Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Staw żuchwowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Małgosia1
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1600
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2008 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MoiLolita przepraszam ,że wcześniej tu nie zaglądałam. Nie raz mam plamy, spuchnięte stawy przy bólu. Dzięki za odpowiedź. Co do leku 23 kwietnia idę do reumatologa i zobaczymy co mi powie. pozdrawiam Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JOLKA
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 172
Skąd: BYDGOSZCZ

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HEJKA!odświeżę troche temat mianowicie mam problemy ze szczeka Confused tzn.mam takie bóle lewej strony i uczucie takiego skórczu np.podczas mycia zębów lewa strona szczęki zachacza się o prawa stronę jest to na tyle dziwne że ograniczyłam się aby za szeroko nie otwierać ust Rolling Eyes nie wiem do kogo się z tym problemem zwrócic ,może mi sie coś obluzowało Confused pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
edyta060878
Kadet
Kadet


Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 43
Skąd: Kuj -Pom

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JOLKA napisał:
HEJKA!odświeżę troche temat mianowicie mam problemy ze szczeka Confused tzn.mam takie bóle lewej strony i uczucie takiego skórczu np.podczas mycia zębów lewa strona szczęki zachacza się o prawa stronę jest to na tyle dziwne że ograniczyłam się aby za szeroko nie otwierać ust Rolling Eyes nie wiem do kogo się z tym problemem zwrócic ,może mi sie coś obluzowało Confused pozdrawiam


Witam. Miałam podobnie kilkanaście lat temu. U mnie było tak,że nie mogłam otworzyć ust, przy piciu napoju z butelki usta się strasznie ściągały na prawą stronę, tą też stroną usta się nie "uśmiechały", za kilka dni prawe oko się nie zamykało... to było zapalenie nerwu twarzowego. Trafiłam do szpitala,miałam fizyko terapię, naświetlanie lampami. Trafiłam do neurologa. (Dodam,że nie choruję na choroby reumatologiczne.)
_________________
Mama 7 letniej Dagmarki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JOLKA
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 172
Skąd: BYDGOSZCZ

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EDYTA060878-no właśnie ja ide na oddział neurologiczny 7 czerwca więc może coś zaradza Rolling Eyes dzieki za odpowiedz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
edyta060878
Kadet
Kadet


Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 43
Skąd: Kuj -Pom

PostWysłany: Nie Cze 20, 2010 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JOLKA napisał:
EDYTA060878-no właśnie ja ide na oddział neurologiczny 7 czerwca więc może coś zaradza Rolling Eyes dzieki za odpowiedz


Jestem ciekawa diagnozy?
_________________
Mama 7 letniej Dagmarki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
angiee89
Kadet
Kadet


Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 42
Skąd: Wolsztyn

PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Afty ,zajady i bóle stawu tak jak mówisz. Przerabiałam to. Sad
_________________
Angiee Wink)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
basia20101984
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 30 Wrz 2012
Posty: 2556

PostWysłany: Wto Sty 22, 2013 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam to ja dołącze do Was od tygodnia boli mnie mordka zapalenie stawow zuchwowych zwiekszone sterydy i było lepiej ale znowi dzis to samo masakra ani jesc ani mowic ust szerzej nieotworze.....wizyte u reumatologa mam w pon o rany co tu czynic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Małgosia1
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1600
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Sty 22, 2013 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basia pisałam Ci w kawiarence. Antybiotyk i to z porządnej półki na początek. Idea
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paproshka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 08 Lis 2008
Posty: 6425

PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I mnie dziś o 4 rano to dziadostwo złapało, wzięłam apap i na razie przeszło, ale nadal przy przełykaniu śliny, po lewej stronie boli Sad

Najpierw cały weekend bolały stawy kolan, teraz buzia, kurcze, no sama ze sobą się nie ogarniam Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ana10
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 1776
Skąd: świdnik

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2014 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej i ja mam okropny ból stawu żuchwowo-szczękowego czasem nawet buzi nie mogę otworzyć...i do tego neuralgia nerwu V
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
meguchna
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 4371

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2014 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I mnie to dopadło kilka dni temu Shocked pierwszy raz zresztą.Wszystko mnie już bolało ale tam jeszcze nie Laughing
_________________
Każdy z nas ma dwie rzeczy do wyboru:
jesteśmy albo pełni miłości...albo pełni lęku.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mniamdzia31
Super senior
Super senior


Dołączył: 28 Mar 2014
Posty: 80
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stosuje ktoś szyne antybruksizmową na te dolegliwości stawu zuchwowego czy to moze strata pieniędzy, zastanawiam się nad szyną bo ból stawu zuchwowego jest u mnie niezmiernie przepraszam za słowo "upierdliwy"
_________________
"Człowiek tak bardzo uskarża się przy każdym bólu, a tak rzadko uśmiecha gdy go nie czuje...."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sewa
Kadet
Kadet


Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 33
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mniamdzia31 napisał:
Stosuje ktoś szyne antybruksizmową na te dolegliwości stawu zuchwowego czy to moze strata pieniędzy, zastanawiam się nad szyną bo ból stawu zuchwowego jest u mnie niezmiernie przepraszam za słowo "upierdliwy"

Czy chodzi o taką szynę, która ma zapobiegać zgrzytaniu zębami (zwłaszcza w nocy) ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mniamdzia31
Super senior
Super senior


Dołączył: 28 Mar 2014
Posty: 80
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak taką zaproponowała mi moja pani stomatolog koszt 350 zł, zastanawiam się czy to ma sens, boli mnie hmm... jak to nazwac kosc na koncu zuchwy. nie zacina mi sie szczeka, nie mam wiekszych problemów z zuciem, pytalam o zdjecie czynnosciowe stawu zuchwowego ale powiedziała mi ze nie trzeba, wiec skad ma wiedziec cvzy jest problem ze stawem czy nie....
_________________
"Człowiek tak bardzo uskarża się przy każdym bólu, a tak rzadko uśmiecha gdy go nie czuje...."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sewa
Kadet
Kadet


Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 33
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mniamdzia31 napisał:
tak taką zaproponowała mi moja pani stomatolog koszt 350 zł, zastanawiam się czy to ma sens, boli mnie hmm... jak to nazwac kosc na koncu zuchwy. nie zacina mi sie szczeka, nie mam wiekszych problemów z zuciem, pytalam o zdjecie czynnosciowe stawu zuchwowego ale powiedziała mi ze nie trzeba, wiec skad ma wiedziec cvzy jest problem ze stawem czy nie....

To nie wiem, czy pomogę moją wypowiedzią, bo ja miałam taką szynę z powodu zgrzytania zębami podczas snu i ścierania sobie zębów, przy czym staw żuchwowy też mnie po nocy bolał. Spanie w tej szynie bardzo pomogło, używa jej też moja mama, która jest osobą dość nerwową i też miała ten problem, szyna zakładana na noc pomaga. Mi obecnie problem przeszedł, ale ogólnie byłam z tej szyny zadowolona. Tylko coś drogo Ci ja wycenili... Z tego,co pamiętam, ja płaciłam raczej sporo mniej, ale może to zależy od materiału, z jakiego jest wykonywana.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group