Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jubileusz.
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Czw Gru 15, 2005 2:56 pm    Temat postu: Jubileusz. Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny .własnie zblizamy się .....do okrąglej ilosci postow.......zobaczcie ..sobie do konca ........zostalo bardzo niewiele........bedzie jubilieuszowe 10 000 ...postow........i osiągniemy taki wynik .na 1 Rocznice naszego forum............fajnie nie... Question Mija rok - odkąd zaczęlismy sie tutaj spotykac.....
Nenya prosze o jakies podsumowanie tego wszystkiego..
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 15, 2005 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że to żart z tym podsumowaniem Shocked
jak mam niby podumować rok działalności forum i 8 tys nowych postów Question
i dlaczego ja, a to moje forum jest czy co?
w końcu raczej Nasze Exclamation
To może My coś wymyślimy i napiszemy Rolling Eyes

ja idę lepić pierogi...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Czw Gru 15, 2005 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z toba calkowicie.......najpierw wezwalam ciebie.na ratunek...i czekalam na to własnie....Może się dziewczyny wypowiecie na ten temat.co ? Jakieś male podsumowanko.?.może coś wymyslicie...?
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agatka03
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 3264
Skąd: z Polski jestem...:)

PostWysłany: Czw Gru 15, 2005 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nenya!!!!! Jak miło!!!!!!! Very Happy Właśnie dotarło do mnie,że jesteś ISTOTA ZIEMSKA w każdym calu,która idzie lepić pierogi!!!!!!! A już myślałam,że jesteś istotą "wyższą",zupełnie nie z naszej planety... Ta wiedza i kompetencja nie kazdemu przypada w udziale.. Wink ..No wiecie,co? EXTRA!!!! Niech żyje NENYA!!!! Slonko
_________________
..."W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu..." (Vivian Green)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 15, 2005 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yyyy 8)
no właśnie czasami ma wrażenie, że wasze oczekiwania co do mnie opierają się na założeniu, że jestem HiperMegaSuperWomen Wink
a ja to też człowiek z krwi i kości (krew znów odżelaziona, o kościach wolę nie myśleć..), w dodatku tak samo chory, wpadający w dołki i rozdrażnienie jak każdy inny...
i dzisiaj jest właśnie taki dzień.
a jutro do lekarza.

ja z okazji jubileuszu mogę najwyżej życzyć wszystkim jeszcze wielu ciekawych postów do przeczytania, nieustannej ochoty na pisanie nowych i oby nam się to nasze forum dalej rozrastało, nie tracąc przy tym przyjaznej atmosfery. Dzięki za waszą aktywność i życzliwość, może przy okazji zamieńmy ten wątek w listę pomysłów i życzeń - jak ulepszyć to co już mamy, co dodać, co zmienić, o czym pomyśleć?
Macie jakiś sugestie - coś wam się nie podoba, denerwuje?

aha, tylko bez wazeliny! Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Czw Gru 15, 2005 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK........czasmi zapominamy , że jesteś z naszej planety.... Wink
wybacz O Pani ..nam maluczkim...dla nas jesteś Wielka Duchem ......
A tak .poza tym.to zgadzam sie z toba....moze jest coś do zmiany.... Question
coś co chcemy nowego albo innego ... Question
Trzymaj się bedzie ok.........
My zapominamy ze chorujesz , zwyczajnie nigdy nic o tym nie mowisz.
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mella
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 31 Paź 2005
Posty: 996

PostWysłany: Czw Gru 15, 2005 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nenya, chyba dla każdego kto trafia na to forum jesteś Skarbnicą Wiedzy i Mądrości. No tak już jest i chwała Ci za to. A tak nawiasem mówiąc też się zdziwiłam, że lepiesz pierogi Wink... to było takie zaskakujące Very Happy

A jeśli chodzi o pomysły, ta ja mam nieśmiałą propozycję Embarassed Może by utworzyć oddzielny wątek o naszych zwierzakach? W wielu miejscach spotykam króciutkie wzmianki o naszych pupilach. Można się pośmiać i powzruszać. A gdyby tak pisać je w jakimś jednym miejscu?
_________________
"Wszyscy jesteśmy zdolni do wielkich rzeczy, jeśli nie pozwolimy, by pokonał nas strach przed własną słabością."
Jan Paweł II
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
martek
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Wrz 2003
Posty: 552

PostWysłany: Czw Gru 15, 2005 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Nenya z tymi pierogami też mnie zaskoczyłaś Wink
Dzisiaj też lepiłam pierogi . Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie musi być duuuużo i urozmaicenie. Były pierogi z kapusta i mięsem i na słodko. Teraz to bola mnie plecy ech szkoda gadać.
Ale wyszło ze pisze nie na temat. Przepraszam to tak odruchowo Ty pierogi i ja hahahaha
Jubileusz i pierogi?
Pierogi i jubileusz?
_________________
Martek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agatka03
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 3264
Skąd: z Polski jestem...:)

