Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Równowaga

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewelina
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 579
Skąd: pomorskie

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2005 8:41 am    Temat postu: Równowaga Odpowiedz z cytatem

Ktoś mi kiedyś powiedział, że w przyrodzie musi zachodzić równowaga Smile i tak np. kiedy śmiejesz się zbyt wiele, to potem możesz się spodziewać, że pojawią się łzy. Wiecie co Question , to głupie, ale niestety to się czasami sprawdza Sad Przykład Question Wczoraj w pracy dużo się śmiałam, wygłupiałam, a potem było mi źle, pojawiły się przykre sprawy i chciało mi się płakać Crying or Very sad
Czy ktoś się kiedyś nad tym zastanawiał Question
_________________
Z każdej ciemnej doliny jest jakieś wyjście, jakiś tęczowy szlak Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziarenko
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Wrz 2005
Posty: 2042

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2005 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w naszym życiu są i chwile radości, i smutku. Jednak nie musi nas spotkać tyle złego, co dobrego. Od nas samych zależy czy potrafimy dostrzec wokół siebie dobro i piękno.... uśmiech na twarzy drugiego człowieka, ciepłe słowa, rozkwitający kwiat czy śpiew ptaków.....
_________________

rozjaśnia się we mnie
wyjaśnia jaśniej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
paulina_87
Gość





PostWysłany: Czw Wrz 22, 2005 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewelinko ja mam podobnie jak Ty bo zawsze po dobrym humorze który jakiś czas trwa nagle i szybko coś się znajdzie takiego co mi go popsuje i kończy się dołkiem i nieżadko łzami .... potem potrzeba mi rozweselacza jakiegoś i już jest spoko Wink
po każdej burzy w końcu wychodzi słonko Slonko
Powrót do góry
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2005 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslac w ten sposob .....podswiadomie czekacie na cos zlego .....i juz z gory zakladacie ze tak bedzie .......Wiadomo sa chwile dobre i sa zle ......ale czy sa dzielone po rowno ......nie sadze.......Duzo usmiechu wam zycze........
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2005 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się w zupełności z Moniką.
no niby wiadomo, że "co się polepszy to się popieprzy", tyle że to jakiś fatalizm. oczekiwanie na złe wieści, bo wiadomo że muszą przyjść, gdyż tak jest świat urządzony? Shocked
a dlaczego trudniej patrzeć na tą teorie odwrotnie - jeśli spotka mnie coś przykrego, coś kiepsko pójdzie to wiadmo, że wkrótce będę mieć niewątpliwy powód do radości...bo musi być równowaga w przyrodzie Wink

nie wierzę w żadną taką zależność. bo trzeba by przyjąć, że przyszłość jest z góry określona i możemy tylko czekać na to co ma się wydarzyć. nie kupuje fatalistycznej koncepcji świata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lidia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 2511
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2005 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Ja nie wierzę w takie odmiany losu.że po dobrym żło i co może zła passa i samo zło albo odwrotnie .Nie to nierealne.Tego nie ma .Zawsze trzeba nawet w chwilach "złych" poszukac jakiegoś pozytywu.Narazie mnie się udaje i wam tego życzę.
Lidka Angel

psA może Pan Bóg ma poczucie humoru.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
paulina_87
Gość





PostWysłany: Czw Wrz 22, 2005 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale ja nie oczekauje na złe dni i śmieje się tak dużo jak tylko się da Very Happy ale wiadomo że w życiu są też i kiepskie dni ... Wink damy rade Wink
Powrót do góry
gusia_92
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 1076
Skąd: Skoczów

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2005 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak to mowia "po wielkim smiechu wielki placz". Nie do konca wierze ze tak jest bo czasami zdarza mi sie smiac tak ze wytrzymac sie juz nie da a potem jak juz co to placze ale ze smiechu Mr. Green Chociaz nie powiem zdarza sie ze placze ze smutku ale to sporadycznie.
_________________
.:Hoy se que tu ya no me quieres y eso es lo que mas me hiere:.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ewelina
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 579
Skąd: pomorskie

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2005 7:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również nie wierzę. To nie jest tak, że kiedy się smieję, to czekam, bo wiem, że niedługo będę płakać. Skądże znowu mówię tylko, że dziwnia się składa, że tak właśnie jest. Niestety tak w życiu bywa, że wszystko jest w porządku i jesteśmy zadowoleni i szczęśliwi i nagle ktoś lub coś musi to zepsuć. Nie zawsze tak jest.
W dużej mierze, to od nas zależy jak będzie, przede wszystkim liczy się nasze nastawienie. To my jesteśmy kowalem swojego losu. Najwazniejsze to sie nie poddawac, i myslec pozytywnie. Pozdrawiam
_________________
Z każdej ciemnej doliny jest jakieś wyjście, jakiś tęczowy szlak Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2005 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uwielbiam sie smiac i to z byle powodu i czasem zle na tym wychodze ale ok Laughing a placze to tylko wieczorami w podusie zeby nikt nie widzial...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group