Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

damsko-meski (lub jak kto chce)
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mari
Junior
Junior


Dołączył: 12 Lis 2005
Posty: 16
Skąd: warszawa

PostWysłany: Wto Lis 15, 2005 9:47 pm    Temat postu: damsko-meski (lub jak kto chce) Odpowiedz z cytatem

od kiedy dowiedzialam sie o chorobie boje sie przerazliwie zycia w samotnosci, nie wierze ze znajde milosc.......nie wierze i mysle ze to realistyczne podejscie
bardzo chcialabym wiedziec jak to u Was jest i bylo. a moze ktos mi zapoda patent jakis? Prosze
_________________
pewnego dnia peklo niebo.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gusia_92
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 1076
Skąd: Skoczów

PostWysłany: Wto Lis 15, 2005 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wedlug mnie kazdy ma ta swoja druga polowe ale nie kazdy umie ja dostrzec. sa przeciez mezczyzni wyrozumiali tolerancyjni i opiekunczy np taki jak Agnieszki :/ musisz dobrze sie rozejrzec poszukac a napewno znajdziesz.no i jescze nie wyznawaj mu od razu milosci bo sie sploszy. badz tajemnicza mezczyzni lubia odkrywac tajemnice kobiety.3a i podrywanie zostaw chlopaka/ mezczyzna bo oni wola to robic.

PS: sorki ze sie wymondrzam ale czasami sie to zdarza
_________________
.:Hoy se que tu ya no me quieres y eso es lo que mas me hiere:.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
paulina_87
Gość





PostWysłany: Sro Lis 16, 2005 12:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam Smile

ja tez sie nie moge wymadrzac ....... bo majac 18 lat dopiero teraz znalazlam mojego Grzesia ..... albo raczej to on mnie znalazl i to przez internet Very Happy tzn zaczal ze mna rozmowe na gg i tak juz zostal Wink on od samego poczatku wie ze jestem chora ........ nie chcialam tego ukrywac i jestesmy szczerzy wobec siebie nawzajem ....... ja juz zwatpilam ze bede miala kogos swojego ........ nawet zdazylam sie przyzwyczaic do samotnosci Wink a tu prosze sam sie "przyczepil" jakis taki gostek hahhhahaha Very Happy

nigdy nie wolno tracic nadziei ze bedzie lepiej Smile

pozdrawiam serdecznie Love
Powrót do góry
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 16, 2005 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nie wierze i mysle ze to realistyczne podejscie


realistyczne raczej takie sobie Wink bardziej sceptyczno-negatywne wg mnie..

patent jest niestety jeden - otwartość i gotowość, zamknięta w sobie, pogrążona w cierpieniu i rezygnacji szanse masz faktycznie nikłe.
zatem nie masz wyjścia, musisz się jakoś z doła wyczołgać i --> do ludzi!

a przy okazji jak zwykle odsyłam do podobnego wątku, tam są ciekawe historie i opinie o facetach Laughing
Szukam męża
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agnieszka29
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 6571
Skąd: Opolskie

PostWysłany: Sro Lis 16, 2005 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patent hmmm na miłósc nie ma patentu ona poprostu jest w karzdym z nas ...nawet się nieobejrzysz a znajdziesz swoją druga połówke..:)więcej optymizmu i wiary....ja swoja połowe znalazłam jak miałam 18 latek..:)no i tak zostało juz ...Smile pozdrawiam i zycze wszystkiego naj.....SmileSmile
_________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie trać nigdy światła nadziei.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marta
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 16 Gru 2003
Posty: 228
Skąd: Sławków-Ruda Śląska

