Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"

Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witajcie kochani.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kinaja
Junior
Junior

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 3:58 pm    Temat postu: Witajcie kochani. Odpowiedz z cytatem

Znów potrzebuje Waszej pomocy .Minęło kilka lat jak mnie nie było gdyż przez kilka lat nie brałam już sterydów wszystko się ładnie wyciszyło...W sierpniu urodziłam córeczkę 😃jednak moje szczęście nie trwało długo.Juz od czerwca dziwnie się czułam.mialam jakaś infekcje gardłowa.Z uwagi ,że byłam w ciąży dostałam Duomox po którym żadnej poprawy nie czułam miałam flegmę ,kaszel...Później nagle wyskoczyło mi nadciśnienie pod koniec ciąży dostałam Dopegyt i wylądowałam na patologi ciąży.Malutka od czerwca właśnie przestała rosnąć ..Szczęśliwie w sierpniu urodziłam.Myslalam że to połóg ale coraz gorzej się czułam teraz doszły bóle mięśn,i stawów ciągle poty na czole .Pot mi czasem kapie.Czytalam na internecie że Dopegyt lekj co miałam na nadciśnienie powoduje tocznia polekowego...Te gardło zrobiło mi przewlekły katar który ciągle trwa...Łapie się jeszcze tego ,że może to gardlo to Chlamydia ,...Ciśnienie od 2tyg miałam ok bez leku..Wczoraj mi skoczyło na 145 na ,90.Placze po domach i tule moje maleństwo.Jutri idę do jakiegoś reumatologa i zobaczę co powie..Mam też jakaś wysypkę na ramionach z krostkami ,ginekolog mówił ,że to po ciąży i mnie olał.😐Smutek mam wielki😑
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: