Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy to zapalenie wyrostka?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiakuc
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 4903
Skąd: kraków

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też w szkole podstawowej pozbyłam sie wyrostka ale przez kilka lat wcześniej miałam stwierdzone podrażnienie wyrostka robaczkowego co mniej więcej bolało tal jak opisujesz ale z przerwami nie codziennie Slonko
dziś to nie jest operacja ale zabieg tak że nawet jakby co to nic strasznego byleby nie dopóścić do pęknięcia wyrostka bo wtedy już gorzej może sie skończyć dodatkowo zapaleniem otrzewnej Sad pozdrawiam i zdrówka życzę Angela... Smile
_________________
cieszmy sie każdą chwilka bo życie tak krótkie jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
angela
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 18 Gru 2004
Posty: 746
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Wam Smile Właśnie teraz wracałam z francuskiego i znów zaczęło mnie boleć, to takie dziwne bo nie jak wcześniej z prawej strony tylko tak jakbym miała mieć okres za dwa dni bez kitu. Zaczynam się bać, że to naprawdę mogą być jajniki, kurde tak niedawno miałam torbiela na jajniku i zniknął bez ingerencji z zewnątrz, dzięki lekom, a teraz znów coś nie tak chyba... beznadzieja Sad
_________________
Szczęście nie jest dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla siebie samego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aniusia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 774
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym wyrostkiem to powiem Wam jest bardzo róznie. Ja miałam operowany 4 lata temu w styczniu. Nie miałam silnych bóli, ani żadnego nagłego ataku. Nie miałam tez wysokiej temperatury, jakiś niewielki stan podgorączkowy. Mniej więcej przez tydzień przed pobolewało mnie w prawej części brzucha, raz bardziej raz mniej, w dzień i w nocy, róznie. Powiedziałam o tym w pracy lekarzowi, który zaraz mnie obejżał. Nie były to typowe bóle wyrostkowe. Ponieważ też byłam dwa tygodnie wcześniej badana ginekologicznie te sprawy zostały wykluczone, dostałam skierowanie do szpitala. Poszłam na drugi dzień. lekarz przyjmujący nie był przekonany, że to wyrostek, ale przyjął na obserwację. Zrobili mi badania krwi i po kolejnym obejrzeniu brzucha zdecydowli, że operują. Okazało się później, że był to ostatni dzwonek, bo wyrostek był na rozlaniu. Tak więc proponuję, żebyś jednak zbadała się u lekarza, zawsze lepiej sprawdzić.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group