Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zespół Cieśni

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodka_istota
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 707
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Lip 31, 2005 9:36 am    Temat postu: Zespół Cieśni Odpowiedz z cytatem

Witajcie
Co prawda to z innej beczki niż nasz lupus ale potrzebuje jakiejkolwiek wiedzy na temat zespołu cieśni -- dotyka to dłoni i rąkz tego co wiem to chodiz o węzadła, polega na drętwieniu, mrowieniu, bólu -- wiem, że leczy się operacyjnie ale osoba, u której to wykryto nie może se w chwili obecnej z pewnych względów na operacje pozwolić Sad

Więc jeżeli ktoś wie coś na ten temat to prosze odpisać
no zgóry dziękuje ---- nenya czy może obiło Ci się coś na ten temat o uszy????

Pozdrawiam
slodka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lip 31, 2005 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znalałam kilka stron do poczytania, najważniejsze, że operacja to nie jest jedyna ani też pierwsza w kolejności metoda radzenia sobie z tym problemem.
ale czasem konieczna...

http://www.emedica.pl/szczeg_choroby.php3?nr=153&typ=1
http://www.medycynasportowa.pl/index.php?artykul=nadgarstek
http://zdrowie.medicentrum.pl/ed/0/in/hp/?src=4&id=2158

http://masazysta.info.pl/i.php?act=sekcja&id_splice=5&id_section=83
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
slodka_istota
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 707
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Sie 01, 2005 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nenuys czy jest cos na jaki temat nie masz informacji?? Wink
dzieki wielkie

hmmm cos dzis zalogowac sie nei moglam - czy cos sie kaszani??

Pozdrawiam
slodka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 01, 2005 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee ja to na żaden temat nie mam informacji
Nenya za to ma na niemal każdy - polecam google.pl i zawsze coś ciekawego wyskoczy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
slodka_istota
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 707
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Sie 01, 2005 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak nenuys ale jakos ty masz talent do wyszukiwania wlasciwych informacji Twisted Evil
a co do google to mam uraz - bo jzu 2 razy zalapalam pozadne wury az trzeba bylo system stawiac a raz az dysk mi uszkodzilo --- wiec rozumiesz

Pozdrawiam
slodka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
małgorzatka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 04 Maj 2004
Posty: 1249
Skąd: kuj-pom

PostWysłany: Nie Sie 07, 2005 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trafilam na temat dla mnie na czasie. Nenya, dzieki za inf. Od czasu epizodu z kulami-siadaja mi nadgarstki, raz jeden raz drugiu. Efekt staly? nie moge sie oprzec na dloniach. Ostatnio podczas jazdy rowerem nie zdarzylam zamortyzowac uskoku i lewy nadgarstek mi wysiadl. Po 2 tyg noszenia opaski elastycznej i sredniej poprawie, pokazalam lekarzowi reke, a ten podal mi zastrzyk z jakims sterydkiem. Po znieczuleniu bolalo,ale od nastepenego dnia poprawa byla bardzo widoczna. Bol ustapil i ruchliwosc stawu wrocila juz prawie do normy. Dodam ze mam tendencje do odnawiajacych sie torbieli galaretowatych, zwykle same pekaja (przy okazji jakiegos przeciazenia, bol straszny, kto przezyl ten wie). Slodka, borykam sie z tym juz... chyba 10 lat, raz jest lepiej raz gorzej, na szczescie ingerencje chirurgiczna zalecali mi tylko raz, nie zdecydowalam sie i samo przeszlo. Wiem, ze wraca i wiaze sie z niedogodnoscia i bolem, ale po zabiegu moze sie dziac tak samo-jak u mojej znajomej. To tyle z moich doswiadczen w tym zakresie. Pozdrawiam Smile
_________________
małgorzatka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
slodka_istota
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 707
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Sie 08, 2005 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

malgorzatka no hmmm - jesu czemu to wszystko takie bolesne musi byc ?? ale ciesze sie ze ten temacik ci jakos moze pomogl --- ja to z nadgarstkami t mam tak ze mnei bola i ciagle je wykrecam - i z kostkami tak samo - te stawy chyba u mnie najbardziej dostaja po tylku ale faktycznei baaardzo to uciazliwe jak wysiadaja dlonie - no i wez tu cokolwiek rob !! o zgrozo - no ale coz - moze jakos nie bedzie tak zle

Pozdrawiam
slodka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group