Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nudności i zawroty głowy :(
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie to nie jest wirus Agnieszko .ja mam wyciete połowe jelit dlatego takie problemy.....
Nenya masz rację Stoperan ma identyczny sklad .........jest to Loperamid.tylko inaczej wygląda.....a loperamidów niestety .......po kazdym pobycie w ubikacji lykam nawet do 8 na dobe....
Mnie pomaga.Reasec.......ale tego za diabła nie chcę .w składzie jest narkotyk .ktory dosłownie zawla mnie z nog....jak ma mi sie dodatkowo krecic w glowie i ma byc mi nedobrze .to ja za niego dziekuję.....
bardzo zle znoszę srodki narkotyczne....jedynie plastry z fenatylem toleruje .bo nie powoduja zadnych objawów narkotycznych.....
co do domowych sposobów.....zanim lekarze sięgneli po leki ..probowano wielu mieszanek ziolowych .niestety pomagały tylko te na opium...teraz wycofane ....ze szpitali i aptek.reszta niestety .....czesc z ziól nie które kiedys były skuteczne nie ma juz w aptekach robiących takie mieszanki...no cóz tylko cierpliośc ...i dieta....
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka29
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 6571
Skąd: Opolskie

PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie to nie jest wirus Agnieszko .ja mam wyciete połowe jelit dlatego takie problemy.....

a wiem wiem...
Pisałyscie o tym temacie to tak dodałam od siebie ..że u nas takie dziadostwo sie przyplątało i spokoju niedaje i co najgorsze szybko sie przenosi ...ehh
_________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie trać nigdy światła nadziei.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest bardzo gwałtowne...zrob sobie zapas srodków potrzebnych do opanowania tego szybko
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
slodka_istota
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 707
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aga czyzby grupa?? zoladkowo - jelitowa??
no u nas w rodzinie to jzu rzeszlo -- oczywiscie zaczelo sie odenie iprzekazalam dalej heheeh - oj ja to lubie sie z bliskimi dzielic Wink

agnieszka no obys nie zxalapala ani nikt z rodziny - trzymama kciuki

mnie jzu rozwolnienei przeslzo - ale znow te mdlosci -- dzis w nocy mnie to az obudzilo --- srodek nocy a mnei tu mdli i odruchy wymiotne ale nic nei leci --- i tak caly czas no chyba ze sie najem to wowczasprzechodzi - na jakis czas i tak w kolko -- ciekawa jestem co na to powie lekarz hmmm

Pozdrawiam
slodka Smile
_________________
Kochaj i szalej i nie pytaj co dalej Wink)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słodka jedz po pare razy ale malutkie porcje .sama przekonałam sie ze pomaga.....wtedy nie ma mdłosci...a nawet w nocy jak jest mi niedobrze .biore ryzowy krążek ....lub pól kromki chleba z masłem zjem i jest ok....
moze to jest spowodowane jakimiś kłopotami żoładkowymi.wtedy często tak się dzieje
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mne jak jest niedobrze a nie potrafie zwymiotowac to takze musze cos przekasic i wtedy samo leci Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
slodka_istota
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 707
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monis i tak robie wlasnie tylko cos ciezko mi wyposrodkowac te male porcje eheheh
ale pod koniec lutego mam wizyte u lekarki i zoabcze co mi powie - oj zapomnialam kupic pojemnicze na mocz Wink --- i znow beda mi sie wbijac w zyle heheeh moze za ktoryms razem im sie uda Wink

Pozdrawiam
slodka Smile
_________________
Kochaj i szalej i nie pytaj co dalej Wink)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w ciagu ostatnich trzech dni w ciagu lekcji musialam sie ze szkoly zwalniac bo tak mi sie w glowie krecilo ze sie o wlasne nogi potykalam a nisnienie 90/57 Rolling Eyes zreszta taka pogoda tez robi swoje..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
slodka_istota
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 707
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj tak ta pogoda okropna jest - dzis na plusie jutro na minusie i tak w kolko -- mogloby to sie unormowac ---- dzis znow wlecialam w stolik tak mna zakrecilo ---- i wez tu sie tlumacz ze nic sie nei pilo hehehe

