Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Niepokój po diagnozie.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Itunia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 3664

PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Moniko i nie martw się bzdurami, których naopowiadała Ci 'koleżanka'. Niektórzy ludzie nie przepuszczą okazji, żeby człowieka zgnębić. Głowa do góry Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aśka
Kadet
Kadet


Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 35

PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj,
ja tez jestem tu calkiem nowa, nie mam 100 % diagnozy ale wszystko na to wskazuje.
też mam nadzieję , ze jakos to będzie, ale wiedza i wyjątkowość forumowiczów coraz bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że nie jakos ale dobrze, poza tym w życiu nie tylko liczy się dlugosc ale jakosc,

pozdrów ode mnie tą koleżankę...... Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
sEsZeLa
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 292
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aśka napisał:

poza tym w życiu nie tylko liczy się dlugosc ale jakosc,



świetne podsumowanie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Itunia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 3664

PostWysłany: Nie Lip 09, 2006 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aśka napisał:
poza tym w życiu nie tylko liczy się dlugosc ale jakosc,


Będziemy mieli i długość i jakość. Bez obaw Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Natka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Sie 2005
Posty: 304
Skąd: Słupsk/Gdańsk

PostWysłany: Nie Lip 09, 2006 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Moniko.Powtórzę to co już dziewczyny powiedziały nie przejmuj się koleżanką i tymi bzdurami.Także trzymaj sie cieplutko.pozdrawiam.Natalia
_________________

Kochać i być kochanym to tak,
jakby z obu stron grzało nas słońce.

[ Dr Davis Viscott ]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
monika27
Junior
Junior


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 25
Skąd: łódź

PostWysłany: Nie Lip 09, 2006 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz wam dziękuję wam wszystkim za ciepło i zrozumienie....co do mojej "koleżanki" - to jest ona moją kierowniczką więc nie będzie lekko......jutro idę do pracy - zobaczymy co znów wymyśli:) ale postaram się nie reagować po tym co mi uświadomiliście. Życzę wam miłego wieczoru i pędzę oglądać finał mistrzostw - przynajmniej nie myślę o chorobie. Buziaki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Nie Lip 09, 2006 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moniko , puszczaj jej wypowiedzi mimo uszu, juz wiesz ze nie ma racji więc niech spływają po tobie a ona niech mówi , mówi , ty juz masz soje zdanie Wink
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka29
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 6571
Skąd: Opolskie

PostWysłany: Nie Lip 09, 2006 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Moniko ..cóż moge dodac ... juz wszystko Ci wyjąsnili poczytaj sobie nasze posty spokojnie....co do kolezanki to niezła zołza z niej ehh.że tez tacy ludzie sa na tym swiecie.....ale głowa do góry ..jestesmy tak zakonserwowani że łopatami po 100 nas beda dobijać Laughing Pozdrawiam i zycze duzo zdrówka..Wink
_________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie trać nigdy światła nadziei.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
OLESIA
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 23 Mar 2006
Posty: 649
Skąd: Białogard

PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 7:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Moniko nie ukrywam że zrobiłam takie oczy jak przeczytałam twój post Shocked ludzie to mają pomysły. Z chorobą trzeba się nauczyć żyć, z czasem i ty się tego nauczysz.Smaruj się filtrem i żyj tak jak zyłaś do tej pory. Trafisz na swojego mężczyznę i urodzisz też dziecko -w medycynie idziemy do przodu nie cofamy się. Trzymaj się!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
dominika
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 224
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Monika Very Happy
Ta kierowniczka to faktycznie zołza jakaś Evil or Very Mad w ogóle się nie przejmuj jej gadaniem. Mi po diagnozie kolezanka z pracy (pielęgniarka !) powiedziała, że bardzo mi współczuje, bo przy tej chorobie młodo się umiera Shocked a ja juz zaczęłam sobie robić rachunek sumienia Laughing
Jeszcze dla pociechy powiem Ci, że mam jednego synka (toczeń ujawnił sie podczas ciąży), a na ostatniej wizycie lekarz powiedział, że nie ma przeciwskazań do kolejnego dziecka, tylko wiadomo - pod kontrolą.
I jeszcze jedno, zachorowałam przed ślubem - postawiłam sprawę jasno - "jeśli nie chcesz, to się nie żeń, jestem chora" - a on nie miał żadnych wątpliwości i jesteśmy małżeństwem Wink
Monika - bedzie dobrze, na szczęście medycyna idzie do przodu wielkimi krokami Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Itunia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 3664

PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jakim trzeba być człowiekiem, żeby straszyć chorego takimi bzdurami wyssanymi z palca! To jest bezduszne i okrutne. Nie doczyta, coś doda, coś wymyśli i z tocznia robi się od razu choroba gorsza od raka... Ludzie są okropni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monika27
Junior
Junior


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 25
Skąd: łódź

PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was dziwczyny, własnie wróciłam z pracy....oczywiście pierwsze pytanie: jak się czujesz ( w podtekście może powinnaś iść na zwolnienie) ale stwierdziłam, że fantastycznie co trochę podcięło skrzydła...... Very Happy dzięki wam mam pozytywne nastawienie, a moja ciotka, która jest świetnym neurologiem (jakby ktoś coś potrzebował- to nie ma sprawy) - wbiła mi do głowy, że pozytywne nastawienie to przy chorobach autoimmunologicznych połowa sukcesu.....cały czas jestem trochę wystraszona, ale już nie przestraszona......pozdrawiam was gorąco. Jutro idę do hematologa - zobaczymy co on powie....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to zdecydowanie słuchaj Cioci zamiast Kierowniczki Laughing
Ciocia wie co mówi, stres to nasz wróg nr 1, unikać niepotrzebnych nerwów, o toczniu myśleć jak o chorobie, nie jak o Karze Boskiej i Wielkiej Tragedii Rolling Eyes Wink a wkrótce w ogóle przestaniesz o nim myleć, będzie wyłaził ze świadomości tylko i wyłącznie z okazji rutynowych wizyt kontrolnych - powodzenia Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Agnieszka14
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1084

PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Monika Smile ale Ci namącono w głowie na samym początku, musiało Cię to wiele kosztować Rolling Eyes Buziaki serdeczne i głowa do góry!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monika27
Junior
Junior


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 25
Skąd: łódź

PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cześć wszystkim:) własnie wróciłam od hemataologa i właściwie nic nie wiem......pogadaliśmy sobie sympatycznie: no tak ma pani mało białych ciałek, no nic, przeciwciała są - no nic, a kiedy pani wyjeżdża na wakacje - trzeba odpocząć itp.z na moje pytanie - własciwie dlaczego dostałąm arechin odparł: a to taki lek brałem go jak byłem w indiach....więc jest fantastycznie:) wiem, że nic nie wiem - zobaczymy się (z nim) we wrześniu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group