Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Orzeczenie o niepełnosprawności
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kama
Junior
Junior


Dołączył: 27 Paź 2003
Posty: 25
Skąd: włocławek

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2004 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asik, ja nie byłam dziś na tym posiedzeniu sądu- obecność nie była obowiązkowa. Dzwoniłam tam, żeby zapytać się, ale Pani powiedziała, że powie mi jaka była decyzja. Poprosiła mnie o to żebym jutro zadzwoniła................czyli widzisz sama dziś jeszcze nic nie wiem. Jutro napiszę jak będę wiedziała.
Pozdrawiam Cie serdecznie..........i puść te kciuki, bo Cię rączki będą bolały....hehehe...wyrok już zapadł o13:20. Very Happy
Jeszcze raz bardzo dziękuje, że myślałaś o mnie Asik.
Jutro będziemy wiedziały o mnie a niedługo i Twoja sprawa wyjaśni się.
Wierzę w to, że pozytywnie Smile
Trzymaj się cieplutko........papatki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kama
Junior
Junior


Dołączył: 27 Paź 2003
Posty: 25
Skąd: włocławek

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2004 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i stałao się!!!! Sad
Nie przyznano mi renty, mimo tego, że lekarze sądzili inaczej, sąd oddalił wyrok Sad
Nie mam słów- gdyż wiem, że wiele ludzi zdrowych ma "rentki" a mam chorym, którym renty przysługują są zabierane........smutne to, ale niestety prawdziwe Exclamation
Nie wiem czy mam siłę dalej się odwoływać, czy to ma w ogóle jakiś sens????

Pozdrawiam serdecznie-Kama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sklercia
Junior
Junior


Dołączył: 02 Kwi 2004
Posty: 1
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2004 10:45 am    Temat postu: Orzeczenie o niepełnosprawności Odpowiedz z cytatem

Przykro mi. Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kama
Junior
Junior


Dołączył: 27 Paź 2003
Posty: 25
Skąd: włocławek

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2004 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jeszcze raz ja Kama. Naprawdę nie wiem już jak trzeba być chorym, właściwie chyba umierającym, żeby "szanowny sąd wraz z lekarzami" przyznał nam rentę. To, że funkcjonuję od prawie już 7 lat na sterydach nic nie daje- naprawdę to smutne, czemu nikt nie chce nam pomóc-tylko jeszcze dobijają nas jak mogą.
Zła na ten "cały chory system"....Kama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
martek
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Wrz 2003
Posty: 552

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2004 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Kama Smile
Wiem , że tak szybko się nie poddasz. Exclamation Exclamation
Zajrzył co podpowiada ASIK - 5.03.2004r.
Nie czekaj tylko działaj Exclamation
A to na szczęście:

_________________
Martek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kama
Junior
Junior


Dołączył: 27 Paź 2003
Posty: 25
Skąd: włocławek

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2004 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DZiękuje bardzo za dodanie mi siły do walki. Napisałam już dzisiaj pismo, żeby mi przysłali wyrok z uzasadnieniem. Spróbuję dale działać, ale nie wiem czy dam radę Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Asik
Kadet
Kadet


Dołączył: 28 Sty 2004
Posty: 37
Skąd: Tychy

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2004 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamuś dopiero dzisiaj się dowiedziałam Sad ....tak mi przykro....tym wszystkim "lekarzom" i "sędziom" przydałaby się porządna choroba, w przeciwnym razie nigdy nie będą wiedzieli co to znaczy....najedzony nigdy nie zrozumie głodnego....ech brak mi słów...
Cieszę się, że szybciutko się pozbierałaś i że chcesz jeszcze działać. Jestem z Tobą Smile
_________________
Asia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
Kama
Junior
Junior


Dołączył: 27 Paź 2003
Posty: 25
Skąd: włocławek

PostWysłany: Pią Maj 07, 2004 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Asik!!!!!!!
A jak tam Twoje zmagania o rentę? Udało sie ja zdobyć? Nic nie napisałaś.... Sad Napisz jak Ci poszło, czy dostałaś rentę..
Ja dostałam wyrok do domu z uzasadnieniem. Napisali, że renta przysługuje tylko osobie całkowicie niezdonnej do pracy...a mnie za taką nie uznali lekarze....
Pozdrawiam gorąco.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Asik
Kadet
Kadet


