Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmiana - Ania75

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ania75
Junior
Junior


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 7
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 7:53 pm    Temat postu: Zmiana - Ania75 Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy mi się udało ale wklejam swoje zdjęcie przed chorobą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic nie widać Confused Jeśli o zdjęcia chodzi - mamy naszą galerię tutaj: http://toczen.pl/forum/viewtopic.php?t=1707&start=255 Zatem zapraszam do tego wątku.

Żeby wkleić zdjęcie musisz umieścić je na zewnętrznych serwisach, np. www.fotosik.pl albo www.imageshack.us
Potem link do zdjęcia umieścić w treści postu pomiędzy [img]....[/img]

Tutaj cała procedura krok po kroku: http://toczen.pl/forum/viewtopic.php?t=1830

Aha, korzystaj z opcji PostReply. Nie ma potrzeby zakładania nowych wątków.

PS. W Twoim powitaniu odesłałem do Instrukcji obsługi forum. Tam wszystko znajdziesz. Poza tym o wklejaniu zdjęć, obrazków poczytasz tutaj: co z obrazkami

PPS. Jeśli chodzi o avatary (emblematy) - podobnie, tylko bezpośredni link do obrazka musisz umieścić w polu na samym dole edycji profilu i kliknąć "Wyślij"

PPPS. Wysłałem Ci wiadomość prywatną. Przeczytaj spokojnie, bezstresowo. Wink Etatowi nawet mają często problemy techniczne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group