Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wapn a zeby.
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gusia_92
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 1076
Skąd: Skoczów

PostWysłany: Wto Sie 16, 2005 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi to zawsze tak zeby lecialy. Od kad pamietam zawsze mialam dziury w zebach. Co wyleczylam to zab sie wyplukiwal i zostawala plomba a potem i plomba wypadala. I to wszystko w piorunujacym tepie. Mysle ze jak przestane troszke jesc sterydy, albo bede jadla mniejsze dawki to moze sie wzmocnia chociaz troszeczke.
_________________
.:Hoy se que tu ya no me quieres y eso es lo que mas me hiere:.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
gusia_92
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 1076
Skąd: Skoczów

PostWysłany: Sro Paź 05, 2005 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nieuwierzycie ile ja juz zaplacilam za dentyste? ile byscie tak dali?.................................................................................................... no a ja zaplacilam ok: 1500 zl za dziesiec zebow. czyli mniej wiecej 150 za zeba. masakra ja jeszcze mam do zrobienia 10 zebow i dwa wyrwania, za zeby kolejne 1500 a za wyrwanie to niewiem. i pomyslec ze i tak co nieco mam z kasy chorych
_________________
.:Hoy se que tu ya no me quieres y eso es lo que mas me hiere:.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
unhappyy/happyy?
Senior
Senior


Dołączył: 08 Cze 2005
Posty: 56
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Paź 05, 2005 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nio... ja za swoje dałam tak mniej więcej... 2 000 -2 500 (rozłożone w casie), ale nareszcie wiem, że jest dobrze... tzn. prawie... Smile "swoich" ząbków, nie leczonych mam... 6.... reszta łatana... Smile większośc była w stanie cięzkim... popsute od środka... Confused
Dzisiaj właśnie byłam na lakierowaniu ząbków... i ma być dobrze... hihihi Smile następna wizyta za pól roku... Laughing i mam nie jeśc cukierków... Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gusia_92
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 1076
Skąd: Skoczów

PostWysłany: Sob Paź 22, 2005 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj znowu ulamal mi sie zab Crying or Very sad . ja juz do nich nie mam sily. jak nie jeden to drugi. babka juz nie nadaza ich leczyc. co jest wine torbiele czy malo wapnia? ja juz sama niewiem moze jedno i drugie.
_________________
.:Hoy se que tu ya no me quieres y eso es lo que mas me hiere:.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
agulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 02 Paź 2005
Posty: 222
Skąd: Chelm- Wawa Wawa - Chełm

PostWysłany: Czw Paź 27, 2005 3:54 pm    Temat postu: ups Odpowiedz z cytatem

mi ostatnio tez cos sie lamie............


ups
_________________
Kwiatki, bratki i stokrotki
dla Malwinki dla Dorotki
kolorowe i pachnące
malowane słońce SmileSmileSmileSmileSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
agatka03
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 3264
Skąd: z Polski jestem...:)

PostWysłany: Pią Paź 28, 2005 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie rację,dziewczyny,z tymi zębami to wieczny kłopot.Mnie też się ulamała jedynka,niestety trzeba było wyrwać resztki... I wkleić nowy,śliczny ząbek, za jedyne 240 zł,niestety,takie maleństwo!.Ale za to jak ładnie wygląda,dziąsło nie krwawi,super....Wydatek przebolałam,teraz tylko uważać na to,żeby nie nagryzać w tym miejscu za bardzo... Pozdrawiam serdecznie
_________________
..."W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu..." (Vivian Green)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group