Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Opuchlizna... płacz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zuzka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 05 Cze 2005
Posty: 894

PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cześć przyznam że dawno nie płaczę- pewnie omijają mnie już wszelkie emocje - co oznacza że starość tuż tuż - ale dla mnie kiedyś zdawały egzamin krople wisin albo podobnie sie nazywają - efekt miałam natychmiastowy - znikała czerwień oczu i opuchlizna . Poza tym dobre efekrty przynosi niepicie nicvzego już po 19-tej - to tak jak puchnie twarzyczka i oczka oprócz płaczu.
_________________
Walcz o swoje do szczęścia prawa
Niech świat się wali - Ty się nie poddawaj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
angela
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 18 Gru 2004
Posty: 746
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie nie wiem Zużka czy to przez leki czy stan psychiczny, ale odkąd zaczęłam w większej dawce łykać encorton to w nocy często wstaje siusiu,ale i jednocześnie dużo pije w nocy Shocked kurcze nie wiedziałam,że lepiej nie pić ... może rano nie będe wstawała bardziej opuchnięta hmmm... trzeba się powstrzymać jakoś Rolling Eyes
A co do tych kropli to z apteki Question
_________________
Szczęście nie jest dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla siebie samego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zuzka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 05 Cze 2005
Posty: 894

PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to są krople do oczu - pierwszy raz kupowałam jak jeszcze dostępne były w pewexach - ty jesteś za młoda aby wiedzieć co to były z a sklepy - a póżniej były dostępne w aptekach. Swoje w życiu też przeszłam i napłakałam sie też niemało / ale byłam głupia/ - i te krople po 1 na oczko robiły cuda naprawdę. Nie wiem jaka jakość jest ich teraz bo dawno nie używałam ale spróbuj - one są tylko do oczu.
A ograniczenie picia na wieczór i w nocy też zero - napewno zmniejszenie opuchlizny twarzy
_________________
Walcz o swoje do szczęścia prawa
Niech świat się wali - Ty się nie poddawaj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
angela
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 18 Gru 2004
Posty: 746
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem co to pewexy, bo pamiętam jak mama miała reklamówki z tego slepu,ale to baaardzo dawno temu było Smile Spróbuje te ,,krople wisin' znaleźć w aptece, tak po prostu mieć w zapasie i na wszelki wypadek, a nóż widelec czasem się przydadzą. Ja już nie płacze, bo wszyscy mówią, że to ostatnia głupota aby przez faceta hehe... w tym sęk, że ja też tak mówie Shocked haha...
_________________
Szczęście nie jest dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla siebie samego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Agnieszka14
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1084

PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez Agnieszka14 dnia Sob Sie 21, 2010 1:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gusia_92
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 1076
Skąd: Skoczów

PostWysłany: Czw Sty 26, 2006 12:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wczoraj plakam przez faceta ale nie swojego tylko przez tate. rano spuchnieta i mialam rope na oczach ale tak duzo ze nie mogal ich otworzyc. troche pomogla woda na opuchlizne ale bylo duzo widac ze spuchlam. a dzisiaj znow placze ale z pododu siostry. nieodzywamy sie do siebie. jutro zow te oczy ... Crying or Very sad
_________________
.:Hoy se que tu ya no me quieres y eso es lo que mas me hiere:.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ewelina
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 579
Skąd: pomorskie

