Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wielki zlot chorych reum. :-)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnieszka14
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1084

PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 2:25 pm    Temat postu: Wielki zlot chorych reum. :-) Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim Smile

Na spotkanku towarzyskim po warsztatach 20 I 2007 (wtajemniczeni wiedzą o jakie spotkanko chodzi Wink ) padł pomysł, aby zrobić zlot dla chorych reumatycznie, ale na dużą skalę, i bez dzielenia na co kto jest chory. Po prostu spróbować zebrać się w gronie chorych reum, bez dzielenia także kto ma 15 lat czy 50 lat-po prostu razem wszyscy do kupy Very Happy

Miałabym najprawdopodobniej możliwość skombinowania lokalu (przystosowany dla osób niepełnosprawnych budynek szkolny), za darmo, w Warszawie. Trzeba by się tylko postarać o zaopatrzenie (można by się umówić, że każdy cośtam przywozi do jedzenia i np. składamy się wspólnie na napoje itp). Idea jest taka, aby do uczestnictwa zaprosić WSZYSTKICH chorych, także z innych forum, oraz grupy stowarzyszeniowe.

Co o tym myślicie? To taki ogólny pomysł, może przedyskutujemy to szerzej i jeśli utalimy, że projekt ok, to weźmiemy się za organizację? Ja chętnie wzięłabym na siebie np. załatwianie pomieszczenia oraz ogólną koordynację, natomiast do przygotowania całości potrzeba min. kilku osób, żeby wszystko zapiąć na ostatni guzik-jak to się ładnie mówi Smile

Co o tym sądzicie? Kto byłby chętny na zlot? Kto pomógłby w organizacji zlotu? Smile Realizacja możliwa jedynie przy wspólnych chęciach i działaniach oraz ogólnej aprobacie środowiska chorych reum. Smile

Jeśli się podoba-to robimy. Jeśli nie-to walcie bez owijania w bawełnę Laughing

Pozdrówka.
Agnieszka14

ps1. jest już ok.10osobowa grupka chętnych.

ps2. podobną informację umieściłam na pokrewnych forach związanych z chorobami reumatycznymi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 13 Wrz 2006
Posty: 231
Skąd: woj.łódzkie

PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem ZA
_________________
....bo po zimie zawsze jest wiosna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
aneta
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak w Wawie to i ja i ja
_________________
Chron bakterie! To jedyna kultura u niektorych ludzi

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
moaz
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 204
Skąd: Mińsk Mazowiecki

PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz Aga część napewno powie, że woli pogaduchy na forum bo ze spotkania na żywo nie powstanie archiwum, które potem można przeczytać Laughing

Ja oczywiście jeżeli będe w dobrej formie to postaram się być.
Tymbardziej, że na poprzednim spotkaniu było całkiem sympatycznie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG WP Kontakt
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moaz napisał:
część napewno powie, że woli pogaduchy na forum bo ze spotkania na żywo nie powstanie archiwum, które potem można przeczytać


Bardzo interesujące podejście... i kiepski komentarz zarazem. Zastanawia mnie tylko jedna sprawa: jak zmusić kogoś do uczestnictwa w takim spotkaniu? Hmmm... Może jakieś propozycje zamiast takich słów, co? Zachęć nie tylko do uczestnictwa, ale i pomocy w organizacji.

Mogłeś sobie darować ten komentarz. Rolling Eyes Wypacza całą ideę zlotu. Dobrowolnego podkreślam. Nikt nikogo nie zmusza również do udziału na forum pisanym, prawda?
Ale masz rację. Tylko nie zapominajmy o paru sprawach - nie wszyscy mają i czas i pieniądze, a przede wszystkim zdrowie do podróży. Same chęci niestety nie wystarczą.

Nie wątpię, że było sympatycznie. Oby tak dalej Very Happy i miejmy nadzieję, że ta "część" jednak się nie odezwie. Wink


PS. Czy przy każdej podobnej okazji muszą pojawiać się takie bezduszne uwagi? Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moaz
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 204
Skąd: Mińsk Mazowiecki

PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopcze nikt ciebie nie prosił o to byś oceniał mój post, chyba masz jakiś problem?? nikt tu nikogo nie zmusza do uczestnictwa w spotkaniu, a tym bardziej nie ciebie, więc daruj sobie komentarze nim stanie się naprawde nie miło!

PS. Jaka idea zlotu ?? To ma być spotkanie ludzi przewlwekle chorych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG WP Kontakt
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Wto Lut 13, 2007 7:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, Krzysiu ("chłopcze"?) Rolling Eyes Nie ma sprawy, ale bynajmniej nie była to żadna ocena. Tylko poluzuj czasem, OK. Twoje posty też miłe nie bywają. I jeszcze jakieś irracjonalne ostrzeżenia... Shocked
Z tego, co się orientuję, to zdecydowana większość tutaj jest przewlekle chora Wink
Wciąż jednak czekam na zachętę, chociażby z Twojej strony.
Miłego dnia życzę. Szkoda nerwów.

