Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"

Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

reumatolog - Lublin
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
merra
Kadet
Kadet

PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 5:30 pm    Temat postu: reumatolog - Lublin Odpowiedz z cytatem

Witam,

Potrzebuję dobrego reumatologa z lublina z wyjątkiem dr Piotrowskiego z luxmedu?

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
paulina_87
Master butterfly
Master butterfly

PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm czemu z wyjątkiem dr Piotrowskiego?
on jest moim lekarzem prowadzącym i jestem bardzo zadowolona z jego podejscia do całej sprawy
przyjmuje w REUMEDzie na Zana (przychodnia ta ma umowe z NFZ i nie ma kolejek tak jak w przychodni na Jaczewskiego)

moge polecic tez dr Chudzika na Jaczewskiego

poszukam numeru telefonu do REUMEDu i napisze bo szybko mozna tam dostac sie do reumatologa jak i innego specjalisty
merra
Kadet
Kadet

PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 6:30 pm    Temat postu: toczen Odpowiedz z cytatem

Witam Paulino,

Jeśli chodzi o dr Piotrowskiego to w 80% stwierdził u mnie tocznia, jestem jego pacjentka od roku, nie chciał mi dać skierowania na bardziej specjalistyczne badania wykluczające lub potwierdzające tocznia. Mam rpoblemy z zajsciem w ciąże wiec jest to konieczne do dalszej diagnostyki. Sądzisz, że ten dr Chudzik potraktowal by mnie bardziej profesjonalnie i gdzie on przyjmuje prywatnie.

dzięki
Powrót do góry
paulina_87
Master butterfly
Master butterfly

PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy wogóle przyjmuje prywatnie bo ja od roku jestem pod opieka dr Piotrowskiego i bez najmniejszego problemu skierowal mnie na pobyt dzienny do szpitala i zrobili mi bardzo szczegolowe badania
zachecam do odwiedzenia REUMEDu bo tam nie trzeba ani czekac dlugich kolejek ani placic za wizyte
merra
Kadet
Kadet

PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz to dziwne, jakie ty mialaś objawy, że cię zabral do szpitala.
Jeśli o mnie chodzi to ANA 1:2560, Hashimoto, w styczniu mialam lekemie, poza trym okresowe bóle stwawów, zmeczenie, zdenerwował mnie bo za każdym razem kiedy proszę obardziej dokładne badania to on mówi, że nie widzi potrzeby.

Witam,

Do tej pory byłam pacjentką dr Piotrowskiego, który w 80% stwierdził tocznia. Do kogo udac się aby skonsultować diagnozę:

dr Ilnicka,
dr Fatkowska- Ryczek
dr Dudek

proszę o odpowiedzź.
Powrót do góry
nenya
SuperMOD
SuperMOD

PostWysłany: Pią Sie 04, 2006 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma potrzeby zakładania nowego wątku, skoro w dalszym ciągu jest mowa o reumatologu z Lublina.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mała mi
Junior
Junior

PostWysłany: Pon Lis 20, 2006 3:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,
Jestem diagnozowana w kierunku tocznia i szukam dobrego reumatologa w Lublinie. Bardzo prosze o jakiekolwiek informacje. Jestem zalamana:( pozdrawiam wszystkich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD

PostWysłany: Pon Lis 20, 2006 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mała, spokojnie Smile
przejrzałaś wątek
Lekarze specjaliści? no i ten wątek od góry - jakieś nazwiska tu padają, może warto spróbować...
jak widzisz mamy parę osób z lubelskiego, ale ostatnio rzadko zaglądają - cierpliwości, może się jeszcze odezwą.
Powrót do góry
merra
Kadet
Kadet

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mala,

ja leczyłam się u dr Piotrowskiego (przyjmuje w Luxmedzie), wiem, że wielu osobom pomógł i ogólnie chwalą go. Jeśli o mnie chodzi to jednak nie byłam zadowolona, zbyt pochopnie stwierdził tocznia i faszerował mnie lekami, jak się okazalo niepotrzebnie.
Powrót do góry
mała mi
Junior
Junior

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nenya, merra - dziekuje za odpowiedz.
Merra, wspolczuje Ci, ze faszerowalas sie lekami niepotrzebnie, bo do witaminn one raczej nie naleza...Jestem w wielkiej rozterce, slyszalam dobre opinie o panu P.,a jednak w Twojej diagnozie nie byl pewny. Nie wiem co robic, moze Paulina_87 cos by podpowiedziala, ale przepadla jak kamien w wode. Czytalam, ze sie leczyla u dr P.
Ktoregos dnia sie przywitam ..tam gdzie trzeba,ale jeszcze nie teraz, jakos nie mam smialosci.
Pozdrawiam serdecznie.
Powrót do góry
nenya
SuperMOD
SuperMOD

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem paulina ostatnio kiepsko się czuła, rzadko nas teraz odwiedza, ale myślę że nie będzie miała nic przeciko jeśli wyślesz jej widomość na maila, ma podany adres w swoim profilu na dole każdego jej posta znajdziesz namiary, albo po prostu kliknij na jej imię), możesz też odszukać jej nr gg, podała go gdzieś tu:
http://toczen.pl/forum/viewtopic.php?t=59
powodzenia!
Powrót do góry
mała mi
Junior
Junior

PostWysłany: Sro Lis 22, 2006 1:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nenya, dziekuje bardzo za podpowiedz. Jutro bede probowala nawiazac kontakt z Paulina. Spokojnej nocki.
Powrót do góry
Bellum
Junior
Junior

PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam problem podobny do tego opisanego tu:

http://www.alertfinansowy.pl/alerty/news/3231-przychodnie-lekarzy-rodzinnych-pod-lupa.html

tylko, że ja nie dostałam skierowania do reumatologa. czy znacie jakiegoś prywatnego?
Powrót do góry
ania84
Junior
Junior

PostWysłany: Pon Lis 01, 2010 10:25 am    Temat postu: Witajcie po bardzo długiej nieobecności:) Odpowiedz z cytatem

Jestem chora na toczeń od 2007 roku, w tym roku zaszłam w ciążę i urodziłam zdrowiutką córeczkę Marysię. Odnośnie lekarzy specjalistów najbardziej polecam Panią prof. Majdan kobieta - anioł, również przyjmuje prywatnie na Chodźki. Gdyby nie ona napewno bym już "gryzła ziemię". Bardzo profesjonalna w tym mówi i robi:) Naprawdę polecam. A odnośnie dr. Piotrowskiego również byłam zadowolona, jak i w większości lekarzy specjalistów przy ul. Jaczewskiego, mówię większość, bo niestety trafiają się i niedouczeni lekarzy, którzy tylko chyba za pieniądze tam siedząSad Przykro to mówić, ale niestety tak jest:( Odnośnie dr. Chudzika już w nie przyjmuje na Jaczewskiego oraz nie jest już w klinice, z tego co mi wiadomo jest przy szpitalu wojskowym w Lublinie przy ul. Racławickiej.
Życzę dużo zdrówka i powodzenia:) Trzymajmy się razem:*
^^^^^ uśmiech serca poruszy ^^^^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Natalijka
Junior
Junior

PostWysłany: Pon Paź 31, 2011 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja poleca dr.chudzika z REUMED w lublinie Leczę się u niego i jestem zadwolona
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: