Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Remisja i po remisji- znów nawrót
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodka_istota
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 707
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Gru 19, 2005 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eh mnie tez ciezko bylo pogodzic sie z ta choroba i tym ile niesie to za soba konsekwencji w stylu bycia -- ale jak we wszystkim mozna i w tym znalesc cos dobrego -- czasme czlowiek latwo zapomina o najprostrzych i najprymitywniejszych rzeczach i sprawach -- dopiero jak sie cos straci i trzeba inaczej zyc potrafi sie dostrzec to co jest oczywiste i ma sie caly czas przed oczyma Smile) -- drobnostki, szczegoly, przyjaciele -- to jets to co daje potege by trwac dalej i walczyc z przeciwnosciami losu Smile -- takw iec pogodzic sie ale i nie poddac sie temu i cieszyc sie z tego co sie ma i miec marzenia co jeszcze mozna miec i osiagnac -- to jednak jakie jest nasze psychiczne nastawienie jest istotne w tym jak sie uklada w zyciu -- i sprawdza sie przyslowie -- raz na wozie raz pod wozem Wink -- czasem musi byc zle by znow bylo dobrze - tak to jzu jest Smile -- wiec glowa do gory Smile

Pozdrawiam
slodka Smile
_________________
Kochaj i szalej i nie pytaj co dalej Wink)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Pon Gru 19, 2005 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja gleboko wierze ze uda sie nam wszystkim spelnic swoje marzenia moze nie wszystkie i nie te najwieksze ale choc czesc tych malutkich tak czy siak bedzie super Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
martek
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Wrz 2003
Posty: 552

PostWysłany: Pon Gru 19, 2005 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację Didulka. Marzenia sie spełniaja tylko trzeba głęboko w to wierzyć Very Happy Very Happy
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie
_________________
Martek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gusia_92
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 1076
Skąd: Skoczów

PostWysłany: Wto Gru 20, 2005 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slyszalam ze gdy chce sie bardzo czegos to powinno sie to zyczenie wypowiedziec w noc wigilijna pod jemiola i wtedy sie spelnia. paru osoba spelnilo sie wiec moze....
_________________
.:Hoy se que tu ya no me quieres y eso es lo que mas me hiere:.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mamuśka
Senior
Senior


Dołączył: 13 Lis 2004
Posty: 59
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Gru 21, 2005 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochani!Zdrowi też mają plany,marzenia i......różnie bywa z realizacją.Takie jest życie więc niesie niespodzianki i dobre i złe.Też walczyłam cały okres nauki z nadrabianiem materiału i statystycznie oniżałam absencję całej klasy.Po prostu byłam obecna na zajęciach połowę przewidzianego czasu.Udało się,chociaż pamiętam do dziś słowa P.Prof./z psychologii zresztą/powiedziane na egzaminie ni z gruszki ni z pietruszki-bo umiałam-"proszę pani albo zdrowie albo studia"ja mu na to,że jednak sprobuję i jedno i drugie-obniżył mi za to ocenę!Moja córka,po licencjacie nie miała siły na magisterskie studia,bo stres towarzyszący egzaminom powodował u niej znaczne pogorszenie stanu zdrowia.Teraz chodzi na j.angielski-5godz.dziennie i jest bardzo zadowolona.Jak zechce,może w każdej chwili kontynuowac studia i myślę,że taka perspektywa pozwala na większy luz i lepsze samopoczucie,a presja,niestety może powodować pogorszenie.Jaro,trzymaj się,będzie tak jak musi być więc nie stresuj się dodatkowo tylko myśl,że wszystko co dla Ciebie dobre jest jeszcze przed Tobą.Trzymam kciuki za Twoje zdrowie i rozsądne decyzje! Smile
_________________
niepoprawna optymistka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group