Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

alveo
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sro Paź 12, 2005 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak Agnieszko ............wiedzy nigdy za malo ...ale nie takiej wiedzy .........Powiedz co to znaczy pacjentka ...o 16 letnim stazu choroby ......?jakiej choroby ........czy 3 letniej zaawansowanej chorobie .......jakiej chorobie...../masz to udokumentowane przez ksero diagnozy .......leczenia ......wyniki .........czy jest to zaawansowany lupez.......?no moze jakis inny ........zaawansowany typ .....ktoremu .........nic nie zaszkodzi i nie pomoze.......Widocznie nidokladnie czytalas to forum ............minus.........nie czytalas postow o mojej znajomej ...........o ktora walczylam jak sie dalo .......bo uwierzyla ......w cudowne picie ziol.............Cale szczescie ze zyje......teraz powiesz ze to byly szarlatanstwa ......a wy jestescie inni .....lepsi.....Wiesz co .......Jak widze reklamy wszystkiego na wszystko .......to najchetniej wylaczam tv.....mijam strone w gazecie ......Nie ma cudownego specyfiku ......nie bylo i nie bedzie...Gdzie sie urodzilas w domu .....czy w szpitalu .......bylas szczepiona przez lekarzy .......blad ...........po co ..............nie wierzysz w lekarzy ......A jak dostaniesz zawalu .....to nie idz czasem do szpitala .......tam sa lekarze i leki......wiec be......nie dla ciebie .....ALEVO pij wyleczy cie ......z raka .....zawalu .......gruzlicy i innych chorob.......a moze i na ptasia grype pomoze.....luch chorobe szalonych krow ........
Powodzenia .......i zycia bez lekarzy .........nie wolno im wierzyc ......nie wolno isc po porade .....brac antybiotykow.......
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gusia_92
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 1076
Skąd: Skoczów

PostWysłany: Sro Paź 12, 2005 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sabina kryda napisał:
.
ale moje zdanie:
pierwszy krok to picie i przekonanie sie na wlasnej skorze,jak dziala
wtedy bedziemy wiarygodni.


to w takim razie mam takie pytanie czy chorujesz na jakas chorobe z zakresu autoimmunologicznych? watpie w to. to ze pijecie to nie swiadczy o tym ze jestescie wiarygodni. co innego pic ziola jak sie jest w pelni zdrowia a co inego z taka choroba jak my.
nie masz racji jezeli chodzi o wirzenie bezgraniczne lekarzom. zawsze jest jakies ale. to prawda nie ma idealnych lekarzy ale my raczej nie leczymy sie u jakis ze takl powiem o dupe rozbic tylko u pozadnych wykwalifikowanych i obeznanych w toczniu. tak a pro po lekarzy to ty wlasnie jestes tym "LEKARZEM"
wspolczucie i litos to najgorsze poniewaz ludzie w jakim stopniu zapominaja o tej chorobie i o stanie w jakim jest i np. wyniukow badan. a gdy ktos zacznie sie litowac i mowic idz sobie usiasc bo jestes chora ja to za ciebie zrobie. czlowiek sobie uswiadamia spowrotem ze jest do niczego ze nic nie moze i zaczyna sie dolowac a jak zaczyna sie dolowac do pogarszaja sie wyniki i stan w jakim sie znajduje a potem z powodu wynikow zaczyna sie dolowac i kolo sie zamyka. nie potrzeba az tylu wyrazow wspolczucia wystarczylo napisac to jeden raz.
popieram w pwlni vega. dlaczego nie mowi sie o ty glosno jak to tak pomaga? czemu nie mowia o ludziach wyleczonych z takich powaznych chorób w telewizji? jak mowia ze tak powiem o zwyklym dziecku ktore zostalo pobite przez rodzicow czemu nie mowia o ludziach ciezko chorych ktorzy nie wstawali z lozka ktorzy zekomo sa teraz zdrowi?
_________________
.:Hoy se que tu ya no me quieres y eso es lo que mas me hiere:.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
zuzka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 05 Cze 2005
Posty: 894

PostWysłany: Sob Gru 17, 2005 2:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nie, a to mnie dyskusja ominęła....nie, to jest niesamowite, jestem w lekkim szoku Shocked Shocked Shocked z takim typem dystrybutora jeszcze sie nie spotkałam... Question
_________________
Walcz o swoje do szczęścia prawa
Niech świat się wali - Ty się nie poddawaj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group