Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ana1 ujemne dwa razy -jakie badania dalej?

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
filomena1992
Senior
Senior


Dołączył: 30 Kwi 2016
Posty: 61

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 8:22 pm    Temat postu: Ana1 ujemne dwa razy -jakie badania dalej? Odpowiedz z cytatem

Witam. Objawy mam od dwóch lat, robiłam Ana1 i dwa razy wyszło ujemne. Objawy jakie mam to :
ból stawów (remisja)
ostre klebuszkowe zapalenie nerek(remisja)
zespół suchego oka
wykwity grudkowate z rumieniem oraz teleangiektazja (grzbiet nosa i kosci policzkowe )
próba zamknięcia naczynek laserem skonczyla się opuchlizna (uczulenie na światło)
sinosc siatkowata
neuralgia twarzy (po laserze )
rogowacenie mieszkowe
depresja,lęki i niepokój
wahania wagi ciała(b duzo jem i chudne mimo to )
nadwrazliwosc na slonce
zimne stopy ręce a ciało rozpalone
bialo czerwone plamy na dekolcie, lopatkach (wyglada jak lupiez pstry ale to nie to )
kłucie po prawej stronie klatki (wiąże to z nerwicą ale czesto miewam zapalenie tchawicy )

To są takie główne objawy, które przyszły mi na myśl. Poważnie zaczynam do tego podchodzić i chcialabym przebadac się na własną rękę, moj budżet to 450 złotych. Wiem, ze mi napiszecie o prywatnej wizycie u reumatologa, ale 80 złotych już wolę mieć w kieszeni a pójść do niego już z kompletem badańSmile
Pozdrawiam cieplutko, miłego wieczoru Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewela.t
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 7089

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.toczen.pl/forum/viewtopic.php?t=5823&postdays=0&postorder=asc&start=0

Tutaj masz swój wątek. Proszę dopisz post tam gdzie jego miejsce. Zapoznaj się z regulaminem.
_________________
Gubie sie po kawalku kazdego zwyklego dnia..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group