Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Masa ciała.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agatka03
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 3264
Skąd: z Polski jestem...:)

PostWysłany: Pon Paź 03, 2005 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Słodka,te 5kg od Ciebie wezmę.Przy moim wzroście 164 cm i wieku/nie powiem/ będzie w sam raz....Już to widzę-twarz wypełniona,bez jednej zmarszczki,biust,miseczka DDD,pupa a'la Pamela...Pomarzyć -dobra rzecz!!! Wink
_________________
..."W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu..." (Vivian Green)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Paź 03, 2005 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hie, a przewrotnośc sterydów polega na tym że owszem - pośladki a'la Pamela to mam, tyle że na twarzy - dwie wielkie buce Laughing
zmarszczki też - w formie serii podbródków Wink , o tyłku litościwie nie wspomne, tylko tam gdzie rozrost by się rzeczywiście przydał to kicha...
miseczki się akurat jak na złość nie chcą wypełnić Melony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
slodka_istota
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 707
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Paź 04, 2005 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agatka no to mowisz i bierz - nawet 10 ci dam jak cesz eheheheh
hmm a co do paczkow zamiast polikow - czy one kiedys przestana byc takie paczkowe?? eheheh
oj dziewuchy no tak mnie korci by na silownie pochodzic - od razu by bylo lepiej - lepsza przemiana materi lepsze samopoczucie kregoslup mneij by bolal miesnie by sie nieco wyrobily ksztaltu cycuszki by dostaly i pupcia ehhe no i nieco by sie schudlo - ok ktora ze mna idzie??Smile bo ktos musi mnei pilnowac bym nei przecholowala eheheh

Pozdrawiam
slodka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agatka03
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 3264
Skąd: z Polski jestem...:)

PostWysłany: Wto Paź 04, 2005 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siłownię mam pod nosem,ale i tak nie mam siły się tam wybrać.Chęci są wielkie,ale na tym się kończy.Płytę DVD z zestawem sobie zafundowałam.Po pierwszym dniu ćwiczeń czułam się jak Cindy Crawford,po drugim jak zbity pies... Laughing I na tym skończyła się moja przygoda z "Nowym wymiarem gimnastyki dla pań po 40"....Słodka - w sprawie wymiany tych kilogramów proponuję spotkanie w połowie drogi,gdzieś na gruncie neutralnym między Bydgoszczą a Gdańskiem...To całkiem niedaleko... Wink Oczekuję gwarancji,że kg wejda w odpowiednie miejsca,moze być półroczna...hi,hi.Pozdrawiam
_________________
..."W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu..." (Vivian Green)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
slodka_istota
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 707
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Paź 04, 2005 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agatka no wiesz - a gdzie wejda to zalezy gdzie ze se przeszczepisz eheheh ale oddalabym z miejsc typu - waleczki i oponki ehehh - pasuje???Smile

a ze z silowni nici i plytki - to gwarancje moge wydluzyc smialo i do roku czasu heheeh

Pozdrawiam
slodka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gusia_92
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 1076
Skąd: Skoczów

PostWysłany: Sro Paź 05, 2005 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chciala bym krzyknac "wyginam smialo cialo" ale chyba sobie jakis czas poczekam. nie wiem co zrobic. jem pelnozarnisty ciemy chlebek o tej samej porze, jogurty, staram sie nie jesc kolacji i nie jem tlusto i staram sie nie jadac slodyczy chodz czasami mi sie zachce.To prawda ze nie cwicze ale nie mam kiedy. co zrobic by schudnac>?
_________________
.:Hoy se que tu ya no me quieres y eso es lo que mas me hiere:.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
slodka_istota
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 707
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro Paź 05, 2005 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gusia - jak tyjesz od sterydow to niestety choc do minimum zmniejszysz racje zywieniowe to i tak nic to nie da -- ale odradzam katowaniew sie tym niejedzeniem - bo to tylko cie zgubi - wkoncu organizm bedzie domagal sie wszystkiego

tak wiec moja rada - jedz wszystko ale z umiarem i oczywiscie duzo ruchu - ruch ruch i jeszcze raz ruch