PostWysłany: Sro Lis 16, 2005 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Nenyą trzeba przede wszytskim wyjść do ludzi!!!! Nie chowac się ale dać się poznać. Ja miałam 21 lat jak spotkałam mojego Ukochanego. Jestesmy zaręczęni, a w przyszłym roku przypieczętujemy nasza miłość przed Bogiem.
Ja tez nie wierzyłam kiedyś ze mnie spotka to szczęście, że pokocha mnie taki wspaniały facet. Hie hie......bo mój jest najwspanialszy, jak dla każdej zakochanej dziewczyny jej mężczyzna Smile
Moja mama tylko zawsze mi powtarzała: „Każda potwora znajdzie swojego amatora!" I miała rację!!!!! Tylko trzeba mocno mocno w to wierzyc i troszkę dopomóc szczęściu.
Ja tez poznałam mojego Pawła przez internet i tak juz trwamy 3 latka razem. A co do tego żeby czekać aż będzie podrywał to hmm...... w naszym przypadku to ja zrobiłam pierwszy krok Smile bo mój Ciaptak był strasznie niesmiały wtedy hie hie, a ja pomyslałam że nie mam nic do stracenia ale tylko do zyskania Smile I zyskałam MIŁOŚĆ!
Tez nie ukrywałam choroby, bo kiedy juz pokochałam to postanowiłam byc od poczatku do końca szczera i uczciwa wobec ukochanej osoby.
Także przede wszystkim nie ukrywaj się tylko dawaj sie poznawać. Ja zawsze powtarzam że kziąże nie przyjeżż dziś na białym koniu pod nasze drzwi, ale trzeba wyjść mu na spotkanie. Ja tak zrobiłam i się udało i Tobie napewno też się uda, jeśli tylko zmienisz swoje nastwienie Smile
Powodzenia!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
moaz
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 204
Skąd: Mińsk Mazowiecki

PostWysłany: Sro Lis 16, 2005 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam dziewczynę i jesteśmy z sobą praktycznie od momentu kiedy zachorowałem. Ona podkochiwała się we mnie już od dawna, a ja dostrzegłem to dopiero jak zachorowałem a potem sie zaczelismy spotykac tzn ona mnie bardzo czesto odwiedzała w szpitalu a potem się sam w niej zakochałem Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG WP Kontakt
gusia_92
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 1076
Skąd: Skoczów

PostWysłany: Nie Lis 20, 2005 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kazda potwora znajdzie swojego adoratora Very Happy
_________________
.:Hoy se que tu ya no me quieres y eso es lo que mas me hiere:.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Nie Lis 20, 2005 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gusia_92 napisał:
kazda potwora znajdzie swojego adoratora Very Happy
co jak co ale z tym to sie akurat nie zgodze...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
veg8
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 1631

PostWysłany: Nie Lis 20, 2005 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gusia_92 napisał:
kazda potwora znajdzie swojego adoratora Very Happy

Czy "motyl" to też potwór Wink Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Nie Lis 20, 2005 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Motyle sa piekne .........i takie delikatne...chyba ze chodzi ci o motyle nocy Wink y .....czyli cmy wiec .....Sam musisz wiedziec czy jestes slodkim motylkiem czy cma....? Rechot Rechot
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mella
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 31 Paź 2005
Posty: 996

PostWysłany: Nie Lis 20, 2005 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jako entomolog protestuję Exclamation - motyle nocne też są piękne i takie tajemnicze Very Happy
A moja babcia mówiła, że w przypadku mężczyzn, to wystarczy, by byli ciut piękniejsi od "diabła", a na pewno znajdą żonę, o "potworach" i "adoratorach" też wspominała, a starowinkom należy wierzyć Very Happy
_________________
"Wszyscy jesteśmy zdolni do wielkich rzeczy, jeśli nie pozwolimy, by pokonał nas strach przed własną słabością."
Jan Paweł II
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Nie Lis 20, 2005 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz racje ........ale nie chcialabym zeby byl podobny do diabla..... Wink a cmy mi sie nie podobaja i juz ..........Motyle sa cudowne...zawsze mnie zachwycaja ....jest w nich jakies nieuchwytne piekno .....lekkie .ulotne .jak marzenie .......a cmy .?no coz nie naleze do ich wielbicieli........
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja takze szczegolnie w tym okresie nie naleze do wielbicieli cmow (czy jak to sie tam odmienia Laughing ).... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
veg8
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 1631

PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W szpitalu nic nie wspominali o cmiach.. uff <hyhy> Wink
ale coś mówili o diabelskim motylku Diabel ..Wink Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group