Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

toczeń czy trądzik różowaty?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewela.t
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 7089

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2016 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filomena, zdrowka! :*
Przegon paskude-teraz to jest najwazniejsze!

Nie myslalas aby skonsultowac sie z innym dermatologiem?
Swieze spojrzenie na sprawe może pomoc. Pokazesz wyniki, opowiesz a on, noz-widelec, wpadnie na jakiś pomysl.

Pozdrawiam. :*
_________________
Gubie sie po kawalku kazdego zwyklego dnia..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
filomena1992
Senior
Senior


Dołączył: 30 Kwi 2016
Posty: 61

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2016 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haloo haloo długo się nie odzywalam, obecnie mam l4 bo lecze sie dalej drugim antybiotykiem na zapalenie gornych drog oddechowych.
no wiec jeżeli chodzi o moja dermatolog, nie zamierzam do niej co miesiąc chodzic i wydawac na wizyty
wogole zamierzam zaprzestac chodzenia prywatnie po lekarzach dermatologach . to jest bledne kolo dopoki nie masz diagnozy to lecza człowieka metoda prob i bledow ja mam cala apteke masci i antybiotykow w domu i chce juz poprostu od tego odpoczac skupic sie na diecie, na relaksie i zobaczymy co dalej. pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
filomena1992
Senior
Senior


Dołączył: 30 Kwi 2016
Posty: 61

PostWysłany: Wto Paź 18, 2016 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Was Wink
piszę znowu długo nic nie pisałam... otóż od miesiąca mam problem z napadami gorąca i zimnymi dłoniami. wyglada to w ten sposób, że mam gorące całe ciało a tak naprawdę jest mi zimno i mam zimne dłonie... ktoś ma jakiś pomysł co to może byc:(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
boguslaw4321
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 131
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Paź 20, 2016 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Very Happy ,
Takie obkurczenia (rzadziej rozszerzenia) naczyń krwionośnych występują często wraz z chorobami z autoagresji. Gdy się bardziej rozwinie, może przejść w zespół Raynauda (ale niekoniecznie). Rada tak na szybko: ciepłe rękawiczki, wkładki do butów.
Wiesz - jak organizm zaczyna głupieć i atakować siebie, to efekty są w różnych miejscach. A to jakieś zmiany na twarzy czy inne skórne, stawy, mięśnie, coś tam, czasem bardzo dokuczliwe. I bez mocnego potwierdzenia analitycznego. To dobrze, bo nie trzeba brać sterydów. Można się przyzwyczaić, choć czasem jak u mnie - żeby wejść po schodach, dyskretnie podciągam się ręką po poręczy... .
Dobrze, że ciało gorące! Wink
_________________
dokąd się nie poddamy, ciągle jest jakaś szansa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
filomena1992
Senior
Senior


Dołączył: 30 Kwi 2016
Posty: 61

PostWysłany: Pon Lis 28, 2016 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej chciałam napisac, ze bylam u lekarki i odrazu kazala mi zrobic ekg (poszlam z powodu nieustajacego bólu po prawej stronie klatki piersiowej) po wynikach ekg pani doktor o mały włos nie spadła z krzesła, przyspieszona akcja serce a ciśnienie 130/89 mam 24 lata dopiero....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magdalena laura
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 1288
Skąd: opolskie

PostWysłany: Wto Lis 29, 2016 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej
ja myślę, ze odnośnie chorób naszych to wiek nie ma nic do tego- też mam wiele rzeczy, które nijak się mają do wieku.
Mam nadzieję, że lekarka która ciebie badała zareagowała i masz już sie lepiej.
dbaj o siebie, pozdrawiam i życzę zdrówka, spokoju
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aska.slask
Junior
Junior


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 2

PostWysłany: Pią Mar 31, 2017 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Wink Proszę o porady... zdiagnozowano u mnie trądzik różowaty. Dostałam kilka maści i kremów, ale poprawy nie widzę. Męczę się z tym już od bardzo dawna. Trafiłam kiedyś na taką stronę. Co o tym sądzicie, nie jest to trochę podejrzane? Komuś z was udało się wyleczyć tą chorobę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewela.t
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 7089

PostWysłany: Wto Kwi 25, 2017 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aska, jak dla mnie, to zwykla reklama i nie ma nic wspolnego z udokumentowanymi osiagnieciami.

Ps. To jest watek filomeny wiec nie jest to najszczesliwsze miejsce na Twoj post. Najlepiej byloby wpisac sie do swojego lub do porad- to tak na przyszlosc. Smile

Pozdrawiam.
_________________
Gubie sie po kawalku kazdego zwyklego dnia..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ankanow62
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 2773
Skąd: RP

PostWysłany: Wto Kwi 25, 2017 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filomeno a z jakiego powodu pani doktor chciala spasc z krzesla?
_________________
Animus aeger semper errat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
filomena1992
Senior
Senior


Dołączył: 30 Kwi 2016
Posty: 61

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co już nie pamiętam:) Chyba dlatego, że taka młoda jestem a takie ciśnienie mi się wysokie pokazałoSmile Ale to już dawno było, teraz widzę jak mnue tu dlugo nie było na forum...
Dostałam pilne skierowanie na oddział reumatologiczny , żeby mnie poobserwowali w kierunku tocznia. Ehh myslalam ze mam to z glowy, ana miałam ujemne i co mi tam przestałam o tym myśleć. A to ciągnie się za mną dalej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kownac90
Junior
Junior


Dołączył: 17 Lip 2018
Posty: 7

PostWysłany: Pią Lis 26, 2021 1:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiam,zastanawiam sie nad stosowaniem naturalnych kosmetykow weganskich. Bardzo zalezy mi na tym,by dowiedzieć się więcej na temat tego,w jaki sposob dbac o cere problematyczna. xxxxxxx / reklama usunięta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group