Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Specjaliści godni polecenia
Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolina
Senior
Senior


Dołączył: 13 Lis 2003
Posty: 56
Skąd: lębork

PostWysłany: Pią Gru 03, 2004 12:28 pm    Temat postu: Specjaliści godni polecenia Odpowiedz z cytatem

Ok!!! To ja chyba zaczne Smile

1) dr n. med. Barbara Bułło - specjalista chorób wewnętrznych i chorób nerek, przyjmuje w Akademii Medycznej w Gdańsku, na odziale nerki i własnie tu mały problem, bo nie wiem czy przyjmuje w poradni
2) dr Zenobia Czuszynska - specjalista chorób tkanki łącznej, przyjmuje w poradni Akademii Medycznej w Gdańsku, to ona polecała mi ksiażke "Toczeń, choroba podstępna"

jak cos sie dowiem dokladniej, to zmienie post Smile
_________________
pozdrawiam
karolina
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pią Gru 03, 2004 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się dolączę
Profesor Hrycek , zajmuja się leczeniem toczni na oddziale w
Klinika Chorób Wewnętrznych i Farmakologii KlinicznejKarowice - Ligota
Przyjmuje w przychodni przyklinicznej jako Reumatolog
A tak.ze w Katowicach w prywatnym gabinecie............SUPER.
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
julka
Gość





PostWysłany: Nie Gru 05, 2004 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dr Lidia Ostanek, Klinika przy Unii Lubelskiej w Szczecinie, Ordynator Oddzialu Reumatologii, przyjmuje w przychodni, prowadzi rowniez praktyke prywatna
Powrót do góry
DOROTA K.
Gość





PostWysłany: Nie Gru 05, 2004 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja sie tez dołączę chociaż przeszlam przez ręce wielu lekarzy to tylko jednego mogę polecić leczę sie u tej lekarki od niedawna ale polecam ją z czystym sumieniem DR. GRAŻYNA WĄSIK SPEC. DERMATOLOG WENEROLOG ORDYNATOR ODDZIAŁU DERMATOLOGII WOJEWODZKIEGO SZPITALA W OPOLU WOJEWÓDZKI KONSULTANT W DZIEDZINIE DERMATOLOGII przyjmuje w szpitalu tj. WOJEWÓDZKI SZPITAL W OPOLU ODDZIAŁ DERMATOLOGII tel.077 /4433077 do gabinetu ordynatra oraz do przyszpitalnej por.dermatologicznej tel.4433079. Wiem ze pani doktor przyjmuje również prywatnie w OPOLU przy ul. PIOTRKOWSKIEJ. Dorota
Powrót do góry
balbina
Junior
Junior


Dołączył: 11 Lip 2005
Posty: 8
Skąd: lubuskie

PostWysłany: Sob Lip 16, 2005 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widać dawno niekt nie zaglądał na tą stronę Sad a szkoda, bo pomysł stworzenia jej był świetnym pomysłem! Mieszkam w Zielonej Górze i uważam, że jak na miasto z taką liczbą mieszkańców lekarzy mogących coś powiedzieć na temat tocznia jest aż! 1! A miałam okazję zetknąć się chyba ze wszystkimi (reumatologami w tym mieście) Lek.med. Romuald Nosek w tej chwili przyjmuje w Poliklinice ul. Wazów ...?(nie pamiętam dokładnego adresu, ale jest tylko jedna w Z.G. zaraz koło szpitala wojewódzkiego), godz. przyjęć:wtorki 15.30-17.00! Pozdrawiam wszystkich gorąco Laughing !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika
Junior
Junior


Dołączył: 12 Kwi 2004
Posty: 2
Skąd: Iłowa

PostWysłany: Sob Lip 30, 2005 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć !!!
Mieszkam koło Zielonej Góry i mogę potwiedrdzić, że rzeczywiście na tym terenie nie ma specjalistów z tej choroby. Ja leczę się we Wrocławiu w Klinice Nefrologi. Niestsety trochę daleko ale cóż.
Pozdrawiam !!
Jak znajdziesz dobrego lekarza w naszej okolicy to napisz
Dzięki Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gusia_92
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 1076
Skąd: Skoczów

PostWysłany: Pon Sie 01, 2005 7:43 pm    Temat postu: Lekarze Odpowiedz z cytatem

Mieszkam w skoczowie. Troche to daleko ale co zrobic. Lecze sie w chorzowie w klinice pediatri i onkologi na odziale nefrologi. Pani doktor wyspecjalizowana w kierunku motylka nazywa sie dr. Lidia Hyla-Klekot. Jest ordynatorem calogo odzialu nefrologi. Przyjmuje w poradni nerfologicznej przy szpitalu. Adres: Ul. Truchana 7, 41-500 Chorzów. Tel. 032 349-01-26. Jeszcze dobry lekarz jest w sosnowcu ale tez dla dzieci. Przyjmuje tam dr.Anna Gruenpeter. Jest zastepca ordynatora oddzialu reumatologi i tez specjalizuje sie w toczniu. Adres: ul. Gabryjeli Zapolskiej 3, 41-218 Sosnowiec. Tel. 032 263-00-58.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ziarenko
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Wrz 2005
Posty: 2042

