Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Drżenie dłoni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodka_istota
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 707
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Lut 04, 2006 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to nei mam mdlosci po slodkosciach czyli likierach winach nalewkach - dobre choc to Smile po innych to zbytnio nei probuje - wole nie ryzykowac bo kiepsko takie cos sie dla mnei konczy

Pozdrawiam
slodka Smile
_________________
Kochaj i szalej i nie pytaj co dalej Wink)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mar
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 134
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Mar 06, 2006 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje rece tez drza...ale mnie to bawi... :p wyglada to jakbym byla alkoholikiem na glodzie i miala delirke Razz moja siostra zawsze sie ze mnie nabijala wtedy jak gralysmy w bierki bo mogla wygrywac Razz
_________________
Pomimo wszystko...warto żyć...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
OLESIA
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 23 Mar 2006
Posty: 649
Skąd: Białogard

PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje ręce też mi się trzęsą ale cale dłoni jak bym była na głodzie. Czasami mi to przeszkadza jak nawlekam igłęalbo jestem w jakimś obcym gronie, sa też problemy z doniesieniem pełnej szklanki. Teściu sięzawsze ze mnie śmieje że znowu piłam. Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Itunia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 3664

PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mo dziś strasznie drżały, jak nacisnęłam nerw. Śmiesznie to wyglądało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mar
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 134
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehehe a ze mnie sie ostatnio smiali jak poszlam na impreze i wodke polewalam do kieliszkow Razz stwierdzili ze mam delirke Razz
_________________
Pomimo wszystko...warto żyć...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ani
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 1078
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Sty 09, 2007 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha, i dorwałam się do tematu! Drżenie pojawiło się u mnie od trzech dni, głupio mi przy pacjentach, no i mojej mamie, której dziś zastrzyk robiłam Crying or Very sad Na pewno nie jest ono spowodowane chwilowym uciskiem nerwu, ponieważ pojawia się głównie przy ruchach precyzyjnych, a szczególnie przy łokciu uniesionym do góry, nawet z celowaniem w klawiaturę mam problem. Podejrzewam, że może mieć związek z cieśnią nadgarstka, zdiagnozowaną u mnie w obu rekach około roku temu, tylko że od około 10 miesięcy nie miałam żadnych objawów. W sumie to ja jeszcze ciągle nie zdiagnozowana, jakoś czasu mi brakuje i objawy chyba zbyt nie dokuczają...może się w końcu zmobilizuję...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Oleczek
Junior
Junior


Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 22
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sty 12, 2007 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja już myślałam że ze mną coś bardzo nie tak, bo odkąd zachorowałam też nie mogę pozbyć się tego latana rąk, zwłaszcza z rana bądź też w sytuacjach stresogennych...W sumie nie raz zdarzyło mi się wylać na swojego chłopaka gorącą kawę niosąc mu ją na śniadanko Confused Choć to ma i swoje dobre strony bo jestem zwolniona z podawania gościom napojów i robi to tylko Czarek;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pią Sty 12, 2007 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ano własnie , ja tez mam spokoj , bo nie doniosę całej zawartosci do celu Wink , chociaz zdają mi sie dni kiedy moge nalac po brzegi Wink
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Oleczek
Junior
Junior


Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 22
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sty 12, 2007 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale powiedz Moniczko czy to niekiedy nie jest wygodne hehe?Ojej ja głupek jestem śmiać się z czegoś, co powinno być moim przekleństwem...no ale czasami lunbię patrzeć jak ludzie gapią się na mnie jak na alkuska z zaawansowaną delirką Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ani
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 1078
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano właśnie, już tu pisałam, tylko, że od długiego czasu ręce mi nie drżały, wszystko było ok, zaczęło się od momentu kiedy rozpoczęłam kurację sterydową...
_________________
Wspomnienia są jak światła i barwy - podświetlają i retuszują przykrości naszego życia.
Joseph Wittig
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przy sterydach bardzo często trzęsą się łapki
ale to z czasem przechodzi Very Happy
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niekoniecznie przchodzi, ale na pewno sie uspokaja na tyle aby nie miec kłopotow w podstawowych czynnościach, ,
kiedyś chowałam dłonie aby ktos nie pomyslał ze mam kaca Wink , trzesły mi sie tak bardzo ze nie potafiłam nic zrobic, teraz jak wyciagnę dłon przed siebie widze ze drży ale nie jest to już tak widoczne dla postronnych Very Happy zresztą ja dostawałam drgawek i sztywniały mi dłonie,nie mozna było odgiąc palców ale to były duze spadki potasu, co przy sterydach i wysokich temperaturach nie jest niczym dziwnym, wystarczy Aspargin ( potas plus magnez ) i będzie dobrze zapytaj lekrza, być moze miałas go w normie i nie wspomniano nic na ten temat, ale mimo wszystko watro go brac, jest zbyt wazny dla organizmu ijego brak wywołuje naprawde wiele przykrych dolegliwości
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pasja
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 883
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Wrz 08, 2008 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O matko - jak ja Was kocham!!
Pocieszyliście mnie niebotycznie.
W piątek zaczęłam lekcje jogi - i od razu w pierwszej pozycji z wyciągniętymi rękoma zauważyłam drżenie palców lewej ręki.
I od razu tzw. życzliwi stwierdzili że to NA PEWNO pierwszy objaw SM.
O mało nie umarłam.
A do lekarza i tak idę.
_________________
Chcesz nosić futro? Weź kota na ręce!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
malenka
Kadet
Kadet


Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 33
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pon Wrz 08, 2008 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zauwazylam ze od dluzszego czasu zaczynaja trzes mi sie rece. Znaczy palce xD Wink ale po chwili przechodzi Razz musze zapytac moja P.docent dlaczego , mam nadzieje ze to nic groznego Wink pzdr :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pon Wrz 08, 2008 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poczytaj cały temat i sama przekonasz się ze to u nas normalne zjawisko nie ma powodow do niepokoju ,
ja aby tego uniknac nalewam mniej wody do szklanki mniej zupy do talerza i tyle
był okres ze chowałam rece pos stołem aby nikt tego nie zauwazył teraz jest troche lepiej , ale bywa roznie
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group