Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Oto jestem z wami - sawona
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sawona
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 110
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lis 20, 2006 3:41 pm    Temat postu: odpowiedź Odpowiedz z cytatem

Dzięki Robert za dostrzeżenie. Rozumiem Cię, w tym tłumie ludzi trudno było mnie dostrzec, jak sądzę z powodu mojego wzrostu Wink .

To Forum jest naprawdę super Exclamation i naprawdę na poziomie. Muszę powiedzieć, że jestem pod szczególnym wrażeniem tłumaczeń tekstów medycznych, które dokonujesz Ty i Nenya z języka angielskiego. Bardzo cenię Wasze zaangażowanie i życzliwość dla innych. Ja również mam nadzieję, że będę miała nadal okazję tu bywać. Jest oczywiste dla mnie, że również chciałabym dać swój wkład w tworzenie tego Forum. Przyznaję jednak, że czasem dopada mnie choroba cywilizacyjna tego wieku, która nazywa się brakiem czasu Crying or Very sad . W zasadzie nie wiem, czy ona nie jest gorsza od innych chorób, które pozwalają się zatrzymać i spotkać z drugim człowiekiem Smile .

Postaram się też kiedyś odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące mojej choroby. Liczę na Twoją cierpliwość. Tym bardziej, że nie jestem jeszcze wprawna w redagowaniu postów i nie nadążam za dawaniem odpowiedzi na wiadomości prywatne.

Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Pon Lis 20, 2006 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eee, to nie chodzi o tłum... Patrzę teraz na daty, a wtedy byłem - mówiąc najogólniej - w niezbyt przystępnej formie umysłowej. Człowiek pracuje, pracuje i... pracuje... Efektem jest permanentny zawrót głowy i zmęczenie. Ekonomia to już kwestia dyskusyjna Laughing Zawsze mogłoby być lepiej.

Moje tłumaczenia to dzieło jakże amatorskie. Dziwnym losu zrządzeniem jakoś się "wkręciłem" w tematykę Wink Nie wiem co Szefowa powie - przecież skromność ma wrodzoną Cool

Nie ma czegoś takiego jak brak czasu! Laughing Wytnij coś z dnia dla siebie. Ja w każdym razie jestem cierpliwy. I to nawet bardzo, choć jak wiadomo wszystko ma swoje granice. W tej materii nie popędzam.

Pozdro!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 23 Lip 2006
Posty: 876
Skąd: Trójmiasto

PostWysłany: Pon Lis 20, 2006 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Embarassed Shocked
_________________
De gustibus non est disputandum...


Ostatnio zmieniony przez kicia dnia Pon Lis 27, 2006 9:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:

Moje tłumaczenia to dzieło jakże amatorskie. Dziwnym losu zrządzeniem jakoś się "wkręciłem" w tematykę Wink Nie wiem co Szefowa powie - przecież skromność ma wrodzoną Cool


a właśnie że ma Laughing
moje tłumaczenia są amatorskie ekstremalnie, bo ja się nigdy profesjonalnie nie uczyłam języka angielskiego Embarassed
a nawet jakbym sie uczyła - to na pewno i tak nie terminologii medycznej Wink
więc tłumaczenia nalezy traktowac jako przybliżone odzwierciedlenie rzeczywistej treści.
za to teraz mam wyrzuty sumienia, że dawno nic nie wzięłam na warsztat - a byłoby z czego wybierać, ale tak jak Iwona pisze - brak czasu
Sad
dzięki za miłe słowa, liczymy na aktywny udział w kształtowaniu tego miejsca!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, no ja właśnie od przedszkola z angielskim. Tylko jakoś mobilizacji brak do przypieczętowania jakimś certyfikatem. W planach jednak jest. Praktykę potocznego mam de facto na co dzień. Nie ma jednak jak rosyjski. Niemiecki może mniej...
Jakby coś, mogę zasugerować współudział w tłumaczeniu (czas się nawet podzieli Idea ). Wprawdzie nie wybrałem jeszcze konkretnej sprawy - na oku mam kilka - ale zawsze mogę się podzielić Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dominika
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 224
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Cię Iwona,
miłego "forumowania" Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sawona
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 110
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz każdemu z osobna dziękuję za serdeczne powitanie. Dzięki też za wszystkie posty, które piszecie na Forum. Oczywiście nie sposób wszystkie przeczytać, nie mówiąc o daniu odpowiedzi na nie. Jednak ta możliwość, że każdy może coś wybrać i coś podarować od siebie jest niezmiernie cenna.

Co do tłumaczeń, bardzo się cieszę z tej niezwykle skromnej ekipy Wink. Co do znajomości języków obcych, najbliższy jest mi język włoski. Może kiedyś uda mi się przetłumaczyć coś co, by Was mogło zainteresować Idea . Natomiast jeśli chodzi o język angielski, można powiedzieć, że nie jest mi całkiem obcy. Terminologia medyczna w języku pisanym jest zbliżona do łaciny (oczywiście tej mniej popularnej Laughing ). Czasem wydaje się, że poziom wykształcenia lekarzy i innych grup zawodowych coraz bardziej zbliża się do siebie, bo wszyscy coraz częściej, nie tylko w pracy, używają łaciny Wink Embarassed .

Pozdrawiam (w języku polskim) Very Happy .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Natka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Sie 2005
Posty: 304
Skąd: Słupsk/Gdańsk

PostWysłany: Sob Gru 02, 2006 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam również cieplutko i serdecznie Buziak
_________________

Kochać i być kochanym to tak,
jakby z obu stron grzało nas słońce.

[ Dr Davis Viscott ]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mia Boska
Junior
Junior


Dołączył: 22 Lis 2006
Posty: 27
Skąd: Wielka Brytania

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez jestem tuatj "ta nowa" tak ze chcialam Cie powitac na tym pomocnym i zyczliwym forum.
Mieszkam w Anglii ale bede w Polsce na Swieta i walsnie znala tuja mnostwa wsparcia i porad w zwiazku z moim przyajzdem. Jestem pewna ze nam wszystking jest przez to lepiej sobie radzic z ta skomplikowana choroba
Mia
_________________
Mieszkam w Anglii od 30 lat, odwiedzam Polske poludniowa, ale choroba utrudnia mi pobyt mam diagnose glownie na Sjorgen itd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sawona
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 110
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo miłe są Wasze osobiste powitania Very Happy . Dziękuję za kolejne.

Masz rację Mia, że Forum to, a właściwie ludzie je tworzący, są źródłem wsparcia dla siebie nawzajem. W atmosferze życzliwości, wzajemnego zaufania i zrozumienia możemy bardziej twórczo przeżywać różne etapy naszego życia. Życzę Ci z całego serca, aby ten pobyt w Polsce był dla Ciebie czasem radości, odpoczynku i pokoju. Kiedy już staniesz na ojczystej ziemii, wyobraź sobie, że wszystko wokoło woła do Ciebie: "Witaj w domu", ja również Very Happy
_________________
Wszystko to, co miłość dotyka staje się nieśmiertelne.
(Romain Rolland)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ewela1
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 443
Skąd: Szkocja

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i ja chciałabym przyłaczyć sie do powitań.. Very Happy
pozdrawiam-ewela
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group