Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Avatarki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Sprawy Techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodka_istota
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 707
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Maj 12, 2005 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka
Monis no juz luz - faktycznie kwestia blednego zrozumienia (nenya mialas racje - zle skumalam) -- avatory bralam ze te emotki i myslalam ze takie gorszace dla Was byly te emotki --- a sie okazalo, ze chodzi o te obrazki z galerii - a tam ja szczerze mowiac to nei widzialam ich wiec nie mam zielonego pojecia co bylo takiego gorszacego - no teraz to i tak nei zobacze bo juz go ponoc nie ma Smile
a wiec Allah mi to poruszenie heheeh

Taka - to sie ciesze, ze wesolo Wam bylo z tych kawalow - (hmmm ale wrazie czego zalecam zalozenie pampersow - tak na wszelki wypadek ) eheheh

Monis hm - kurde chyba zaczne sie ciebei bac - sledzisz mnie czy co - co mialo znaczyc, ze wszedzie mnie znajdziesz aaaaaaa??Smile ---- no nei mow, ze Rutkowskiego zatrudnilas Wink - nie no czlowiek to juz nie moze miec za grosz prywatnosci no heheeheh

a wracajac do dzieciakow - a pewnei Piotr --- teraz dzieci i mlodziesz znacznie szybciej dochodza do pewnych spraw i umieja je doskonale wykorzystywac ---- ale coz moze my jestesmy zbyt starodawni juz - ze byle drobiazg uwaza sie za gorszacy --- zreszta wszystko kwestia podejscia Smile.


No dobra --- to nim sie wyplacze w ramie meza---- to teraz poniewaz najbardziej ucierpialam ze wszystkich i na dodatek tu mnie Monis straszy, ze mnei wszedzie znajdzie (co powoduje, iz czuje sie osaczona) Wink to ja prosze o jakiegos indywidualnego busiaka o Laughing

Pozdrawiam
slodka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dagmara
Kadet
Kadet


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 41
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw Lip 07, 2005 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już ostatnim razem jak byłam na forum nie widziałam mojego avatarka, ale wtedy strasznie sie spieszyłam i nie dociekałam. Teraz jednak obejrzałam galerię i nie ma mojej kobitki z czarnymi włosami, zreszta podobnej do mnie bardzo hłe hłe z czasów oczywiście przedtoczniowych. Co oczywiście za tym idzie nie ma jej przy moich wpisach. Nie wiem czy ma to znaczenie, ale przedtem byłam na Linuxie a teraz na Windowsie. Wytłumaczcie ciemniakowi o co chodzi Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lip 08, 2005 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to chyba bez związku z przesiadką z linuxa, jakiś czas temu bylo lekkie zamieszanie z przenoszeniem bazy, i kilka avatarów zniknęło nagle np. małgorzatki, moniki.
to było kilka tygodni temu i dziewczyny odszukały gdzies swoimi kanałami ulubione obrazki. i już je mają.
zatem musisz sobie wybrać coś nowego albo ruszyć na poszukiwania starego...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Lip 08, 2005 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dagmara tymczasowo wgralem ci troszeczke innego avatarka Wink
Jezeli chce miec tamtego to musisz jeszcze raz go sobie wgrac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Dagmara
Kadet
Kadet


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 41
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sob Lip 09, 2005 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki ale nie o to mi chodzilo. Raczej mialam na myśli, to że w galerii nie ma mojego poprzedniego avatarka. Cóż w takim razie nie chcę mieć żadnego bu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Sprawy Techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group