Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Toczeń a tatuaż
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angela
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 18 Gru 2004
Posty: 746
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sro Lut 01, 2006 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co ja nie żałuję, że przekułam pempek. Zrobiłam to mając 20 lat, czyli rok tem i chyba bym zrobiła to jeszcze raz. Było to pod wpływem impulsu, bo w poniedziałek sobie pomyślałam, a we środe przekułam i nie wiem dokładnie po co to zrobiłam, może chciałam czegoś nowego, szalonego... nie myślałam o chorobie, była remisja i to mój błąd. Bolało strasznie, goiło się tak sobie... no i po co mi to? nie wiem... myślałam, że to mnie zmotywuje bardziej do tego żeby mieć ładny brzuszek... strasznie głupie... ludzie ja miałam 20 lat i tak myślałam!!!! szok... Very Happy
_________________
Szczęście nie jest dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla siebie samego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie zaluje ze przebilam choc szczerze mowiac drugi raz bym nie poszla taki pieronski bol ze az kopnelam faceta ktory mi to robil i przeklnelam Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Lut 03, 2006 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze dodam cos od siebie. Jezeli ktos sie juz decyduje na tatuaz to powinien on byc bardzo dobrze przemyslany co do wzoru. Powinno to byc cos ponadczasowego. Nie mozna ulegac modzie z danej chwili bo wtedy ten tauaz z czasem zacznie wam przeszkadzac. Nastepna rzecza jest miejsce na ciele w ktorym chce sie miec wybrany tatuaz. Warto tez pomyslec o przyszlosci i roznych aspektach zycia. Jezeli kobieta zrobi sobie tatuaz np na lopatce to musi liczyc sie z tym ze w przyszlosci moze sie jej przytrafic powazny bal i nie bedzie mogla wystapic na nim w sukni na ramiaczkach, a bal moze byc w srodku upalnego lata. To samo tyczy sie facetow. Jezeli ktos zrobi sobie tatuaz na przedramieniu i kiedys bedzie np prezem w powaznej firmie to w upalne dni bedzie musial siedziec w koszuli w dlugim rekawem Wink
Wedlug mnie najlepsze miejsce na tautaz dla kobiety to posladek lub talia, czy to przod czy tyl. Kidys widzialem taki sliczny tauaz na posladku. Cztery slady lapek kota - tak jakby kot przeszedl po posladku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Itunia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 3664

PostWysłany: Pią Lut 03, 2006 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim skromnym zdaniem, najseksowniejsze miejsce na tatuaż dla kobiety to kostka u nogi, u faceta - łopatka (ja mam takie zboczenie, że uwielbiam męskie łopatki Laughing)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mar
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 134
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Mar 06, 2006 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja za to uwielbiam meskie tylki Razz dziwna jakas jestem ale lubie patrzec na opiete dzinsami Very Happy falujace meskie posladki na ulicy Razz ale nie o tym chcialam pisac...Smile mam jendo pytanie...czy tatuaze normalnie sie goja przy naszych schorzeniach?bo np. gdy zrobilam sobie kolczyka w nosie to przez pol roku mi sie wszystko papralo...leciala mi ropa...i wogole kolczyk mi skora zarastal..i wreszcie zrezygnowalam z tego swiecidelka w nosie kotre tak chcialam miec...i pozostala mi paskudna wypukla blizna...czy po tatuazu nie bedzie takich problemow?
_________________
Pomimo wszystko...warto żyć...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Wto Mar 07, 2006 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moga byc poblemy ............to zalezy od organizmu.a dla nas te cudności łacza sie z ryzykiem nie tylko w gojeniu ale także w mozliwosci pogorszenia stanu zdrowia.
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mar
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 134
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Mar 07, 2006 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehhh szkoda Sad ale w gruncie rzeczy cale nasze zycie jest jednym wielkim ryzykiem wiec dlaczego by nie zaczac kusic losu kolejny raz Razz
_________________
Pomimo wszystko...warto żyć...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Martyna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Gru 2005
Posty: 2

