Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

reumatolog - Lublin
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
merra
Kadet
Kadet


Dołączył: 08 Sty 2006
Posty: 36
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 5:30 pm    Temat postu: reumatolog - Lublin Odpowiedz z cytatem

Witam,

Potrzebuję dobrego reumatologa z lublina z wyjątkiem dr Piotrowskiego z luxmedu?

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
paulina_87
Gość





PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm czemu z wyjątkiem dr Piotrowskiego?
on jest moim lekarzem prowadzącym i jestem bardzo zadowolona z jego podejscia do całej sprawy
przyjmuje w REUMEDzie na Zana (przychodnia ta ma umowe z NFZ i nie ma kolejek tak jak w przychodni na Jaczewskiego)

moge polecic tez dr Chudzika na Jaczewskiego

poszukam numeru telefonu do REUMEDu i napisze bo szybko mozna tam dostac sie do reumatologa jak i innego specjalisty
Powrót do góry
merra
Kadet
Kadet


Dołączył: 08 Sty 2006
Posty: 36
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 6:30 pm    Temat postu: toczen Odpowiedz z cytatem

Witam Paulino,

Jeśli chodzi o dr Piotrowskiego to w 80% stwierdził u mnie tocznia, jestem jego pacjentka od roku, nie chciał mi dać skierowania na bardziej specjalistyczne badania wykluczające lub potwierdzające tocznia. Mam rpoblemy z zajsciem w ciąże wiec jest to konieczne do dalszej diagnostyki. Sądzisz, że ten dr Chudzik potraktowal by mnie bardziej profesjonalnie i gdzie on przyjmuje prywatnie.

dzięki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
paulina_87
Gość





PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy wogóle przyjmuje prywatnie bo ja od roku jestem pod opieka dr Piotrowskiego i bez najmniejszego problemu skierowal mnie na pobyt dzienny do szpitala i zrobili mi bardzo szczegolowe badania
zachecam do odwiedzenia REUMEDu bo tam nie trzeba ani czekac dlugich kolejek ani placic za wizyte
Powrót do góry
merra
Kadet
Kadet


Dołączył: 08 Sty 2006
Posty: 36
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz to dziwne, jakie ty mialaś objawy, że cię zabral do szpitala.
Jeśli o mnie chodzi to ANA 1:2560, Hashimoto, w styczniu mialam lekemie, poza trym okresowe bóle stwawów, zmeczenie, zdenerwował mnie bo za każdym razem kiedy proszę obardziej dokładne badania to on mówi, że nie widzi potrzeby.

*********************

Witam,

Do tej pory byłam pacjentką dr Piotrowskiego, który w 80% stwierdził tocznia. Do kogo udac się aby skonsultować diagnozę:

dr Ilnicka,
dr Fatkowska- Ryczek
dr Dudek

proszę o odpowiedzź.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sie 04, 2006 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma potrzeby zakładania nowego wątku, skoro w dalszym ciągu jest mowa o reumatologu z Lublina.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mała mi
Junior
Junior


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 3

PostWysłany: Pon Lis 20, 2006 3:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,
Jestem diagnozowana w kierunku tocznia i szukam dobrego reumatologa w Lublinie. Bardzo prosze o jakiekolwiek informacje. Jestem zalamana:( pozdrawiam wszystkich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lis 20, 2006 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mała, spokojnie Smile
przejrzałaś wątek
Lekarze specjaliści? no i ten wątek od góry - jakieś nazwiska tu padają, może warto spróbować...
jak widzisz mamy parę osób z lubelskiego, ale ostatnio rzadko zaglądają - cierpliwości, może się jeszcze odezwą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
merra
Kadet
Kadet


Dołączył: 08 Sty 2006
Posty: 36
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mala,

ja leczyłam się u dr Piotrowskiego (przyjmuje w Luxmedzie), wiem, że wielu osobom pomógł i ogólnie chwalą go. Jeśli o mnie chodzi to jednak nie byłam zadowolona, zbyt pochopnie stwierdził tocznia i faszerował mnie lekami, jak się okazalo niepotrzebnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mała mi
Junior
Junior


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 3

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nenya, merra - dziekuje za odpowiedz.
Merra, wspolczuje Ci, ze faszerowalas sie lekami niepotrzebnie, bo do witaminn one raczej nie naleza...Jestem w wielkiej rozterce, slyszalam dobre opinie o panu P.,a jednak w Twojej diagnozie nie byl pewny. Nie wiem co robic, moze Paulina_87 cos by podpowiedziala, ale przepadla jak kamien w wode. Czytalam, ze sie leczyla u dr P.
Ktoregos dnia sie przywitam ..tam gdzie trzeba,ale jeszcze nie teraz, jakos nie mam smialosci.
Pozdrawiam serdecznie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem paulina ostatnio kiepsko się czuła, rzadko nas teraz odwiedza, ale myślę że nie będzie miała nic przeciko jeśli wyślesz jej widomość na maila, ma podany adres w swoim profilu na dole każdego jej posta znajdziesz namiary, albo po prostu kliknij na jej imię), możesz też odszukać jej nr gg, podała go gdzieś tu:
http://toczen.pl/forum/viewtopic.php?t=59
powodzenia!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mała mi
Junior
Junior


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lis 22, 2006 1:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nenya, dziekuje bardzo za podpowiedz. Jutro bede probowala nawiazac kontakt z Paulina. Spokojnej nocki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bellum
Junior
Junior


Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 1

PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam problem podobny do tego opisanego tu:

http://www.alertfinansowy.pl/alerty/news/3231-przychodnie-lekarzy-rodzinnych-pod-lupa.html

tylko, że ja nie dostałam skierowania do reumatologa. czy znacie jakiegoś prywatnego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ania84
Junior
Junior


Dołączył: 30 Sie 2007
Posty: 7
Skąd: Lubelskie

PostWysłany: Pon Lis 01, 2010 10:25 am    Temat postu: Witajcie po bardzo długiej nieobecności:) Odpowiedz z cytatem

Jestem chora na toczeń od 2007 roku, w tym roku zaszłam w ciążę i urodziłam zdrowiutką córeczkę Marysię. Odnośnie lekarzy specjalistów najbardziej polecam Panią prof. Majdan kobieta - anioł, również przyjmuje prywatnie na Chodźki. Gdyby nie ona napewno bym już "gryzła ziemię". Bardzo profesjonalna w tym mówi i robi:) Naprawdę polecam. A odnośnie dr. Piotrowskiego również byłam zadowolona, jak i w większości lekarzy specjalistów przy ul. Jaczewskiego, mówię większość, bo niestety trafiają się i niedouczeni lekarzy, którzy tylko chyba za pieniądze tam siedząSad Przykro to mówić, ale niestety tak jest:( Odnośnie dr. Chudzika już w nie przyjmuje na Jaczewskiego oraz nie jest już w klinice, z tego co mi wiadomo jest przy szpitalu wojskowym w Lublinie przy ul. Racławickiej.
Życzę dużo zdrówka i powodzenia:) Trzymajmy się razem:*
_________________
^^^^^ Nigdy nie żałuj uśmiechu, ^^^^^
^^^^^ uśmiech jest mową duszy, ^^^^^
^^^^^ Gdy słowa już przeminą, ^^^^^
^^^^^ uśmiech serca poruszy ^^^^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Natalijka
Junior
Junior


Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 21
Skąd: Świdnik

PostWysłany: Pon Paź 31, 2011 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja poleca dr.chudzika z REUMED w lublinie Leczę się u niego i jestem zadwolona
_________________
Żyj każdym dniem, jakby miał być ostatnim, a nigdy nie zaznasz żalu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group