PS. Przeczytaj dokładnie post Agnieszki. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Wto Lut 13, 2007 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiu wiesz co dla mnie podróz kilkadziesiąt km, to jest podróz w kosmos, a nie mówiąc juz o kilkaset , to ma byc zlot ludzi chorych, ale chory choremu nie równy, ja chetnie bym przyjechała, ale nie wypowiadam sie bo dla mnie taka podróz to nie jest do pokonania, sa ludzie chorzy , nie przeczę, nie wyobrazasz sobie jak ta choroba moze ograniczyc, i zycze ci tego abys sie nie dowiedział Robert dokładnie to miał na mysili, nie to,ze olejemy , ale to ,ze nie jest to fizycznie mozliwe dla większości z nas, dlatego ja jednk pogodam sobie na forum, bo nie przyjade, i tak wogole tym co bedą zazdroszczę spotkania, nie zła wola albo ignorowanie spotkania ale ograniczenie przez chorobę spowoduje moją nieobecność, dlatego dla mnie
forum jest wszystkim i z powodu ograniczenia chorobą moge sobie tylko popisac

i jeszcze jedno, 2 razy było spotkanie w Gliwicach ale nik nikogo nie obrażal z powodu tego,że nie przyjechał, czy sie nie wytłumaczyl dlaczego nie byl, chyba nie o to tutaj chodzi, Robert miał tutaj 100% racji zdoriwe , a także czas i kasa to sa czynniki niezlezne, i nikt nie musi sie tłumaczyc dlaczego nie moze byc, mnie tez cięzko się przyznać, do pewnych ograniczen, i tych fianansowych także
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal


Ostatnio zmieniony przez Monika B dnia Wto Lut 13, 2007 1:03 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Wto Lut 13, 2007 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z Moniką
bardzo bym chciała pojechać, ale taka podróż to masakra dla mnie w tej chwili - ja czasem ledwo do Wrocławia dojeżdżam, a po zjazdach w Nysie muszę kilka dni odpoczywać, dochodzą obrzęki do tego
teraz muszę jechać do Berlina i boję się tej podróży - na miejscu będzie fajnie, ale jechać taki kawał Confused

sama idea i pomysł spotkania jest super i kto może niech jedzie Very Happy Razz Very Happy
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bozenao
Senior
Senior


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 72
Skąd: mlawa

PostWysłany: Wto Lut 13, 2007 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez chetnie bym przyjechala tylko mam problem nieznam warszawy i niemam oritacij w terenie mila bym problem z trafieniem na miejsce
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
paulina_87
Gość





PostWysłany: Wto Lut 13, 2007 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja bede w Warszawie w najblizszy weekend. W sobote rano dotre, a w niedziele wieczorem zmywam sie do domku Smile
Powrót do góry
kasiulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 282
Skąd: woj.śląskie

PostWysłany: Wto Lut 13, 2007 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm... chętnie bym spotkała sie z Wami na żywca, jednak wiele zależy od samopoczucia, czasu, itp. Poza tym wa-we tylko w telewizji i na zdjeciach widziałam... Laughing A jeśli o organizację chodzi to raczej na nic sie nie przydam Sad
pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
agnieszka29
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 6571
Skąd: Opolskie

PostWysłany: Wto Lut 13, 2007 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja tez nie bedę ... byłam u Lidzi na spotkaniu i było zajefajnie!!!!ale to było blizej a tu ze wzgledu na ilosc km i do tego koszty to niestety ale niemoge choc bardzo bym chciała ... gdyby było bliżej ... Rolling Eyes
_________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie trać nigdy światła nadziei.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Agnieszka14
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1084

PostWysłany: Sro Lut 14, 2007 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że tak dużym problemem jest odległość, ech... nie mam pomysłu jak tę barierę pokonać Crying or Very sad tylko tutaj mam możliwość zorganizowania bezpłatnie pomieszczeń... Co do orientacji w wa-wie, to spoko, na to zawsze da się poradzić-można by np. zrobić mapkę ze wskazówkami jak dojechać Smile
Jeśli chodzi o organizację-to poza fizycznym załatwianiem, chodzeniem itp. tu na miejscu to dobrze by było żeby ktoś zbierał zgłoszenia, potrzebny do tego tylko internet i komputer, więc jakby ktoś chciał się tym zająć tu na forum to proszę niech da znać Smile
Nie kłóćmy się i nie dopiekajmy sobie nawzajem... Bez tego i tak jest nam wystarczająco trudno... Choroba potrafi ograniczyć potwornie...
Pozdrówka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lidia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 2511
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Lut 14, 2007 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł świetny.Aż mi żal że mnie tam nie będzie.Niestety poruszam się na bardzo ograniczonym terenie,Dla mnie to musiałaby być wyprawa na dwa dni i z opiekunem co jest całkowicie nierealne.Służę swoją osobą ale niestety tylko na swoim terenie.Być może uda nam się zebrać w parę osób a im więcej tym lepiej u mnie w Gliwicach.
Powodzenia i na pewno zbierze się fajny zespół.
Niestety jak już tu powiedziano choroba niesie wiele ograniczeń i nie zawsze można je pokonać.Będę trzymać kciuki żeby było jak najlepiej.
Lidka
_________________
"uśmiechaj się, do każdej chwili uśmiechaj"

"Nie chodzi o to że mamy zbyt mało czasu, ale że zbyt dużo go tracimy"
Seneka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group