Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Hej, ho! Pomocy :(
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tocząca
Junior
Junior


Dołączył: 14 Lis 2017
Posty: 16

PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym psychiatrą to jest tak, że gdy będę chciała to na pewno znajdę kogoś, kto mi te leki przepisze, w sumie, to mam szacun ;p dla tego, bo zawsze właśnie myślałam, że oni przepisują antydepresanty wszystkim na wszystko ;p Jak wyjaśnie sprawy somatyczne to się może przejdę na nowo, jeśli mi nie przejdzie.

Zobaczę co będzie dalej, wygląda na to, że styczeń to będzie miesiąc tryliona badań, no i w styczniu też mam wizytę u nowego reumatologa.

Dzisiaj niestety obudziłam się z bólem stawów i mięśni (nie wszystkich oczywiście) i ze sporym zmęczeniem (pewnie nasilonym wczorajszym intensywnym dniem) i się zaczynam poważnie zastanawiać, czy ta reumatolog racji nie ma z tym toczniem Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
renia79
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2519
Skąd: wszechświat

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj na forum

Póki co nie panikuj, diagnoza w każdej chorobie reumatologicznej (reumatycznej???) nie wiem jak się w końcu pisze może być długa i kreta.
Mnie diagnozowali również parę lat Laughing
Na początek czekaj co lekarz powie, jak bedziesz mieć wyniki wszystkie ktorych on potrzebuje, pozytyw - wykluczone jedno "dziadostwo" - bolerioza.

Co do Arechiny - nie taka straszna jak ja malują, a dobra na poczatek, wielu ludziom pomaga. Czasem warto uwierz mi nie czytać ulotek Wink Tym bardziej ze w tych chorobah duzo "straszniejsze" są leki niż arechin.

Pytalaś o ból i wieczne zmęczenie - ja mam rzs - jestem wiecznie zmęczona, zobolała, ale nie ma wyjścia trzeba funkcjonować. Zaciskać zęby niejednokrotnie z bólu i brnąć do przodu póki się da.

Tyle na razie ode mnie. Życzę dobrego i dociekliwego lekarza
_________________
Płakałam, bo nie miałam butów...
dopóki nie zobaczyłam człowieka bez stóp
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tocząca
Junior
Junior


Dołączył: 14 Lis 2017
Posty: 16

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

renia79 napisał:
Witaj na forum
Mnie diagnozowali również parę lat Laughing
Na początek czekaj co lekarz powie, jak bedziesz mieć wyniki wszystkie ktorych on potrzebuje, pozytyw - wykluczone jedno "dziadostwo" - bolerioza.

Co do Arechiny - nie taka straszna jak ja malują, a dobra na poczatek, wielu ludziom pomaga. Czasem warto uwierz mi nie czytać ulotek Wink Tym bardziej ze w tych chorobah duzo "straszniejsze" są leki niż arechin.

Pytalaś o ból i wieczne zmęczenie - ja mam rzs - jestem wiecznie zmęczona, zobolała, ale nie ma wyjścia trzeba funkcjonować. Zaciskać zęby niejednokrotnie z bólu i brnąć do przodu póki się da.

Tyle na razie ode mnie. Życzę dobrego i dociekliwego lekarza


i też Ci przepisywali leki w ciemno? bo mnie np obecnie mocno namawia do "spróbowania" internistka, tylko, że zapomina wspomnąć o tym, że jeśli to jest ślepy strzał, to będę miała z niego więcej szkody niż pożytku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
renia79
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2519
Skąd: wszechświat

PostWysłany: Pią Gru 22, 2017 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arechin dostałam bez diagnozy przy pierwszej pani reumatolog, jak zmieniłam lekarza, po szpitalu znowu arechin itd, wszelkie kombinacje ktore wymusza nfz żeby dostać się na biologiczne leczenie
_________________
Płakałam, bo nie miałam butów...
dopóki nie zobaczyłam człowieka bez stóp
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tocząca
Junior
Junior


Dołączył: 14 Lis 2017
Posty: 16

PostWysłany: Pią Gru 22, 2017 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

renia79 masakra Sad


Ja dzisiaj odebrałam wynik morfologii jedyne, co wyszło nie tak, to:
za wysokie mono% u mnie 10,1 (norma do 8)
za niskie RDW-SD u mnie 34,9 (norma od 37)

reszta jest w granicach normy, myślicie, że z takim wynikiem opłaca się w ogóle drepnąć do internistki? Bo w sumie to te odhyłki są małe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group