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2005 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze rok temu leczyłam się u dr Anny Gruenpeter w Centrum Pediatrii w Sosnowcu i naprawdę jest wspaniałym lekarzem. Wiele, wiele razy leżałam na oddziele, na ktorym pracuje... zawsze miała czas dla pacjenta. Niestety szczerze pisząc moja choroba nie została dobrze rozpoznana, ale nawet teraz lekarze nie są pewni... Mieszkam koło Częstochowy, nie chciałam stracić ani jednego dnia w szkole, przecież tyle już leżałam w szpitalu..... a przychodnia przy szpitalu w Sosnowcu najdłużej przyjmowała do 15. Dr Anna Gruenpeter umawiała się ze mną na wizyty w czasie jej dyżurów, albo zostawała dłużej w przychodni.... Jednak rok temu przekroczyłam granicę pełnoletności, więc musiałam poszukać innego lekarza.
Znalazłam jeszcze lepszego lekarza w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Częstochowie dr Jerzego Zajdla ordynatora oddziału reumatologii. Leczy nie tylko ciało, ale także duszę pacjenta. Z Jego polecenia, bo nie był pewien diagnozy (pierwszy lekarz który nie bał się powiedzieć że nie wie wszystkiego) byłam w Warszawie u prof. Hanny Chwalińskiej- Sadowskiej.
Od października będę studiować w Krakowie, ale i tak zostaje pacjentką dr Zajdla. Pozdrawiam wszystkich, mam nadzieję, że także spotkacie lekarzy z powołania Smile
_________________

rozjaśnia się we mnie
wyjaśnia jaśniej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Łukasz
Junior
Junior


Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 20
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2005 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To i ja dopiszę doktorka, który prowadzi mnie od samego początku. Naprawdę nie mogę na niego narzekać, bo gościu jest konkretny, nie idę do niego po to, żeby się nade mną litował, tylko po to, żeby mi pomagał i to właśnie robi. Dr n. med. Dariusz Niedziałek. Kontakt do niego można znaleźć na stronie www.lekarz-reumatolog.net . Pozdrawiam wszystkie motylki

Ostatnio zmieniony przez Łukasz dnia Czw Lip 19, 2007 7:41 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
OLESIA
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 23 Mar 2006
Posty: 649
Skąd: Białogard

PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niejestem na sto procent pewna ale szpital Świętego Mikołaja w Szczecinie przy Unii Lubelskiej chyba leczy choroby nowotworowe u dzieci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
gusia_92
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 1076
Skąd: Skoczów

PostWysłany: Sob Cze 10, 2006 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja osobiscie polecam chorzowskie centrum pediatri i onkologi. http://www.chcpio.pl/
_________________
.:Hoy se que tu ya no me quieres y eso es lo que mas me hiere:.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
martek
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Wrz 2003
Posty: 552

PostWysłany: Sob Cze 10, 2006 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krysiu Very Happy
W Szczecinie leczy sie dzieci na nowotwory i choroby rozrostowe krwi w klinice Sw.Mikołaja tj oddział PSK Nr1 przy Unii Lubelskiej.
Oddział jest bardzo nowoczesny (niedawno oddano do uzytku), na górnych pietrach są pokoje dla rodziców ale odpłatnie.
_________________
Martek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Nitka Smile
dobra poradnia reumatologiczna we Wrocławiu jest w Szpitalu Kolejowym al Wiśniowa; tam tez jest oddział reumatogiczny gdzie ordynatorem jest prof Szechiński Very Happy
Pozdrawiam Exclamation
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nitka
Senior
Senior


Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 78
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kinga napisał:
Witaj Nitka Smile
dobra poradnia reumatologiczna we Wrocławiu jest w Szpitalu Kolejowym al Wiśniowa; tam tez jest oddział reumatogiczny gdzie ordynatorem jest prof Szechiński Very Happy
Pozdrawiam Exclamation

dziekujęSmile
leżałam w szpitalu na Wisniowej 2,5 roku temu. lekarz, który się mną zajmował był w porządku, już wtedy stwierdził, że to może się wykluwać toczeń. już tam nie pracuje. u prof. szechinskiego byłam prywatnie przed pobytem w szpitalu. trudno mi coś powiedzieć bo wtedy jeszcze nie było ze mną tak źle. potem jak leżałam na oddziale pokazywal mnie studentom jako ciekawy przypadek (serce).
teraz ide tez tam ale na oddzial przeniesiony z szpitala z 1-go maja. moze coś wiecie o tych lekarzach ?
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie leczyłam się na 1-go maja, ale słyszałam dużo złego o tym oddziale. Rok temu jak leżałam na reumatologi w kolejowym to była też dziewczyna, którą włóczono po różnych szpitalach i nie mogli jej diagnozy postawić. Była też na reumatologii na 1-go maja, gdzie pani ordynator wykluczyła jakąkolwiek chorobę na tle reumatycznym. W końcu trafiła/poszła prywatnie do prof Szechińskiego, który tylko spojrzał na wyniki i postawił diagnozę (ja sama tej nazwy teraz nie pamiętam). Ale dziewczynę szybko postawili na oddziale na Wiśniowej na nogi. Mam jeszcze kilka podobnych przykładów, ale opisywać ich już nie będę.
polecam szpital kolejowy
Pozdrawiam Exclamation Very Happy
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 1 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group