Dołączył: 28 Sty 2004
Posty: 37
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pią Maj 07, 2004 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie Słońce za taką uznali, ale to i tak nie miało większego znaczenia, zus się sprzeciwił i to wystarczyło żeby mnie wysłać do kolejnego biegłego Confused . Także jeszcze to potrwa minimum 3 miesiące Mad Ech
Pozdrawiam i napisz jak dalej z Tobą jak będziesz coś wiedzieć.
_________________
Asia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
karolina
Senior
Senior


Dołączył: 13 Lis 2003
Posty: 56
Skąd: lębork

PostWysłany: Pią Cze 11, 2004 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej !!
Ja bylam dzis na komisji i teraz czekam na poczte.
Lekarka byla bardzo przyjemna, ale mowila ze moga byc problemy, bo ci z gory uwazaja ze jak ktos moze studiowac to moze pracowac.
powiedziala mi ze jak mi nie zostanie przyznana renta to mam sie odwolywac.
a wiec czekam.

pozdrawiam
karolina
_________________
pozdrawiam
karolina
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
anka
Gość





PostWysłany: Pią Cze 18, 2004 9:04 am    Temat postu: orzeczenie o niepełnosprawnosci Odpowiedz z cytatem

cześć wam dziewczyny. Zastanawiajace stało się dla mnie, że tylko kobiety wypowiadają się na tej stronie. Czy są też faceci z Toczniem?Wracajac do spraw renty, to też się o nią ubiegałam. Dostałam lekki stopień niepełnosprawności i mogę przestać o niej marzyć. Mam tocznia od 4 lat a dowiedziałam się o tym wczoraj. Smieszni są ci lekarze Sad Na komisji ds.orzekania powiedzieli mi, że wyglądam na zdrową dziewczynę. To przecież nic, że mam złe wyniki, mnóstwo przebytych wycieczek do szpitala i kiepski stan zdrowia. Domagam się naprawy systemu!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Asik
Kadet
Kadet


Dołączył: 28 Sty 2004
Posty: 37
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pią Cze 18, 2004 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniu
Nie wiem jak wyglądały Twoje starania o rentę, ale z tego co napisałaś wnioskuję że zakończyły sie one na przyznaniu stopnia niepełnosprawności ( który to nie ma nic wspólnego z rentą, chociaż bywa przydatny). Jeśli tak jest i chcesz dowiedzieć się czegoś więcej to napisz, chętnie pomogę, jeśli nie to nie było sprawy.
Tymczasem borem lasem.. Wink
_________________
Asia


Ostatnio zmieniony przez Asik dnia Sro Cze 23, 2004 10:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
Gość






PostWysłany: Pią Cze 18, 2004 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Aniu..!!!!1
Znam ten ból!!!! Mi też mówią, że wyglądam na zdrową......ostatnio...powiedziano mi na komisji..."dziewczyna piękna jak kwiat kwitnący"...a że wyniki złe, coraz gorsze, coraz więcej leków to chyba o niczym nie świadczy.....Ja miałam rentę(może czytałaś) 4 lata i mi zabrali i jestem w gorszymn stanie zdrowia obecnie niż na 2 komisjach na których wcześniej rentę mi przyznali.......
Pozdrawiam serdecznie.....zła na cały "wspaniały" system ..Kama
Powrót do góry
Kaska
Junior
Junior


Dołączył: 17 Gru 2003
Posty: 8
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Cze 25, 2004 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie byłam dziś na komisji ZUSowskeij ale z tego co przeczytałam wasze posty to zbyt wielkiej nadzieji nie mam na rente Sad . Bede musiała iść do pracy i pewnie znów wyląduje w szpitalu. Mam madzieje tylko że uda mi się skończyć studia....... 3majcie za mnie kciuki.
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
karolina
Senior
Senior


Dołączył: 13 Lis 2003
Posty: 56
Skąd: lębork

PostWysłany: Pią Cze 25, 2004 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej!!

Wlasnie dowiedzialam sie ze mi odebrano rente. Jestem wsciekla, bo dzieki niej moglam utrzymywac sie na studiach. Teraz nie wiem jak bedzie.
Bede sie odwolywac, ale nie wiem czy to cos da.

Motylki mam do Was prosbe: czy mozecie mi powiedziec jakie dokumenty byly potrzebne , zeby sie odwolac, czy mialyscie jakies specjalne pisma od swoich lekarzy .

pozdrawiam
_________________
pozdrawiam
karolina
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group