, nowinki medyczne, porady kosmetyczne (przekopałam się przez każdy post nt. wypadających włosów Smile - chyba je sobie po prostu przykleję ).

Ja Wam dziękuję, za to że jesteście, za każdy post naładowany pozytywną energią i wiarą w przyszłość... czytam Was od ponad dwóch lat i gdyby nie Wy - byłoby duuuużo trudniej poradzić sobie z diagnozą SLE.

jak teraz analizuję symptomy, to zawsze bolały mnie stawy, ale tłumaczyłam sobie, że taki mój urok. Wszystko zmieniło się po urodzeniu córeczki w maju 2015 - to co ja brałam za połóg okazało się ostrym rzutem choroby. A że Matka Polka potrafi zęby zaciskać z bólu, to i ja tak robiłam. Niestety, po 3 miesiącach byłam wyczerpana, obolała i z początkami depresji.

i tu właśnie trafiłam na cudownych lekarzy: dr Błażejczyk (prowadziła moją ciążę, ginekolog-endokrynolog) oraz dr Flicińskiego. Jeszcze mogę wspomnieć prof Parczewskiego (wyleczył mnie z przewlekłej boreliozy).

i oto jestem: Ala ze Szczecina i jej Mroczny Pasażer, który jedzie na gapę ze mną przez życie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Krzyś
Kadet
Kadet


Dołączył: 02 Gru 2016
Posty: 37

PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj serdecznie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewela.t
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 7089

PostWysłany: Wto Cze 27, 2017 6:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Ala. Very Happy

Ladnie to tak podgladac nas przez dwa lata i dopiero teraz sie odezwac? Laughing
Gratuluje Baby !
Musi byc teraz slodka! Uwazaj bo ja takie dzieciaki pozeram. Very Happy

Do pasazera trzeba sie przyzwyczaic i, teraz dobra wiadomosc Very Happy, cala reszta zalezy od Ciebie. Very Happy

Witam cieplutko. Rozgosc sie a w razie jakis watpliwosci- pytaj.
Pozdrawiam. Very Happy
_________________
Gubie sie po kawalku kazdego zwyklego dnia..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group