Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

homeopatia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Doniesienia Medyczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martek
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Wrz 2003
Posty: 552

PostWysłany: Wto Sie 30, 2005 11:01 pm    Temat postu: Re: homeopatia Odpowiedz z cytatem

Poczytajcie:http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2893093.html
Mnie akurat ta kłótnia nie interesuje.Jeszcze długo będzie trwało wzajemne zwalczanie się.
W tym artykule jednak podoba mi się ostatnie zdanie, to jest moje pobożne życzenia.
_________________
Martek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 31, 2005 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i właśnie dlatego mam ostatnio teorię, że jeżeli już decydować się na tzw. terapie alternatywne to najbezpieczniejszym wyborem jest homeopatia.
nie ma możliwości by zaszkodziła, a jak ktoś szuka nadziei to w tym wypadku przynajmniej nie przepłaci Wink

wczoraj bolało mnie oko, było zaczerwienione, nie miałam nic do przemycia czy okładów a w aptece zaproponawano mi krople homeopatyczne Laughing i co? oczywiście że zadziałały! przyjemniej wlewać sobie tajemnicze krople z wygodnego zakraplacza niż podstawiać oko pod kran. efekt byłby pewnie zbliżony Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zuzka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 05 Cze 2005
Posty: 894

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2005 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, wpadłam na chwilkę do mojego "neti-przyjaciela" i przypomniało mi sie, gdzie czytałam ciekawy art.S. Barretta o homeopatii, proszę bardzo, bo widzę że potrzebne takie informacje:

http://www.mateusz.pl/wdrodze/nr380/03-wdr.htm

pozdrawionka

dodam tylko, że na przekór temu co pisze słynny dr Barrett, mój osobisty tatuś, który spał na klęczkach miesiącami, podparty łokciami, miał kłopoty z dyskiem itp, okropne bóle latami, właśnie po lekach homeopatycznych został wyleczony! Było to w roku 1972, po wieloletnich, nic nie dających leczeniach klinicznych - seria brana do smarowania i krople do picia przez 1 miesiąc zdziałały cuda. Powtórzył sobie to jeszcze raz chyba po dwóch latach, bo wróciły bóle choć już nie takie silne, i potem przez ponad 20 lat już ich nie miał. 10 lat temu zmarł na zawał.
I niech ktoś mówi co chce, sama to przeżyłam naocznie byłam świadkiem.
I zapewniam was, że to nie wiara w cudowną moc homeopatii go wyleczyła,
bo tak samo liczył i wierzył najpierw lekarzom, którzy dawali ,mu i zastrzyki, i tabletki i różne mazidła do smarowania, a butelki z lekami homeopatycznymi też kupował w aptece - w Poznaniu wysyłkowo.
Kto chce niech wierzy lub nie, ja wierzę! Bo widziałam!
_________________
Walcz o swoje do szczęścia prawa
Niech świat się wali - Ty się nie poddawaj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Doniesienia Medyczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group