Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co słychać w Fundacji ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Sprawy Techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Wto Lut 22, 2005 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mowiac jezeli Fundacja nie ma na celu dobra chorych to naprawde nie jest potrzebna...Nie my mamy sie dostosowac.....to raczej powinno byc odwrotnie...Zreszta Fundacja ma w swoim programie pomoc glownie dzieciom ..oraz szpitalom ....reumatologii dzieciecej ......nie mam nic przeciwko ale dawno przestalam byc dzieckiem.My ludzie dorosli jestesmy do niej przyklejeni ......to moja opinia...i chyba trafna Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Lut 23, 2005 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adres na tamtym forum co prawde znika i zamienia sie w "kropeczki" ale rzeczywisty adres pod tymi kropeczkami jest ok i po kliknieciu w te "kropeczki" laduje sie wlasciwa strona Wink Musicie jedynie pamietac o tym zeby wpisaywac pelny adrs strony wraz z http:// i bedzie ok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lut 23, 2005 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ależ ile można Exclamation Exclamation Exclamation

naprawdę nie zapowiada się na zmiany? przecież to kompletny bezsens - pisać na dwóch forach, mam dość.

nie będę tłukła tam licznika wiadomości,
ludzi szkoda, ale już w tylu postach podawałam odsyłacze tutaj że nie będe juz więcej zabierać tam głosu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sro Lut 23, 2005 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez robie za podzegacza i prowadze dywersje...na tamtym forum.....nie ukrywam ze wchodze tam bo mam nadzieje ze ktos z fundacji sie odezwie.......wyglada na to ze to wszystko jest w gesti administratora..dla niego.......i tylko dla niego.....moze zarabia na tym........bo broni forum jak wsciekly lew......Czy my jestesmy malutkie dzieci zeby karmic nas obietnicami i tlumaczyc sie choroba......wiemy co to znaczy choroba .....ale trzeba to rozwazyc czy ma sens to ciagnac........JAk szlam do szpitala w styczniu myslalam ze to sie wszystko wyjasni .........ale nic z tego .......
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Lut 23, 2005 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co ja moge powiedziec? Ja ciesze sie tym ze jestescie tutaj i ze jestesmy razem. To co dzieje sie na tamtym forum juz dawno sobie podarowalem.

Nic na to nie poradzimy. Wszystko w rekach Pani Agnieszki to jest jej Fundacja i sama ja stworzyla i widoczie teraz doszla do wniosku ze najwyzszy czas ja zniszczyc. Fundacja w 95% to jest strona internetowa i forum. To jest jedyne miejsce dzieki ktormu mozna dotrzec do ludzi zainteresowanych tym tematem.

Moje zdanie jest takie ze ta strona juz wkrotce bedzie o wiele bardziej popularna niz stary adres bo bedziemy w przegladarkach listowani wyzej niz stary adres. Szkoda tylko takiego rozdwojenia jazni ale wszystko na to wskazuje ze bedziemy musieli pojsc wlasna droga. Moze to wyjdzie nam na dobre.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waśnie skończyłam edytowanie moich wszystkich dotychczasowych postów, które są na starym forum - te w które włożyłam sporo pracy zostały usunięte i zastąpione odsyłaczem do odpowiadającego im miejsca na tym forum.

jak się wkurzę ostatecznie to je chyba w ogóle skasuje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ze pojdziemy swoja droga...i jakos mnie to nie martwi.......juz dawno powinno sie to rozstrzygnac.W sytuacji gdy pani Agnieszka zupelnie zamilkla.
wydaje mi sie ze tym samym wybrala......po prostu sie nie liczymy......
Jakos nie mam jej tego za zle.....my pojdziemy swoja droga ...i tyle.....
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Sprawy Techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group