Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prośba o wypełnienie ankiety dla pacjentów chorych na Toczeń

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
StudentkaPielegniarstwaa
Junior
Junior


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 9:13 pm    Temat postu: Prośba o wypełnienie ankiety dla pacjentów chorych na Toczeń Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,

Jestem studentką pielęgniarstwa i bardzo chciałabym prosić o Waszą pomoc w wypełnieniu ankiety.

W pracy opiekuję się wieloma pacjentami cierpiącymi na tą chorobę i chciałabym korzystając z swojego doświadczenia napisać pracę magisterską.

Moja praca ma na celu pomóc rozwiązać niektóre problemy występujące w tej chorobie.

Link do ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScyz7nq4ffl6kOTvgDMJ80dT_nVIqHAEdQQvNqogTrrp_6Vbg/viewform
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewela.t
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 7089

PostWysłany: Sob Sty 19, 2019 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej.

Witam na forum.
Chętnie bym pomogła ale odpiwiedzi w ankiecie są nieprecyzyjne. Mam na myśli, brak opcji do zaznaczenia więc odpowiedzi nie będą miarodajne.
Mam nadzieję, że pojawia się osoby, które będą mogły pomóc.

Pozdrawiam. Very Happy

Ps. Czy pytanie i wyznanie jest w takiej ankiecie konieczne? Cool
_________________
Gubie sie po kawalku kazdego zwyklego dnia..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Nie Sty 20, 2019 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam zasadnicze pytanie - W czym ma pomóc odpowiedz jakiej kto jest religii ??
Choruję już dłużej niż autorka ankiety żyje . Wypełniłam ich już multum . Tej nie wypełnię . Nie dlatego że nie chcę odpowiedzieć na pytanie o Religię bo guzik to kogoś obchodzi czy jestem katoliczką czy ateistą . Uważam że tego pytania nie powinno być . Bo to co lub kogo ktoś wierzy nijak ma się do naszej choroby . Mogłabym tak długo ale po co ?

Jesli ktoś umieszcza tego typu pytania w ankiecie to taka ankieta nie ma sensu. Proszę jeszcze raz przyjrzeć się pytaniom ?
Miesza pani w ankiecie medycynę z psychologią oraz zaczepia o niekonwencjonalne leczenie ( suplementy ) Wszystko bez ładu i logiki . Przepraszam ale tak złej ankiety nie widziałam nigdy . Nawet gdyby pani bardzo chciała nie jest w stanie z tej ankiety wyciągnąć żadnych wniosków .
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BenOn
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 520

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ta ankieta nie ma sensu, jest zle przygotowana.
Moniko tez mnie zawsze znastanawiaja tego typu pytania, wyobraz sobie ze ostatnio w szpitalu pielegniarka robiaca ze mna wywiad przed zabiegiem miala rubryki z tego typu pytaniami - druk z ministerswa - na szczescie mozna bylo pominac odpowiedzi na tego typu pytania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
StudentkaPielegniarstwaa
Junior
Junior


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiadając na Państwa posty, odnośnie pytania z metryczki, numer 10 "religia".
Na początku ankiety jest podany temat "Ocena jakości życia chorych na Toczeń Rumieniowaty Układowy".
Jakość życia to nie tylko sprawność fizyczna. Pytając o religię nie miałam w zamiarze nikogo obrazić. Toczeń to choroba przewlekła a jakość życia zmienia się w różnych etapach tej choroby. Opiekuję się tą grupą chorych ponad 20 lat. Wiem że chorzy muszą niejednokrotnie wykazać dużą chęć walki o lepszy stan zdrowia.
Pytania można ominąć, nie wymagana jest odpowiedz na każde pytanie.
Dziękuje bardzo za wskazówki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
StudentkaPielegniarstwaa
Junior
Junior


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ,zwracam się do Was z gorącą prośbą o wypełnienie mojej ankiety.Wiem że jest nie doskonała ale bez waszej pomocy cała moja praca pójdzie na marne Crying or Very sad ankieta jest anonimowa a Wasza pomoc jest mi bardzo potrzebna,proszę Was.Wiele lat pracuje z chorymi z tym schorzeniem.W swojej pracy jestem przekonana że są osoby których znam osobiście i wiedzą że zawsze mogą liczyć na moją pomoc.Z góry dziękuje. Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewela.t
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 7089

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypełniłam ankietę, pomijając pytania , na które nie było odpowiedniej odpiwiedzi i nie mogłam jej do żadnej " podciągnąć".

Jedna uwaga - " toczenia rumieniowatego układowego" jest niepoprawna formą. "Tocznia rumieniowatego układowego". Zwracam uwagę, gdyż to Pani praca, która ktoś będzie oceniał.

Pozdrawiam.
_________________
Gubie sie po kawalku kazdego zwyklego dnia..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group