Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kolagen
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lidia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 2511
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sob Lis 05, 2005 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing oj Monis mam nieodparte wrażenie że racje są po Twojej stronie.Dziś można kupić wszystko w tym mnóstwo fałszywek różnego typu tylko kwestja za ile.Są rzeczy których za najwieksze pieniadze nie kupisz to miłość,przyjażń i uczciwość. Slonko
Lidka
_________________
"uśmiechaj się, do każdej chwili uśmiechaj"

"Nie chodzi o to że mamy zbyt mało czasu, ale że zbyt dużo go tracimy"
Seneka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
gusia_92
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 1076
Skąd: Skoczów

PostWysłany: Sob Lis 05, 2005 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a najlwepsze w tym wszystkim jest to ze niekiedy zdarza sie ze krem ma tai sam slad jak inny tylko inna nazwa i lepsza reklama. a ludzsie w to wierza i kupuja bo to nowsze i lepsze.
_________________
.:Hoy se que tu ya no me quieres y eso es lo que mas me hiere:.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Sob Lis 05, 2005 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agata tu nie chodzi o to czy nowsze czy lepsze kupilam bo przeczytalam wiele pozytywnych komentarzy na jego temat a zdecydowanie mniej znalazlam negatywnych fakt jest on cholernie drogi ale nie chce wygladac zawsze tak jak teraz chce kiedys znowu isc na basen wyjsc do ludzi w bardzo krotkich spodenkach tak jak kiedys po prostu chce wygladac atrakcyjnie tak jak przed braniem sterydow teraz tego nie zrobie bo najnormalniej w swiecie wstydze sie tego jak wygladam... zwarjuje jesli one nie znikna a blizny po zabiegach nie zbledna... teraz to mozna mi nawet najwiekszy kit wcisnac... jesli po tym 'cudownym' kolagenie nie znikna no to trudno choc pewnie bedzie mi przykro ale bede szukac dalej...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 05, 2005 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i właśnie na takich jak ty czy ja najłatwiej jest żerować przypisując niemożliwe do spełnienia właściwości środkom, które oprócz kosmicznej ceny nie gwarantują niczego, oczywiście oprócz nadziei i wysokich oczekiwań...

Pomyślałam, że dobrze jest wiedzieć już bez wątpliwości i jednoznacznie, że:
Cytat:
jedyne potwierdzone naukowo działanie kolagenu, to jego właściwości ochronne, nawilżające i napinające skórę.
...można powiedzieć z całą pewnością, że nie przechodzi on przez skórę. Rybi kolagen ma jedynie działanie powierzchniowe i odgrywa rolę błony hydrofilowej [przyciągającej wodę - red.] w nawilżaniu skóry


Cytat:
Kosmetykowi nie można przypisywać działania leczniczego. Stanowi to naruszenie ustawy z dnia 6.09.2001 r. prawo farmaceutyczne. Wojewódzcy inspektorzy sanitarni zostaną zobowiązani do kontroli znakowania i reklamy tego kosmetyku


Czyli wg mnie po prostu szkoda kasy! Nie chodzi tym razem o to, że to szkodliwe i niebezpieczne, a jedynie bezwartościowe bo nieskuteczne, więc może warto zainwestować w inną kurację?
twoja kasa twoja sprawa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Sob Lis 05, 2005 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fakt dalam sie nabic w butelke... chcialam sprobowac i mam za swoje co mi po nawilzeniu jak to co ma zejsc nie zejdzie przynajmniej szansa jest nikla... wyrzucone w bloto 200zl... ale jaka kuracja? moze znasz cos naprawde skutecznego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sob Lis 05, 2005 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawilzac skore moge super balsamem ..i kupie za ta kase z 10 .....opakowan ....i masc na blizny w aptece.Didulka jeszce zostaja stroje jednoczesciowe....a po czasie i paru kilogramach mniej rozstepy same zbledna.idz z nimi do dermatologa ....tak jest bezpieczniej.
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Sob Lis 05, 2005 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak ubiore jedno czy dwuczesciowy to bedzie je tak samo widac bo ja mam jej nawet kolo kolan na udach z przodu z tylu... rece opadaja.. bylam u dermatologa to powiedziala ze nie ma skutecznego srodka na nie a nawet te wszystkie peelingi chemiczne nic nie daja a sam zabieg jest bolesny... chyba wybiore sie jeszcze raz tym razem do innego Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 05, 2005 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za bardzo to sobie w brodę nie pluj, pewnie nie pierwszy i nie ostatni raz (dałaś się nacięgnąć) Wink
dobrze że tylko straciłas trochę kasy, a nie zdrowie.
Zużyj do końca to co masz, może poszukam czegos w necie, ale to i tak będą tylko "teoretyczne" ustalenia, bo ja moje rozstępy na razie zostawiam w spokoju, jakoś nie są moim priorytetem, najpierw zajmę się fałdami na brzuchu Laughing
nie wszystko na raz Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Sob Lis 05, 2005 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz miesiac go uzywam a tylko troszke zuzylam co jak co ale wydajny to on jest Wink dokladnie nie pierwszy ani nie ostatni raz... ja ich tak nie zostawie... wypowiadam im wojne Twisted Evil obym tylko predko nie przegrala Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 05, 2005 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jednak są jakies plusy! Wink
spoko możesz sobie go wklepywać, na pewno nie zaszkodzi, a to juz coś.
szperałaś na forum Uroda Gazety Wyborczej? wisałam tam w wyszukiwarke rozstępy i wyskoczyło ponad 230 postów, a szczerze mówiąc nie ma czasu się w to zagłębiać, w każdym razie pierwsza odpowiedź jaka się pojawiła to:
Cytat:
Autor: annika_vik
Data: 04.11.05, 16:18