Pozdrawiam
slodka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
magdusia
Junior
Junior


Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 4

PostWysłany: Pią Paź 21, 2005 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc
ja na encortonie przytylam ponad 22kg ale udalo mi sie zrzucic az 17kg!!!! dziewczyny glowa do gory . trzeba jesc 5 razy dziennie drobne oisilki i zobaczycie bedzie ok. mi pomoglo samozaparcie!! Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
slodka_istota
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 707
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tu mowie o jedzeniu z rozsadkiem a zacyznam jesc jak opetana hmmmm co to organizm na zime zapasy sobie robi czy co ?? i znow przytyje buuuuu

Pozdrawiam
slodka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hie, jak masz apetyt i wcinasz, to znaczy że ci lepiej Laughing
ciałko porzuca stan alertu i mobilizacji do walki z chorobą a przechodzi na tryb lenistwa i radosnego rozpasania, żeby w następnym starciu mieć skąd czerpać energię - z fałdek tłuszczykowych!
taka moja teoria Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pon Paź 24, 2005 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nenya .nie tylko twoja....ja wiem po sobie .jak bylo zle mialam o wiele mniej kilogramow........a teraz od pol roku .....ooooooooooo szkoda mowic.......ale ostatnio mniej jem....lepiej nic nie mowie .... bo szpitale cienko ..a do konca roku jeszcze troche....
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lidia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 2511
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Paź 24, 2005 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moniś Ty tu nie strasz szpitalami Ja Ci dobrze radzę.Weź się w garść i bez głupich pomysłów.Masz szczęście że mi się ikonki nie otwierają byłoby lanie aż hej.
trzymaj sie cieplutko i nie daj się bo będę ryczeć.
Lidka
_________________
"uśmiechaj się, do każdej chwili uśmiechaj"

"Nie chodzi o to że mamy zbyt mało czasu, ale że zbyt dużo go tracimy"
Seneka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dota
Super senior
Super senior


Dołączył: 22 Lis 2005
Posty: 99
Skąd: szczecin/okolice

PostWysłany: Sro Lis 23, 2005 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć
U mnie z wagą było można powiedzieć tragicznie od 26 lat dochrapałam sie troche ponad setke zganiałam te moje kilogramy na nieustanne branie sterydów ale to nie do końca jest prawdą przyznaję bardzo lubię jeść imam takie coś że jak sie zdenerwuję to jem bez opamietania
I proszę sobie wyobrazić,że zchwilą rozwiązania moich problemów życiowych zaczęłam chudnąć z radosci zaczęłam bardziej zwracac uwagę na ilości zjadanych pokarmów /zastosowałam po prostu kaganiec/ i mam mniej o 18 kilo może to jest sposób
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mella
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 31 Paź 2005
Posty: 996

PostWysłany: Czw Lis 24, 2005 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no, ja też nie zrzucałabym tak wszystkiego na te sterydy, a raczej na łakomstwo (tak jest w moim przypadku), nawet przy dużej dawce sterydów, gdy było 0 slodyczy nie przybył ani kilogram (nie będe wspominać o takim drobiazgu jak księzyc na twarzy Wink ), ale gdy tylko wpadam w nałóg słodyczowy natychmiast się zaokrąglam. Potem jest mi z tym źle na tyle, że znowu odstawiam słodycze i znowu chudnę i tak w kółko. Kurcze, ale słodycze są taaaakie dobre Very Happy szczególnie nie mogę sobie odmówić lodów.
_________________
"Wszyscy jesteśmy zdolni do wielkich rzeczy, jeśli nie pozwolimy, by pokonał nas strach przed własną słabością."
Jan Paweł II
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Czw Lis 24, 2005 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja slonecznika .prazonego i solonego .mniam.a ile kalorii?
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group