PostWysłany: Czw Gru 15, 2005 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mella! Super pomysł z tymi zwierzakami!!!!!!!! Psiak Wiesz sama jak to jest,jak spotyka się dwóch miłośników zwierząt np.psów lub kotów...Rozmowa nie ma końca...I od razu czują się jak bliska rodzina...NENYA-a mnie Twoje dzisiejsze wyznanie pozwoliło ciut,ciut pozbyc się kompleksów KURY DOMOWEJ.... Wink
_________________
..."W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu..." (Vivian Green)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pią Gru 16, 2005 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi sie podoba .kochamy nasze zwirzaki .mój kot ma nawet calą sesje zdjeciową .syn chodzi i kraci mu filmiki komOrką a zdjecia zajmuja polowę w całej pojemności. U...proszę mnie też poniosło.... Wink
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 16, 2005 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no co wy z tymi pierogami? Shocked
aż się boje wspominać o dzisiejszym myciu okien, bo nie wyjdziecie z szoku do świąt Laughing Wink

a co do zwierzaków - to fajny pomysł, czemu nie? ale chyba tworzenie zupełnie samodzielnego dużego działu to za dużo, co?
może po prostu osobny wątek, dzuałający na podobnej zasadzie jak Kawiarenki - w tamtym dziale, odnawialny po zapełnieniu kilkunastu stron, zobaczymy jak się będzie temat rozwijał?
co wy na to?

a przy okazji może poproszę Piotrka o zmianę tytuły tego działu z Humor i życzenia, na mniej jednoznaczny i obszerniejszy znaczeniowo - żeby to było miejsce do wszelakich tematycznie rozmów "na luzie"
może:
Hyde Park
Centrum Rozrywki
Deptak
Rozmowy Niekontrolowane

hę? jakieś inne propozycje?
śmiało!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agatka03
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 3264
Skąd: z Polski jestem...:)

PostWysłany: Pią Gru 16, 2005 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie,fajnie!!! A mnie dzisiaj,podczas kolejnej bezsennej nocy /kurcze,muszę zacząc jakieś prochy łykać,po tak mam od poniedziałku.../ wpadł do głowy taki,nie wiem sama,może trochę głupawy,pomysł - otóż znamy się od roku,niektórzy z nas jeszcze z tamtego forum/ale tylko i wyłącznie od strony chorób,walki z nimi,z lekarzami,szpitalami itp. A może tak,każda /każdy/ z nas pokazałaby siebie,zrobiłaby opis siebie samej,taką pisaną fotografię,jaka jest,jak wygląda.No sama nie wiem... Pozdrawiam
_________________
..."W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu..." (Vivian Green)


Ostatnio zmieniony przez agatka03 dnia Nie Sty 01, 2006 4:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pią Gru 16, 2005 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agata fajny pomysł.ale tak naprawdę jak zaczniemy fantazjować.to nikt inkogo nie pozna , może się okazać ze sa tu sami supermeni i gwiazdy Wink moze troche .rzeczywistosci .a potem marzenia.......?
Nenya ...a jak u lekarza...? Faktycznie musisz zacząc mówić o sobie częściej..bo jestes tak nierzeczywista że wiekszośc z nas myśli o tobie jako o istocie pozaziemskiej Wink A co do nazwy mnie podoba się
Deptak lub Rozmowy niekontrolowane. Wtedy zwierzatka można tam umieścić. Myj okna myj , ale uważaj pogoda paskudna....podobno jestes osobą z krwi (malo bo malo ale jest) i kości , więc możesz się przeziebić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 16, 2005 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście właśnie zaczął padać śnieg - Na Moje Lśniące Okna! dzięki za troskę, myłam w czapce na głowie, przechdnie mieli na co popatrzeć 8)

i przecież piszę o sobie, tylko kto to czyta... Rolling Eyes
wiecie jak mam zawód, jakie zwierzę, jakie seriale lubię - cakiem sporo Laughing

co do nowego tytułu, to chyba mi też Rozmowy NieKontrolowane leżą najbardziej, bo są bardzo pojemne - i humor wejdzie, i zwierzęta, może jakieś dyskusje o filmach, muzyce, sztuce, czy kto jakie hobby ma...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mella
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 31 Paź 2005
Posty: 996

PostWysłany: Pią Gru 16, 2005 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem za Rozmowami niekontrolowanymi Very Happy

Nenya, coraz bardziej mnie zaskakujesz Shocked Very Happy
ale Monika ma rację, uważaj z oknami.

Agatka, bardzo fajny pomysł, ale ja też myślę, żeby lepiej nie mieszać fantazji z opisami, opisy jak najbardziej, ale bardziej rzeczywiste, bo inaczej sami możemy się potem pogubić,

ale można by utworzyć oddzielny wątek o naszych marzeniach, próbach ich spełniania, o planach, może byłaby to inspiracja dla innych.

To już szalejąc na całego: Kącik literacki? (ciekawe książki godne polecenia), Klub filmowy? (podzielić się streszczeniami ostatnich i nie tylko odcinków seriali dla zainteresowanych, np. LOST - nie wiem o co tam chodzi Confused)

o Nanya już o tym napisała, ale pisząc jeszcze tego nie wiedziałam Very Happy
_________________
"Wszyscy jesteśmy zdolni do wielkich rzeczy, jeśli nie pozwolimy, by pokonał nas strach przed własną słabością."
Jan Paweł II


Ostatnio zmieniony przez Mella dnia Pią Gru 16, 2005 3:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group