PostWysłany: Czw Sty 26, 2006 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gusiu, spróbuj porozmawiać z siostrą, może niepotrzebne są te łzy. Czasami taka rozmowa moża zdziałać cuda. Zawsze powtarzam nieporozumienia powstają m. in. z braku komunikacji. Nie zamykaj się w sobie, owszem czasami dobrze jest się wypłakać, ale jeśli masz się męczyć to wybierz to drugie. Pozdrawiam cieplutko Smile
_________________
Z każdej ciemnej doliny jest jakieś wyjście, jakiś tęczowy szlak Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lidia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 2511
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Sty 26, 2006 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Witaj Gusiu.Wiem że czasem trudno mówić to napisz to wszystko sobie na kartce to będzie taka próba generalna przed rozmową i opowiedz jej o swoich uczuciach ,bólu i klopotach z codziennym życiem.Opowiedz o kłopotach w szkole i że tak bardzo liczysz na jej siostrzaną pomoc,wsparcie i podpowiedzenie co robić,bo co dwie głowy to nie jedna.Że gdy wszystko jedt ok i Cię nie boli to chętnie włączysz się w domowe obowiązki.Mam nadzieje że zadziała.Trzymam kciuki daj znać kiedy.
Buziak
_________________
"uśmiechaj się, do każdej chwili uśmiechaj"

"Nie chodzi o to że mamy zbyt mało czasu, ale że zbyt dużo go tracimy"
Seneka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Agnieszka14
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1084

PostWysłany: Czw Sty 26, 2006 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gusia życzę wytrwałości, i żeby sytuacja - cokolwiek się między Wami dzieje - uspokoiła się w atmosferze wzajemnego zrozumienia Smile Pozdrówka!

Ostatnio zmieniony przez Agnieszka14 dnia Sob Sie 21, 2010 1:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
angela
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 18 Gru 2004
Posty: 746
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Sty 26, 2006 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gusiu nie płakaj Buziak rozmowa, rozmową, ale sobie w serduchu najpierw uporządkuj co się dzieje i dlaczego... a potem do działania Wink
_________________
Szczęście nie jest dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla siebie samego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agnieszka29
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 6571
Skąd: Opolskie

PostWysłany: Pią Sty 27, 2006 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gusiu.......Buziaczki ..i niedenerwuj sie tak mocno ..szkoda zdrowka staraj sie mysleć pozytywnie.....3m sie Buziak
_________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie trać nigdy światła nadziei.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Itunia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 3664

PostWysłany: Pią Sty 27, 2006 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojjjjjjj, nie trzeba płakać... Tzn. czasami płacz pomaga rozładować napięcie i świetnie się po nim śpi, ale niestety rano czeka nas w lustrze niemiła niespodzianka... Same wiecie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gusia_92
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 1076
Skąd: Skoczów

PostWysłany: Pią Sty 27, 2006 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wczoraj siostra przeprosila. ja nie mialam za co bo prawie nie mialm nic do powiedzenia w tej klutni. zwrucilam tylko jedna uwage i sie zaczelo. pogodzilysmy sie ale nie wiem na jak dlugo. plakalam nie dlatego ze mi takie czy inne zeczy napisala tylko ze zabronila mi sie widywac z kotem i sie z nim bawic bo tak naprawde to jej kot tylko ja zawsze sie nim zajmowalam wiec czulam sie jego wlasnicielem. oby jak naj dluzej spokoj
_________________
.:Hoy se que tu ya no me quieres y eso es lo que mas me hiere:.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
angela
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 18 Gru 2004
Posty: 746
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Sty 27, 2006 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No widzisz i wszystko ok Smile oby jak najdłużej... A siostra pewnie zrozumiała skoro pierwsza wyciągnęła dłoń po zgode, życze powodzenia w rozmowach z siostrą Buziak i nie płakaja więcej Wink
_________________
Szczęście nie jest dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla siebie samego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agatka03
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 3264
Skąd: z Polski jestem...:)

PostWysłany: Nie Sty 29, 2006 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie płakuchnaj Gusia,bo nam wszystkim przykro.... Crying or Very sad Zobaczysz,za pare lat,obie bedziecie sie z tego smiać.... Zycze Ci tego z całego serca. Ile dałabym,zeby chociaz raz tak sobie porzadnie popłakac,zeby poducha byla mokra....Zawsze to ulga jakaś,nawet bez łez... Crying or Very sad
_________________
..."W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu..." (Vivian Green)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group