Niestety, żadne kremy, ani tanie, ani drogie nie działają.
To tylko wydawanie pieniędzy.
Rozstępy naturalnie jaśnieją po jakimś czasie - zmieniają barwę z fioletowej na białawą. Kremy (też nie wszytkie) wybielają skórę wokół rozstępów i w ten sposób rozstępy mniej rzucają się w oczy.

Niestety, żaden dermatolog tu tez nie pomoże. Po prostu nie ma na to metody.

Ograniczone efekty daje zabieg quasi-chirurgiczny, połączony z dużym
cierpieniem, a mianowicie dermabrazja (uwaga - ie "mikrodermabrazja"), czyli inwazyjne "zrywanie" skóry, lub rozpuszczanie skóry kwasami albo odparowywanie laserem. Jest to już w zasadzie chirurgia plastyczna. KOsztuje też całkiem nieżle - usuwanie rozstępów z pleców nad pośladkami (typowe, dosyć rozległe miejsce) kosztuje ok. 8-10 tyś zł + leki i badania. Na efekty czeka się do kilku miesięcy.

Kiedyś jednak z forumek opisywała swoje usuwanie dermabrazją rozstępów na biodrze, zrywanie opatrunków itp. Szkoda, że nie mogę teraz tego znaleźć. Co gorsza jeden taki zabieg nie wystarczy, trzeba cio najmiej kilka, a i tak efekt jest wątpliwy.


Jak ci się chce i jeszcze tam nie byłaś to poczytaj co kobiety sobie polecają:
Rozstępy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Sob Lis 05, 2005 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki zaraz poczytam... ale jak mam wydac 8 tys ktorych zreszta nie mam na cos co nie wiadomo jakie da efekty to juz wole pokochac siebie taka jaka jestem... juz chyba nic innego mi nie pozostaje... a swoja droga jak kolagen napina skore to moze zaczne go w tylek wmasowayac to choc troche cellulit zejdzie... Rolling Eyes z reszta nie ma sie co oszukiwac: jestem strasznie przewrazliwiona na punkcie swojego wygladu Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 05, 2005 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
strasznie przewrazliwiona na punkcie swojego wygladu


jak to kobieta Laughing
zostaje ci metoda prób i błędów, w końcu albo cos zadziała, albo zaakceptujesz to co masz...
niby wygląd nie jest najważniejszy, ale czasami bywa istotny, bo wpływa na samopoczucie, a w końcu samopoczucie i samoocena odbijają się na zdrowiu, więc nie miej wyrzutów że chcesz wyglądać lepiej, zresztą tak naprawdę każdy chce Very Happy
najważniejsze żebyś nie popadła w jakąś obsesję i nie straciła poczucia własnej wartości z powodu rozstępów Rolling Eyes
ale w to akurat nie wierzę, bo rozsądna z ciebie dziewczyna Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Sob Lis 05, 2005 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nenya napisał:
rozsądna z ciebie dziewczyna Mr. Green
yyy tego bym nie byla taka pewna.... Wink chyba wlasnie powoli zaczynam zatracac wlasna wartosc.... a moze cepan pomoze Question hmmm chyba juz troche wymyslam... Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 05, 2005 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to w ramach dowartościowania mówię ci, że brzmisz całkiem rozsądnie, przynajmniej dla mnie Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Sob Lis 05, 2005 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czuje sie zaszczycona 8) ale z tym kolagenem to nie bylo rozsadne... teraz chce mi sie smiac z mojej naiwnosci Laughing dalam sie wpuscic w maliny jak nic Rozwal gnoja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group