Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Vasculitis

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marysia
Junior
Junior


Dołączył: 30 Sty 2005
Posty: 1
Skąd: Leszno

PostWysłany: Nie Sty 30, 2005 9:27 pm    Temat postu: Vasculitis Odpowiedz z cytatem

Idea Choruje od 1989 r. z rozpoznaniem tocznia i vasculitis - co to słowo znaczy tego nie wiem.Pobieram leki NEORAL 50,oraz leki przeciw depresyjne.Zmojej wagi 54kg.przytyłam do prawie 80kg.Mam strasznie opuchniente stawy kolanowe i prawie otearte rany na dłoniach.Mój spacer to łazienka i kuchnia,łazienka częsciej gdyż mam notoryczne rozwolnienie i nie wiem jak się tej przypadłości pozbyć. Pozdrawiam gorąco.
_________________
Marysieńka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pon Lut 21, 2005 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz duzo chodzic.......jak mnie mowiono chodzic i plakac......plakac i chodzic......brak ruchu powoduje ze tyjesz ......a biegunki.....coz mecza mnie od 5 lat.......dobry jest loperamid ...ja biore leki wtedy gdy to niezbedne......jesli musze wyjsc na dluzej z domu.....ale chodze ......zawsze po drodze znajdzie sie jakas kawiarnia czy inny przybytek gdzie mozna skorzystac z ubikacji.....piszesz ze bierzesz Neoral
przeciez po tym sie az tak nie tyje......raczej sterydy powoduja tycie a Neoral jest lekiem immunosupresyjnym.........Moja rada..... ruch.....zacznij powoli wchodzic po schodach gora dol...jedno pietro nastepny dzien dwa ......musisz sie ruszac bo inaczej zostaniesz w lozku...a tego chyba nie chcesz......bedzie mniej bolalo jak zaczniesz sie ruszac...A swoja droga dlaczego nikt ci nie przepisal jakis srodkow przeciwbolowych.....
Trzymaj sie bedzie lepiej Smile .....Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group