Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

słodycze
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Odżywianie, Diety, Przepisy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiakuc
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 4903
Skąd: kraków

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Beata no może jakas hipnoza nam tylko pomoże nawet wmawianie sobie że słodycze źle działaja na dłuższa metę nic nie daje mogliby wynaleśc takie plasterki jak p/nikotynie ale obawiam sie ze jestesmy na takim etapie że niewiele nam pomoże może chociaz zaczniemy sie ograniczać Smile Wink Slonko
_________________
cieszmy sie każdą chwilka bo życie tak krótkie jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Beata B.
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 23 Maj 2008
Posty: 170
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze by było z jakimś cudownym specyfikiem, ale nie ma tak dobrze. To jest straszne, bo mając świadomość, ile złego słodycze powodują, szczególnie w naszym przypadku, i tak się je żre, że tak brzydko już napiszę. ja tak jak i Ty, nie jem przez jakiś czas, ale potem (niezadługo), jak się dorwę to umiaru już brak i wszystkie postanowienia się walą. Embarassed Slonko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kasiakuc
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 4903
Skąd: kraków

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Beatko postanowienie postanowieniem a łaknienie łaknieniem z papierosami sobie poprzez żołądek poradziłam a na słodycze rady nie ma moze jedynie krótkie przerwy ale wtedy czegoś mi brakuje.. Laughing Slonko
_________________
cieszmy sie każdą chwilka bo życie tak krótkie jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lidia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 2511
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu ja sobie z tym problemem poradziłam biorąc chrom. Gdzieś to wyczytałam i faktycznie pomogło. Powodzenia
Lidka
_________________
"uśmiechaj się, do każdej chwili uśmiechaj"

"Nie chodzi o to że mamy zbyt mało czasu, ale że zbyt dużo go tracimy"
Seneka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kasiakuc
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 4903
Skąd: kraków

PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 7:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lidziu chrom nie zadziałał..jestem zbyt uparta w tym wszystkim co niewłaściwe i trudno sie tego pozbyć ciesze się że Tobie się udało..
_________________
cieszmy sie każdą chwilka bo życie tak krótkie jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Margaret74
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 5531
Skąd: Puszcza Notecka

PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiula,po prostu słodka babka z Ciebie i już Exclamation Very Happy
Mój mąż jak wpada "w ciąg" to koniec świata,nie rozumiem dlaczego nie wymiotuje... Wink I chrom,i morwa,i wit.mierny skutek dały...Po takim obżarstwie jest totalnie ospały,wkurza go to,dlatego stara sie panować nad tym-morwa jest dobra,bo obniża poziom cukru.ak więc taki Twój urok Kasiu,może tę morwę warto włączyc-poczytaj,popytaj-tak Wiesz,profilaktycznie,dla czystszego sumienia,nie wiem... Wink
Powiem Wam,że nie mam takich "ciągot",ale jak snicers lub sernik stoi w lodówce,to w nocy potrafie wciągnąć.Poza tym jak biorę dłużej encorton-to mnie jednak ciągnie do słodkiego.Kiedyś się śmiałam,bo zastanawiałam się co mnie opętało,że rano sobie drożdżówkę kupiłam(a do okresu sporo czasu miałam-mieszam wtedy śledzie z ciastem... Wink ) i właśnie mąż zauważył-"no jak to czemu kupiłaś?encorton bierzesz miesiąć..."
No właśnie.... Wink
_________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."Marlin Monroe

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kasiakuc
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 4903
Skąd: kraków

PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Margaret obniżać cuku to ja nie mogę bo i tak przy tej ilości słodkiego mam niski poziom więc odpada ...ale jak jeszcze tak bardzo mnie zaszkodziło to uzależnienie o chyba nie powinnam się martwić na zapas sa inne problemy.. Wink Slonko
_________________
cieszmy sie każdą chwilka bo życie tak krótkie jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Odżywianie, Diety, Przepisy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strona 15 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group