Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

oznaczenia nowych postów - jak to działa ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Sprawy Techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz, jakoś tak przeszło bokiem... ale zaraz opiszę co i jak Wink

PS. Znowu nowy avatar? Shocked Prowokujesz do zmiany. Reszta ekipy już ledwo nadąża Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, nie innym mam sprawiac przyjemnośc avatarami tylko sobie Laughing
ostatni odcinek był extra, to co lubię - grzebanie w człowieku!
ale coraz bardziej obawiam się że to Ben jest jednak dobrym faciem Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się, tak tylko rzuciłem Laughing


PS. A tego odcinka jeszcze nie widziałem. Dopiero pobieram, choć słabiuuutko idzie - 1.5 KB/s Shocked Przy takiej ilości?

Napisałem już do FADu - Forumowego Działu Administracyjnego Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 23 Lip 2006
Posty: 876
Skąd: Trójmiasto

PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nenya napisał:
dokładnie o tym pisałam w swoim poście na górze - wylogujesz się to przepadło Neutral
a dlaczego po jakimś czasie nie wchodzenia na forum wylogowywuje mnie "samo"? tak ma być? a moje posty też mi kilkakrotnie zaznaczyło na pom. Laughing
_________________
De gustibus non est disputandum...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem wylogowywania był omawiany. W każdym razie taki "urok" Internet Explorera. Ja korzystam z przeglądarki Opera - podczas bezczynności możesz być zalogowana cały dzień i Cię nie "wyrzuci". Polecam. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie, to może być sprawa ciasteczek, albo ustawień w przeglądarce, mnie "samo" nie wylogowuje, loguje się automatycznie i czasami przez cały dzień mam otwarte okno z forum Laughing
nie "wyrzuca" mnie, nowe posty pojawiają się na pomarańczowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem pewien. IE to dość dziwna przeglądarka Wink więc wszystko jest możliwe. W Operze nie mam problemów z wylogowywaniem, ani plikami cookies - tu jest nawet lepiej, wszystko pod kontrolą z jednego okna. W IE też mnie nie wurzucało, natomiast kwestia oznaczania nowych postów wciąż nie jest "rozwiązana". Jak wspominałem - na dwóch różnych komputerach... Dziś jednak wszystko działa całkiem nieźle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Róża
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 07 Mar 2005
Posty: 143
Skąd: Białystok/Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się po prostu nie wylogowuje i jak wybieram ponownie stronę forum, automatycznie mnie "wlogowuje". Nie wiem czy to kwestia przeglądarki (mam Firefoxa), u mnie ten problem nie występuje.

Pozdrawiam
_________________
What goes around comes back around...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie tak jak u mnie, taka sama technologia wchodzenia i zero problemów Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK, jeszcze raz. Na spokojnie. Chodzi o problem oznaczania postów. Logowanie wyszło przy okazji, choć ta kwestia pasuje raczej do innego wątku. Raz mi się zdarzyło (kiedy korzystałem z IE) podczas tłumaczenia artykułu - po okresie dłuższej bezczynności wylogowuje automatycznie. Nota bene musiałem zaczynać od nowa. Chyba przy Raynaudzie to było Laughing Kicia chyba nie ma problemów z logowaniem, ale właśnie z kwestią wylogowania podczas "nic-nie-robienia". To się jednak zdarza, gdy użytkownik loguje się "ręcznie". Podczas automatycznego logowania problem nie występuje. Tu jest przyczyna. Wink Kicia, pozwól przeglądarce zapamiętać hasło do Forum i problem powinien zniknąć.

Ja korzystam z przeglądarki Opera: www.opera.com Mógłbym zostawić otwarte okno na tydzień i nie wylogowałoby mnie nawet gdy przeglądarka "nie pamięta" haseł. Co innego w IE - wytworze dziwnych urojeń programistów w pewnej firmie Laughing

Mam jakiś problem z oznaczaniem postów, ale nie zależy to od przeglądarek. W domu i w pracy pojawiają się tego typu zonki. Coś chyba nie tak z kontem Confused Nie mam pojęcia. Logowanie jest OK. Tu nie mam żadnych uwag.

To tyle Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale właśnie chodzi o to, że logowanie jest bezpośrednio związane z oznaczeniem postów - i o tym pisała kicia - że jak się wyloguje i wraca to wszystkie wcześniej zaznaczone pomarańczowe posty stają się normalne choć ich nie czytała.
tak zrozumiałam, zatem jeszcze raz - każde wylogowanie przypadkowe, celowe czy awaryjne równa się "wybielenie" pomarańczowych postów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kicia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 23 Lip 2006
Posty: 876
Skąd: Trójmiasto

PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nenya napisał:
ale właśnie chodzi o to, że logowanie jest bezpośrednio związane z oznaczeniem postów - i o tym pisała kicia - że jak się wyloguje i wraca to wszystkie wcześniej zaznaczone pomarańczowe posty stają się normalne choć ich nie czytała.
tak zrozumiałam, zatem jeszcze raz - każde wylogowanie przypadkowe, celowe czy awaryjne równa się "wybielenie" pomarańczowych postów.
dokładnie...a teraz jeszcze nie powiadamia mnie o pm...sprawdzałam w profilu mam zaznaczone...
_________________
De gustibus non est disputandum...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nenya napisał:
ale właśnie chodzi o to, że logowanie jest bezpośrednio związane z oznaczeniem postów


Tak w istocie jest. Wiem. Wink Było to zresztą omawiane na poczatku tego tematu Laughing Żeby uniknąć automatycznego wylogowania warto zapamiętać w przeglądarce hasło do strony, a nie wstukiwać ręcznie. W przypadku ręcznego logowania obowiązuje jakiś czas bezczynności, po którym witryna nas wyloguje. Ot co.

Powyższe jednak nie ma nic wspólnego z losowym oznaczaniem lub nie nowych postów podczas gdy użytkownik jest już zalogowany. To juz jest jakaś anomalia "forumowa".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest to zatem bardzo wybiórcza anomalia, bo mnie jeszcze nie zaatakowała Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tego to już nie wiem niestety. Confused Wierz mi, dziwnie to wygląda, gdy po napisaniu własnego postu widzisz go oznaczonego na pomarańczowo. Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Sprawy Techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group