Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Łodzianie odezwjicie się
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luckyan
Junior
Junior


Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 10

PostWysłany: Pon Cze 19, 2006 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam moich sąsiadów!Miło, że chcecie sie kontaktować.Znajoma podpowiedziała mi jak Was znaleźć, bo całe forum to dla mnie za dużo.Leczę sie w Koperniku u dr Lewandowicz-własnie dzisiaj pędzę z wizytką-a od 6 lat jestem równiez pod opieka dr Filutowicza-nefrologa,również z Kopernika.Dawno temu kiedy na Gdańskiej była przychodnia reumatologiczna leczyłam sie u dr Urbańskiej i bardzo miło ją wspominam.Ona pierwsza postawiła diagnozę tocznia gdy miałam 15 lat .Pozostali lekarze czekali aż 4 lata by sie upewnić.Niestety nie stac mnie na prywatne wizyty.Mój adres,gdyby ktoś był chętny:luckyan@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ewela1
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 443
Skąd: Szkocja

PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asiu.... wyślę ci na gg numer telefonu podktórym będę.... jakby ktoś jeszcze miał ochotę to zapraszam .. i myślę ,że asia wam powie gdzie i o której ..bo ja niestety w polsce nie będę miała internetu.. Very Happy
poadrawiam ewela
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
monika27
Junior
Junior


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 25
Skąd: łódź

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2006 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie! ja też jestem z Łodzi i nie mam jeszcze lekarza.....słyszałam jedynie o dr Lewandowicz i dr Robak - ale nic więcej nie wiem....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
aniusia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 774
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Paź 18, 2006 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Moniko jestem z Łodzi i tak się składa, że leczę się właśnie u dr Robak. przyjmuje ona w przychodni przy szpitalu na ul. Krzemienieckiej, nie pamiętam jaki jest tam numer, ale łatwo trafić. Jest to bardzo dobra lekarka. Nie tylko zna się na tym co robi to jeszcze jest niezwykle sympatyczna.
Jeśli chciałabyś wiedzieć coś więcej to się odezwij. Pozdrawiam i dobrej nocki Jupi2
_________________


Ostatnio zmieniony przez aniusia dnia Sob Mar 07, 2009 8:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
aniusia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 774
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to ta doktor, która przyjmuje w poradni przy Szpitalu Kopernika? Byłam u dr Pastwy dwa razy i więcej nie poszłam. Z tą kobietą nie da się normalnie rozmawiać. .
Ania Laughing
_________________


Ostatnio zmieniony przez aniusia dnia Sob Mar 07, 2009 8:46 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
aniusia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 774
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj! Jeśli mogę Ci podpowiedzieć, to jedź na ul. Krzemieniecką -chyba 5, Jest tam szpital, a przy szpitalu poradnia dermatologiczna i zapisz się na wizytę do Dr Robak. Na pierwszą się trochę czeka, ale naprawdę warto.
Pozdrawiam
Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
aniusia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 774
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Lut 23, 2007 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ona jest dermatologiem, ale leczy też tocznia. Spróbuj.
W tej chwili ja nie leczę się u żadnego reumatologia. Jestem natomiast w poradni hematologicznej bo tam się wszystko zaczęło.
_________________


Ostatnio zmieniony przez aniusia dnia Sob Mar 07, 2009 8:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
gevalia
Senior
Senior


Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 56
Skąd: Piotrków Tryb.

PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też polecam dr Robak. Jestem co prawda z Piotrkowa, al też się u niej leczę Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Agnes
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 122
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, pilnie potrzebuję znaleźć dobrego reumatologa z Łodzi ( dla osoby dorosłej). Najlepiej takiego, który zna się na zespole Sjogrena. Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły, spostrzeżenia - do kogo najlepiej iść - piszcie...

Aha... i napiszcie, w jakim laboratorium najlepiej robić badania ( zwłaszcza p/ciał), by wynik był wiarygodny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

problem w tym ze osoby ktre tutaj pisłay nie bywaja na forum od dawna, od czasu do czasu ktos zajrzy wiec mozesz czekac i bardzo długo
podają one nazwiska lekarzy u ktorych sie lecza wiec podpowiedzi masz przeczytaj je uwaznie moze wybierzesz ktoregos z tych lekrzy
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnes
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 122
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked No to przeprowadzam się na Śląsk Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Beata77
Junior
Junior


Dołączył: 27 Cze 2007
Posty: 19
Skąd: Piotrków Tryb.

PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do Agnes.Wiem ze najlepsza jest dr.Lewandowicz,lezalam u niej na oddziale ale niestety po wyjsciu nie trafilam do niej tylko do dr.Pastwy,przyjmuje w Koperniku.Jedyne co sie dowiedzialam , ze dr.Lewandowicz przede wszystkim przyjmuje osoby z rzs,ale jest bardzo mila.a badania przeciwcial mialam teraz robione przy szpitalu Koperniku,ponoc sa tam najbardziej wiarygodne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Agnes
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 122
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Beata77, bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Wysłałam do Ciebie prywatną wiadomość - jeśli masz ochotę, odpisz Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
teresa środa
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 1273
Skąd: lodz

PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam tez jestem z lodzi i chodze do dr.Pastwy i tez nie jestem zadowolona bo na kazdej wizycie wszystko od poczatku rozpatruje i nie mozna z nia za wiele pogadac.Od roku u niej jestem i za kazdym razem daje mi zlecenie na jedno badanie i tak sie wszystko przedluza,Pani doktor podejzewa u mnie rzs ale nigdy nie jest pewna.Tez rozwazam zmiane lekarza ,czy dr.Lewandowicz przyjmuje prywatnie czy na kase? Pozdrawiam
_________________
roza
Razem-lecz osobno....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aniusia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 774
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie Łodzianki!
Leczę się u dr Lewandowicz, niestety w poradni Szpitala Kopernika nie ma już do tej dr zapisów, jest bardzo dobra. Szkoda, że nie może przyjąć więcej pacjentów. Można do niej jednie prywatnie.
_________________


Ostatnio zmieniony przez aniusia dnia Sob Mar 07, 2009 8:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group