Pozdrawiam
slodka Smile
_________________
Kochaj i szalej i nie pytaj co dalej Wink)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kicia73
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 1519
Skąd: świętokrzyskie

PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejka Smile teraz kiedy mam zaatakowany CUN zawroty głowy to już standard Crying or Very sad w IR dostałam betaserc ...pomaga ale nie do końca ,sama już nie wychodzę z domciu ,zawsze muszę mieć obstawę w postaci mojego męża ,bo jak kiedyś się wyrwałam to wracałam jak pijacyna od ściany do ściany zlana potem żeby tylko nie walnąć na glebę...teraz już nie ryzykuję Confused co do wymiotów hmm...ja brałam kiedyś metoclopramid -pomagał
kiedyś w wigilię złapało mnie coś podobnego co Ciebie słodka ,gorączka na 40 stopni ,niekontrolowane wymioty i biegunka i tak całą noc ...żadne prochy nie pomogły a w 1 dzień świąt wylądowałam na OIOMIE już jako nieświadoma marysia Confused ciśnienie 40/50 ,odwodnienie organizmu i niewydolność nerek ...nie myśl że piszę to żeby Cię straszyć bo lekarze szybciutko podłączyli dopaminę ,zaaplikowali imodium (to jest dobre na przewlekłe,uporczywe biegunki )wszystkie płyny z elektrolitami i oczywiście antybiotyk (bali się że to salmonella i bakterie pójdą na zastawkę ) i na sylwka byłam już w domciu ...co prawda troszkę chudsza ale już bez problemów Smile
_________________
Trzeba umieć walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami.

Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
slodka_istota
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 707
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj kicia no to swieta mialas przeurocze ---- odpukac takich cyrkow to ja nie mam jak ty i obym sie tego nei doczekala -- ale faktem jest ze tez boje sie sama wychodzic a ta pogoda wszystko to jeszcze tylko poteguje i bole i zawroty glowy i cisnienei --- latem pewnei bedzie lepiej Smile

Pozdrawiam
slodka Smile
_________________
Kochaj i szalej i nie pytaj co dalej Wink)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kicia73
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 1519
Skąd: świętokrzyskie

PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh tylko kiedy to w końcu nastąpi Wink bo ta plucha i ciągły brak światła może człowieka wprowadzić w dość depresyjny nastrój Evil or Very Mad ...to Slonko dla wszystkich Wink
_________________
Trzeba umieć walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami.

Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
slodka_istota
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 707
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kicius oj juz blizej niz dalej Smile --- i tak jzu dni robia sie coraz dluzsze - ptaszki czesciej spiewaja -- mewy i wrony i golebie slicznie osrywaja szyby i trzeba uwazac na bomby hehehe -- wiec ku wiosnie idzie Wink

Pozdrawiam
slodka Smile
_________________
Kochaj i szalej i nie pytaj co dalej Wink)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kicia73
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 1519
Skąd: świętokrzyskie

PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

buahahha już mi lepiej słodka istotko Laughing Wink ...jak to mówią srali muchy będzie wiosna 8) Wink (sorki to takie powiedzenie heh )
_________________
Trzeba umieć walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami.

Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
slodka_istota
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 707
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Lut 21, 2006 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kicia no otusz to Smile
i chyba se wykrakalam -- no cos mi tak osralo szybe ze szok -- i to na samym srodku - tak bezczelnie gowno rozchlapane boszzzz -- pewnei jakas mewa - ale to co zre ze takie gowna robi boszzzz fuj -- musialam to szorowac bo nie chcialo zlesc eheheh

Pozdrawiam
slodka Smile
_________________
Kochaj i szalej i nie pytaj co dalej Wink)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group