PostWysłany: Sro Paź 18, 2006 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie, minęło troche czasu....pozdrawiam wszystkich serdecznie. Chciałam tylko napisać, że w końcu zaczęłam ten tatuaż. Najpierw kumpel zrobił mi 5 kropek, poczekaliśmy 2-3 tygodnie(niepamiętam dokładnie) i wszystko było w porządku więc zaczął mi robić na razie to czylko mała część w przybliżeniu 10x10 cm niewiem dokładnie bo nie mierzyłam....no i mam go już 3-4 miesiące i wszystko jest w porzadku więc zamierzam kończyc jak tylko czas pozwoli...W sumie to chciałam powiedzieć tylko, że wyjatkowo szybko mi sie zagoił w 2 dni, ale myśle, że to przez to wielkie pragnienie tak strasznie chciałam go mieć!! więc siłą woli to zrobiłam <hehe>. jeśli chodzi o ból to też mnie nie bolało mimo że na łopatke wchodzi i przy kręgosłupie ale każdy ma troche inaczej z czuciem na skórze np. mój chłopak zwijałsię z bólu tzn.... nie zwijał się ale bardzo, bardzo go bolało w pewnych miejscach...Piszę, żeby powiedzieć wszystkim to co w sumie już wiecie , że każdy organizm jest inny, ja mimo tego ze od 8 lat choruje i wszyscy mi to odradzali zrobiłam w końcu to co chciałam(zaczęłam znaczy , bo nigdzie mi się teraz nie spieszy), i wszystko jest w porządku, mój organizm przyjął ten rodzaj tuszu i jestem bardzo szczęśliwa, pozdrawiam jeszcze raz i życzę wszystkiego najlepszego. Do następnego. Paaa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ewela1
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 443
Skąd: Szkocja

PostWysłany: Sro Paź 18, 2006 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odnonie tatuaży to powiem tyle,że u nas obojetnie czy to prezes banku.. polityk czy robotnik.. -wszyscy wytatuowani.. przestało to wzbudzac u mnie sensacje.. i troche spowrzechniało..tatuaże to mocno zakorzeniona szkocka tradycja i z niczym krępujacym, niestosownym sie tu nie kojazy..
kobiety w sukniach balowych eksponuja ilustracje na ciele..męzczzyżni w garniakach równiez..jest to tak naturalne jak w polsce kolczyki w uszach.....
niezapne jedynie jakie wrazenie wywarł na mnie elegancki, przytojniak z wytatuowana połowa twarzy.. nie był to jakis agresywny tatuaz..był ..sliczny..i tatuaz i męzczyzna.. Wink
pozdrawiam-ewela
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jagula
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 2287

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zrobiłam tatuaż kiedy nawet nie podejrzewałam,że na coś przewlekłego mogę chorować i oprócz bólu niesamowitego niczego nie żałuję.Wzór był mojego pomysłu, przemyślany, duży na przedramieniu...chodzę normalnie w sukienkach i koszulkach na ramiączkach...

gdybym jednak wiedziała,że choruję to pewno nie miałabym tego tatuażu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mialas jakies komplikacje z nim zwiazane?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
jagula
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 2287

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, choć może jedna na korzyść efektu-jedna część składa się z wypełnień czarnym tuszem i on chyba nienajlepiej zareagował-ta część jest nieco wypukła i daje wrażenie trójwymiarowości.Poza tym zwiastunem tego,że coś mnie oblezie i zacznie się większe drapanie jest..tatuaż Laughing
Robiłam go na trzy razy w odstępach ok.6 tyg. i po ostatniej sesji czułam się nienajlepiej...gorączka itp.

Ale ostatecznie nie żałuję!!!


Zapomniałam ,że ta wypukła część goiła się nieco gorzej...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kruca fik ale ci zazdroszcze Laughing mnie sie marzy taki maly... ahh Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
jagula
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 2287

PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mogłabym Ci dać kawałek gdyby się dało...

Można zrobić tatuaż henna ale jest ryzyko uczulenia- koleżanka na mnie testowała ten preparat- tatuaż zniknął a ja jeszcze przez kilka tygodni(sic!) miałam wielką czerwoną,swędzącą plamę...nawet wypukłą-taki niby niewidoczny-widoczny tatuaż...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mezatka216
Junior
Junior


Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 3

PostWysłany: Pon Mar 17, 2008 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez chcialam sobie zrobic tatuaz..... mi sie tam rany szybko goja i nie mam z tym problemu(jestem po 3operacjach) narazie mam zaostrzenie choroby i chyba musze poczekac Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group